مکزیک آغاز می شود بازگشایی حتی به عنوان موارد مرگ و میر بالا باقی می ماند

مکزیکو سیتی – مکزیک آغاز مجدد دهانه کسب و کار تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس حتی به عنوان مرگ و میر و موارد جدید در ادامه ناگسستنی سرعت.

وزارت بهداشت و درمان گفت: تعداد موارد تایید شده توسط 3,427 به 150,264 و تایید مرگ افزایش 439 به 17,580. هر دو اعداد به وضوح undercounts.

مقامات بهداشت فدرال گفته اند مکزیک است که در یک نوع از فلات است و هیچ شواهد روشنی از هر گونه پایدار کاهش موارد است. اما رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador روز دوشنبه گفت که بیشتر شهر مکزیک است که بدترین ضربه توسط coronavirus دیدن شد “کاهش اندکی نه به عنوان آنجا که ما می خواهم اما از آن است که در حال حاضر رو به کاهش است.”

شماره جدید آمد دوشنبه به عنوان مقامات در, Baja California Sur, اعلام کرد بخشی از بازگشایی توریستی تفریحی. کانکون در حال حاضر تا حدودی بازگشایی در هفته گذشته.

گردشگری, دبیر, Baja California Sur, Luis Humberto Araiza ، trumpeted دوشنبه که دولت در صنعت گردشگری “بازگشت” حتی اگر هتل ها, رستوران ها و سواحل خواهد بود و مجاز به کار در تنها 30 درصد ظرفیت است.

در باخا کالیفرنیا سور رفت و آمد مکرر از لس Cabos, سواحل, شروع باز کردن (سه شنبه) در ساعت محدود. ماموران پلیس مستقر در El Medano ساحل کبو سن لوکاس گفت: اولین bathers “لطفا خود را حفظ فاصله” به عنوان سندی گستره باز از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر برخی از sunbathers پراکنده شدند بیش از رفت و آمد مکرر محبوب ترین ساحل هر چند هیچ چیز مانند زمان قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس.

از همه مهمتر برای اقتصاد دوقلو تفریحی و رستوران ها اجازه داده شد برای باز کردن به عنوان ورزشی شد fishing charters, اما با ظرفیت محدودیت.

“مردم باید همچنان مطابق با بهداشتی اندازه گیری مانند ماسک صورت با استفاده از دست مطابق با اصول بهداشتی ژل نگه داشتن یک فاصله امن و با در نظر گرفتن درجه حرارت خارج از کسب و کار” گفت: Los Cabos سلامت مدیر آدان Monroy.

اما محلی اتحادیه رهبر Esteban وارگاس جوارز گفت: تنها حدود 35 درصد از رفت و آمد مکرر, گردشگری, کارکنان بودند پشت در محل کار.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>