مرکل طرح جانشینی از هم جدا می افتد به عنوان Protégée کمان خارج

بزرگنمایی این تصویر

Annegret Kramp-Karrenbauer آلمان آنگلا مرکل تعیین جانشین می گوید او را ترک نقش خود را به عنوان سر از آلمان قوی ترین حزب در تابستان و نمی ایستادگی برای chancellorship. Markus شرایبر/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Markus شرایبر/AP

آنگلا مرکل را جانشین دستچین می گوید که او نمی خواهد به دنبال آلمان chancellorship, ریخته گری به عدم اطمینان به آینده از اتحادیه دموکرات مسیحی آلمان در غالب حزب سیاسی.

“با هدف ساخت CDU قوی تر من امروز بعد از تمدید انعکاس مطلع حزب مدیره و تیم رهبری: من نمی خواهد به دنبال تبدیل شدن به یک نامزد برای دفتر صدراعظم آلمان,” رهبر حزب Annegret Kramp-Karrenbauer, 57, روز دوشنبه اعلام کرد با توجه به دویچه-وله.

مرکل بعد از آن به خبرنگاران گفت: “من این تصمیم با احترام هر چند من به شدت آن را پشیمانی.”

“من می توانید تصور کنید این نبود تصمیم آسانی برای او و من از او تشکر می کنم برای آماده بودن برای ماندن برای هدایت روند انتخاب جانشین” گفت: دیرین صدراعظم که او ترم جاری را آخرین.

Kramp-Karrenbauer تصمیم به دنبال یک دوره ناآرامی در داخل اتحادیه دموکرات مسیحی.

Kramp-Karrenbauer انتخاب شد رهبر حزب در دسامبر 2018 — و به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود مرکل ترجیح نامزد حتی اگر صدراعظم نمی علنا حمایت خود را. اما “AKK” را به عنوان او است که اغلب شناخته شده است پس تا به حال مشکل متحد کردن بسیاری از آن متفاوت جناح. کسانی که در تنش به سر آمد و هفته گذشته است.

“هفته گذشته در آلمان, خارجه تورینگن محلی جناح از حزب پیوست راست جایگزین برای Deutschland, پارتی, شناخته شده به عنوان AfD — به منتخب دولت وزیر اول, شکستن با حزب گریزی به کار با AfD گروهی بسیاری در آلمان برچسب فاشیستی” NPR راب اشمیت, گزارش از برلین.

جدایی طلب رفت و در برابر Kramp-Karrenbauer را صریح خواسته های به عنوان به خوبی به عنوان یک پس از جنگ جهانی دوم هنجار است که عمده احزاب جلوگیری از همکاری با راست.

“این AfD می ایستد در برابر همه چیز ما به عنوان CDU نمایندگی” Kramp-Karrenbauer گفت: با توجه به آسوشیتد پرس. “هر گونه همگرایی با AfD تضعیف آورد.”

AfD است vocally ضد مهاجر. در سال های اخیر برخی از CDU رای دهندگان رأی برای حزب که به جای به خصوص در نور مرکل 2015 تصمیم به استقبال متقاضیان پناهندگی به آلمان

هنگامی که او رهبر حزب Kramp-Karrenbauer دقت ضرب و شتم از مرکل رقیب فریدریش مقرر به NPR ثریا Sarhaddi نلسون گزارش در زمان Kramp-Karrenbauer “یک راه طولانی پیش رو برای متقاعد کردن رای دهندگان آلمانی و بیشتر اتحادیه اروپا است که او می تواند به برقراری ثبات و قدرتمند صدراعظم آلمان به.”

در حال حاضر مقرر کرده است که ممکن است جانشین همراه با فدرال وزیر بهداشت ینس Spahn و CDU نخست وزیر ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع آرمین Laschet, در میان دیگران. Kramp-Karrenbauer در حال حاضر در آلمان وزیر دفاع و بنا به گزارش ها می خواهد به ماندن در موقعیت.

“این تصمیم را در نظر من هیچ تاثیری در ثبات دولت ائتلاف” Kramp-Karrenbauer روز دوشنبه گفت:. “من بود و من رهبر حزب باقی خواهد ماند و در آن نقش برای آینده قابل پیش بینی. من تصمیم گرفتم برای خودم که من اجرا نمی شود برای صدراعظم. دیگر از آن هیچ چیز تغییر نکرده است.”

Kramp-Karrenbauer نیز تحمل چندین رسوایی در طول زمان او را به عنوان رهبر حزب از جمله بدنام حادثه که در آن او برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در ایده gender-neutral حمام و سرویس بهداشتی در یک سخنرانی در یک کارناوال جشن.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>