ممفیس اتحادیه پلیس سر پاسخ به تماس برای اصلاحات

بزرگنمایی این تصویر

ماموران به صورت یک خط در مقابل پلیس حوزه مارس 27 طی یک اعتراض به مرگ جورج فلوید. آدریان Sainz/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آدریان Sainz/AP

به عنوان پلیس اتحادیه های کارگری در سراسر کشور صورت رو به رشد تقاضا از مردم برای تغییر شیوه افسران تعامل با شهروندان و به ویژه مردم رنگ سر از ممفیس دنیاست. اتحادیه پلیس می گوید او موافق با نیاز به اصلاحات در برخی از موارد است.

مایکل ویلیامز رئیس پلیس ممفیس انجمن می گوید NPR آخر هفته نسخه که او موافق است “صمیم” که بودجه شهرستان است که به نام برای بیش از 260 میلیون دلار در خدمات پلیس و فقط $4.4 میلیون مسکن در سال 2019 — نیست فضاي گسترش برای رسیدگی به نیازهای مردم ممفیس.

“من لزوما موافق با defunding پلیس” ویلیامز می گوید. “شما می دانید این چیزی است که من مشغول به کار بر روی نه تنها به عنوان یک اتحادیه رئیس جمهور بلکه به عنوان یک شهروند است. … پول وجود دارد. آن را فقط یک ماده از اولويت.”

به عنوان در سراسر کشور تظاهرات بیش از خشونت پلیس در ادامه پلیس اتحادیه های کارگری — که عمدتا به رهبری مردان سفید — تحت افزایش انتقاد از طرفداران استدلال می کنند که آنها مانع تلاش های گذشته در اصلاحات. برخی از رهبران اتحادیه می گویند که “مخالف نیست” به تغییر بخش هایی از سیستم. اما شهرداران از جمله بوفالو را بایرون قهوه ای و شیکاگو لری پلیسی را تشکیل اتحادیه های کارگری برای مخالفت با تغییرات. Lightfoot NPR گفت که پلیس اتحادیه های کارگری “هستند فوق العاده تمایلی به در آغوش اصلاحات.”

در حالی که ویلیامز با بیان برخی از پشتیبانی برای تغییر راه این شهرستان اختصاص بودجه و گفت: “نیست در پشتیبانی از بسیاری از خواسته های فعالان در حال ساخت از جمله داشتن تنسی دفتر تحقیقات بود که حزب مسئول بررسی افسر-درگیر تیراندازی و یا تشویق افسران به مصاحبه ها به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از آنها متهم به سوء.

NPR اسکات سایمون صحبت با ویلیامز در مورد اتحادیه پاسخ به برخی از تغییرات فعالان در حال هل دادن.


نکات برجسته مصاحبه

پلیس به اظهارات تنسی دفتر تحقیقات در مورد افسر-درگیر تیراندازی در ممفیس

این معامله است. برای برخی از دلیل همه فکر می کند که چون شما یک افسر پلیس شما می خواهید برای جدا کردن من از اینکه یک شهروند است. هر کس حق دارد به متمم پنجم حقوق. فقط به خاطر اینکه من یک افسر پلیس لزوما به این معنا نیست که من بدهد تا من حقوق اساسی. و ما را تشویق افسران به اظهارات, اما اگر شما در حال رفتن به آنها را وادار به دادن بیانیه و سپس آنها باید تحت پوشش [توسط متمم پنجم حقوق].

در این ایده نیاز به افسران پلیس برای ارائه مصاحبه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است اگر آنها را متهم به سوء رفتار

هیچ. چون درست مثل با هر چیزی است که همه آسیب دیده اند زمانی که آنها از طریق یک وضعیت آسیب. من مبارزه با جانباز و من قطعا درک اختلال استرس پس از سانحه. من هم درک تروما. بنابراین هنگامی که شما شروع به آمدن در یک فرد درست بعد از چیزی اتفاق می افتد, آن را فقط مانند یک شهروند است. یک شهروند دارای توانایی یا بحث یا صحبت نمی کند. و این چیزی است که هر کس به طور مداوم تلاش می کند به دور از افسران پلیس. و من فقط فکر نمی کنم که درست است.

سوفیا بوید و اد McNulty تولید و ویرایش این داستان برای رادیو.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>