Megachurch شبان سرپیچی از coronavirus همه گیر اصرار بر حق عبادت

در هر زمان دیگر در یک منطقه عمدتا مسیحی کشور که پاس آزادی عبادت در قانون اساسی, اخبار صدا پوچ یا وحشتناک: “کشیش دستگیر و پس از برگزاری کلیسا.”

اما این چیزی است که اتفاق افتاده این هفته معاونین کلانتر پلیس فلوریدا وزیر برای نقض شهرداری stay-at-home سفارشات با جمع آوری صدها نفر به عبادت.

پلیس گفت: وزیر, Rev. رادنی Howard-براون رودخانه در خلیج تمپا نشان داد “بی پروا بی توجهی به زندگی انسان” توسط بالقوه در معرض خود را در عبادت به کوروناویروس.

براون در حال حاضر به قید وثیقه تا شکایت از “تعصب مذهبی.” کلیسا مدعی است که این حق را برای مونتاژ در عبادت اساسی آزادی است که نمی توان خلاصه حتی در شرایط اضطراری و نقل در اوایل مذهبی آمریکا مخالفان از جمله باپتیست و کویکر به عنوان نمونه هایی از آزار و اذیت مذهبی که در این کشور بنیانگذاران خواهد داشت غیر قابل تحمل.

این بیماری همه گیر کوروناویروس — همراه با دستورالعمل های فدرال ارائه مشاوره در برابر اجتماعات بزرگ و دولت دستور خاموش کردن خدمات غیر ضروری — موجب شده است اکثر خانه عبادت برای رفتن آنلاین. اما چند megachurches باید شورش ایجاد حفره عمومی-بهداشت و درمان نگرانی ها در برابر ادعای آزادی مذهبی و رقابت views بر آنچه در میان جنجال و هیاهو. برخی از رهبران مذهبی حفظ آن است که دقیقا در زمان ناامیدی و اختلال است که وفادار نیاز به جمع.

در لوئیزیانا پلیس با صدور احضاریه شنبه به پاستور زندگی خیمه کلیسا در مرکز La., در نزدیکی Baton Rouge, پس از او برگزار شد خدمات از 1200 نفر در نقض محدودیت های دولت.

“هرگز بیشتر افتخار به آزار و اذیت برای ایمان مثل من نجات دهنده” Rev. تونی طلسم ضرب گلوله کشته است.

در حالی که بیش از نیمی از آمریکایی ها تحت دستور به ماندن در خانه متحده باید با نزدیک شدن گروه های مذهبی در راه های مختلف.

در اوهایو خاموش شدن سفارش معاف اشاره کرده است. همان می رود برای پنسیلوانیا و نیویورک هر چند هر دو کشور را به شدت دلسرد عبادت مراکز از باز کردن. یکی اوهایو megachurch جامد سنگ در نزدیکی سینسیناتی است ادامه داد: با وجود انتقادهای تند از مردم محلی است. در کالیفرنیا “ایمان مبتنی بر خدمات است که ارائه شده از طریق جریان و یا دیگر تکنولوژی” تلقی “ضروری” اما کسانی که ملاقات در فرد است.

کارشناسان حقوقی می گویند که در حالی که گروه های مذهبی به طور کلی باید عرض جغرافیایی گسترده ای را به پرستش تحت متمم اول قانون اساسی و دولت توسط دولت آزادی مذهبی قوانین تعطیل هستند از نظر قانونی صدا اگر آنها اعمال می شود به تمام انواع از جلسات گروه.

بر اساس یک نظرسنجی ملی منتشر شد در این هفته به طور منظم churchgoers, 17 درصد از مردم از خدمات گفت: هنوز در جریان با وجود هشدارهای بیش از این گسترش coronavirus. نظرسنجی انجام شده توسط دانشمندان علوم اجتماعی پل Djupe از دنیسون در دانشگاه اوهایو رایان برگ شرقی دانشگاه ایلینوی و اندرو لوئیس از دانشگاه سینسیناتی — خواسته 1,038 آمریکایی که حضور در ستایش “بیشتر از هرگز” در مورد چگونه کلیساهای خود را تغییر داده بود به دلیل رشد موارد COVID-19.

