روز یادبود افتخار پروازهای لغو شده به دلیل Coronavirus بحران

بزرگنمایی این تصویر

این بنای یادبود واشنگتن و گنبد پایتخت ایالات متحده, ساختمان قابل مشاهده هستند پشت سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده یادبود جنگ در Arlington, Va., در روز یادبود. اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو بیلبائو/AP

هزاران نفر از مردم که در حال برنامه ریزی برای بازدید از خاطرات جنگ در واشنگتن این تعطیلات آخر هفته بودند مجبور به انصراف از این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. که شامل جانبازان سفر با غیر انتفاعی شبکه افتخار پرواز که به تازگی به حالت تعلیق در تمام سفرهای حداقل تا زمانی که این سقوط.

“ما جانبازان که با ما سفر هنوز هم زندگی می کنند بنابراین روز خود را است جانبازان روز یادبود روز” می گوید: افتخار پرواز مدیر عامل مردیت Rosenbeck. “اما آنها به افتخار دوستان و رفقا و کسانی که افتاده اند.”

بوچ مایر, 73, برنامه ریزی شده بود به پرواز با افتخار پرواز در این بهار. او می خواست برای دیدن دوست خود دیوید Hollingsworth نام در یادبود سربازان ویتنام دیوار.

“هالی کاملا دوستان می گوید:” مایر که دو مبارزه با تور. “من تا به حال خودرو دمیده از دست من است. او برای اولین بار یکی به من کمک. من evac-اد از وجود دارد و در عرض دو یا سه ساعت او پا بر روی مین و کشته شد. هنگامی که شما از دست دادن کسی نزدیک بود که اثرات آن شما را برای بقیه زندگی خود را.”

مایر می گوید او امیدوار است برای رفتن در پاییز. برای برخی از, است که می تواند بیش از حد طولانی صبر کنید. در 100 سال, نیروی دریایی, پرستار, اموزش گونتر امیدوار است او را یک فرصت برای سفر به واشنگتن هر زمان که پروازها از سر گرفته است. او پیوست تا در سال 1942 و کار درمان سربازان زخمی در اقیانوس آرام.

“یکی از چیزهایی که شما را از دست ندهید زمانی که شما از این سرویس این است که رفاقت که شما تا به حال,” او می گوید: “هر کسی که من می دانستم که به خوبی نگه داشته تا با در حال حاضر گذشت.”

گفتن جانبازان جنگ جهانی دوم که این سفر بود خاموش شد بدترین می گوید: افتخار پرواز Rosenbeck.

“ما می دانیم که برخی از ما دامپزشکان را ندارد و حتی آن را به سقوط صورتی که زمانی که ما می تواند پرواز کند اما ما می دانستیم نیز اولویت ما این است که ایمنی از جانبازان ما,” او گفت:.

برای برخی از دامپزشکان ساخت این سفر بخشی از مراقبت از سلامت خود.

“حدود 10 سال پیش من مشاور در بیمارستان VA گفت: من نیاز به انجام کاری می گوید:” ویتنام دامپزشک لیلاند Shiro. “من بسیار مشکل عاطفی — فلش بک خواب من تمام چیزهای که.”

Shiro را مشاور او را توصیه به دیدن ویتنام یادبود دیوار به کمک استاد خود را ضربه. ده سال و چند سقط سفر بعد از او شد و در نهایت آماده برای رفتن با افتخار پرواز. سپس همه گیر لغو سفر خود را. در حال حاضر 71, Shiro می گوید که او نیاز به مطمئن شوید که او نمی استفاده از این به عنوان بهانه ای دیگر برای جلوگیری از مواجه با شیاطین او.

“آنچه در آن به مقدار است که آن را فقط یک فرصت برای رفتن نیست, می گویند, ‘It ain’t gonna happen, I quit,’ ” Shiro می گوید. “اما شما می دانید که من نمی تواند انجام دهد که در این زمان.”

برای همه ناامیدی خود را در این سال جانبازان می دانیم چیزی در مورد منافع مشترک می گوید مایر, ویتنام.

“من نمی خواهم به کسی که می رود در خیابان و آلوده برای شش سال دیگر مردم,” او می گوید. “جای من است که به مراقبت و امن باشد و به افراد دیگر امن است. این چیزی است که ما یاد گرفتیم در سپاه تفنگداران دریایی. شما حفاظت از رفقای خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>