اساتید اذعان کرد که ممکن است برخی از کسانی که هنوز هم حضور خدمات به رفتن به جلسات کوچک در خانه که نه نقض قوانین فدرال یا ایالتی دستورالعمل.

بلندترین تظاهرات آمده اند از محافظه کار مسیحی صدای.

R. R. رنو, ویرایشگر, از اولین چیزهایی که برجسته محافظه کار مسیحی مجله گفت: اخیرا در مقاله ای که سیاستمداران شده اند و درست به جلو قرار داده “استرن اقدامات به سرعت گسترش ویروس.” اما او اضافه کرد که کلیسا باید باز بماند.

“هنگامی که ما عبادت ما بپیوندید مسیحی شورش علیه نادرست سیادت از شاهزاده و قدرت است که ادعا می کنند به قاعده زندگی ما از جمله بیماری و مرگ” رنو نوشت: این ماه است.

اسکات Thumma یک جامعه شناسی و دین استاد در هارتفورد علمیه هشدار داد که megachurches رو نقد برای ملاقات با نماینده بخش کوچکی از مذهبی آمریکایی است.

آنها “چند نسبی — به احتمال زیاد بیش از 15 درصد — از بیش از 1700 پروتستان megachurches در کشور” Thumma که مطالعات megachurches گفت. “کسانی هستند که در ادامه به خدمات هستند به احتمال زیاد به کسانی که اشتراک رفاه انجیل اعتقادات است که ادعا می کنند خدا آنها را از سختی و یا ایجاد حفره ادعای خود را از آزادی مذهبی بیش از رفاه و آسایش آن آنها می خواهم به تبلیغ. من می خواهم بگویم که این درصد از کلیساهای بزرگ داشتن خدمات است که تقریبا همان است که کوچکتر جماعت که هنوز جلسه حداقل با توجه به چند به تازگی منتشر شده نظرسنجی ها و نظرسنجی ها.”

Thumma افزود که “megachurches و دیگر کلیساهای بزرگ ترین خوبی آماده برای انطباق با وضعیت کنونی است. آنها تخصص فنی دوربین ها و دیگر فن آوری یک سیستم کوچک-گروه وزارتخانه و تاسیس آنلاین دادن برنامه است.” این چیزی است که بسیاری از کوچک کلیساها نبود.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

آن را نه تنها گروه های مسیحی که در ادامه به دیدار. در نیویورک, رسانه های محلی گفت: پلیس تا به حال به شکستن بت میتسوا بیش از آخر هفته در Lakewood, N. J., که در آن وجود دارد ارتدوکس یهودی در جامعه است. این مراسم تا به حال بین 40 و 50 نفر حضور می یابند. برای مسلمانان که معمولا در گروه های بزرگ در روزهای جمعه شوراهای اسلامی در سراسر کشور توصیه کرده اند که مساجد به نزدیک است. بسیاری از خانواده ها به جای انتخاب به دعا با هم در خانه های خود.

کشیش جیم مارتین کشیش یسوعیون و سردبیر زیادی برای کاتولیک مجله امریکا پیشنهاد کرد که محافظه کار مذهبی است که در ادامه به ملاقات در اعداد بزرگ شد و ریاکارانه.

“من حیرت زده توسط رهبران کلیسا که رد اساسی ترین مشاوره از مقامات بهداشت در طول یک بیماری همه گیر” او در مصاحبه ای گفت:. “این فقط ساده قدیمی حماقت از نوع قرار می دهد که زندگی مردم در خطر است. آن را ضد زندگی است. دفعه بعد هر یک از این گروه ها تماس های خود را طرفدار زندگی ما باید به خودمان یادآوری کنیم در مورد این مرگ-خرید و فروش تصمیم گیری.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im