دیدار با استاد که میگه متالیکا و عجله می توانید توضیح دهید که فیزیک کوانتوم — یکی تکرارشونده در یک زمان

فیلیپ Moriarty شکست خورده سال سوم خود را از فیزیک مدرک کارشناسی به دلیل موسیقی هوی متال است.

Moriarty کردم به موسیقی و شروع به نواختن گیتار در یک گروه متال در طول سال های دانشگاه در دوبلین ایرلند است. آنها بسیاری را پوشش می دهد — مسائل توسط Metallica, Iron Maiden و دیگران.

سرگرمی شروع به تحت تاثیر قرار کار مدرسه خود را در تا علمی خود را شکست داد و او را به “پا زدن الاغ” را به عنوان او آن را به واقعا به اعمال خودش.

“اگر من تا به حال شکست خورده من سال سوم من را زیرفشار از طریق من سال چهارم … نمی شده اند قادر به دریافت این نشانه من نیاز به انجام یک دکترا,” او می گوید.

اما فلز واقعا هرگز چپ Moriarty. در واقع او آن را در بر داشت زیر او را در سراسر به عنوان او به دنبال کار علمی خود را.

او متوجه شده که چگونه بسیاری از همکار خود فیزیکدانان بودند طرفداران موسیقی متال و کشف آنچه که به نظر می رسید مانند یک بالاتر از میانگین تعداد متالیکا و بره خدا, تی شرت خود را در سال اول سخنرانی ها. به زودی Moriarty که می گوید: او در اصل تلاش برای انتخاب بین تحصیل در رشته فیزیک و زبان انگلیسی تا به حال این ایده برای آنچه او شد 2018 کتاب که اصل عدم قطعیت می رود به 11.

“وجود دارد مقدار زیادی و تعداد زیادی از لینک های بین فیزیک و موسیقی متال نه تنها به این دلیل که بسیاری از فیزیکدانان بزرگ طرفداران فلزی,” او می گوید.

در حال حاضر Moriarty یک فیزیکدان در دانشگاه ناتینگهام. او همیشه به عنوان یک فن عظیمی از کانادا گروه راش. و او همچنان به بحث در مورد ارتباط بین مورد علاقه خود را موسیقی و فیزیک کوانتومی, سفر به عنوان آنجا که دانشگاه آلبرتا در این هفته به انجام این کار.

آنچه که فیزیک کوانتوم?

اول از همه Moriarty می خواهم به اشاره است که اصطلاح “کوانتومی” است که “فوق العاده خشن” به صورت تجاری به دلیل آن باعث می شود همه چیز صدا بیشتر علمی و فقط خوب سرد شود.

او می دهد به عنوان مثال دیپاک چوپرا کوانتومی “شفا” را به عنوان به خوبی به عنوان یک قسمت از Gwyneth Paltrow را گوک آزمایشگاه در Netflix بکشد که در آن انرژی “پزشک” به دنبال درمان مردم مؤثر انرژی در بدن خود را در یک “کوانتوم” سطح.

این همه چیزی است که Moriarty تماس بگیرید “مطلق bollocks.” فیزیک کوانتومی نیست.

آن را فقط, فیزیک, چیزهایی که شما آموخته شده در مدرسه بالا است اما در سطح کوانتومی.

به عبارت دیگر, فیزیک, اما, واقعا, واقعا, بزرگنمایی در. این فیزیک در یک سطح است که چشم انسان نمی تواند تشخیص دهد.

“ما نمی بینیم کسانی که اثرات کوانتومی در جهان اطراف ما به سادگی از آنجا که ما بیش از حد خونین بزرگ” Moriarty می گوید.

اما چرا سنگین فلزی ؟ ما نمی توانیم توضیح فیزیک کوانتوم با استفاده از آریانا گراند? چیزی کمتر سخت در گوش?

Moriarty می شود این فلز برای همه نیست. پس از همه, آن را علمی ثابت شده است که یک فلز کنسرت بلندتر از انفجار بزرگ.

اما جنبه های موسیقی متال است که می تواند یافت نمی شود در ژانرهای دیگر است. بسیاری از این کنسرت خود را دارند. نگاهی به گودال mosh برای مثال: یک گروه بزرگ از metalheads نوسانی خود را بلند بالا و پایین تندرست در اطراف و توفنده به هر یک از دیگر با رها کردن. به خودی و یا شاید به وحشت کنسرت تازه وارد گیر در وسط گودال حرکت تصادفی به نظر می رسد اغلب خطرناکی ،

اما آن را نمی.

معلوم می شود که یک گودال mosh باعث می شود خیلی خوب قیاس برای حرکت مولکول ها را تشکیل می دهند که یک گاز ایده آل است که یک فرضی گاز مورد استفاده در فیزیک که در آن تمام مولکولهای در حال حرکت در اطراف.

“هوی متال طرفداران رفتار درست مانند اتم” توضیح می دهد که Moriarty. و حرکت هر فرد اتم ممکن است به نظر می رسد تصادفی درست مثل حرکت یک موشر اما به عنوان یک جمعی گودال mosh بسیاری از وحدت به عمل آن.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

“با وجود این واقعیت است که به شما این احساس تصادفی وجود دارد در واقع بسیار زیادی قابل پیش بینی به چه خبر است,” او می گوید.

و این مهم نه فقط به فیزیکدانان کوانتومی مطالعه مولکول های گاز و یا کسی که در تلاش برای اطمینان بخشیدن به خود است که گودال mosh نیست به عنوان ترسناک به عنوان آنها فکر می کنند آن است. پیش بینی از این جنبش می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به طرح راه فرار برای جمعیت زیادی در موقعیت های اضطراری مانند تروریستی هشدار در بازی های فوتبال, ماراتن, یا, خوب, heavy metal کنسرت.

OK. بنابراین من به برخی از نمونه های بیشتر ، من آموزش فیزیک.

شما شنیده ام از تابع مثلثاتی — احتمالا در دبیرستان ریاضیات در زمینه مثلثات. اما آنچه که شما ممکن است آموخته اند که تابع مثلثاتی است که در واقع ساده ترین نوع موج. این بیان چیزی است که نوسان به جلو و عقب بین دو افراط و مانند یک نوسان در یک زمین بازی بالا و پایین رفتن یا یو.

دنیای ما پر است از این امواج و بنابراین موسیقی است چرا که صدا از امواج و یا توابع سینوس. در اینجا چگونه Moriarty با استفاده از امواج صوتی از موسیقی برای نشان دادن تابع مثلثاتی.

انتخاب یک ابزار هر ابزار. می گویند این یک پیانو. در حال حاضر بازی یک توجه داشته باشید, می گویند وسط C. تصویر است که توجه داشته باشید به عنوان یک موج نوسانی بالا و پایین بین حداکثر و حداقل آن است. همچنین نوسان در یک سرعت خاص و یا فرکانس. اگر آن را به نوسان سریع تر توجه نخواهد بود وسط C; آن خواهد بود بالاتر است. اگر این موج به نوسان آهسته تر توجه می شود ،

تفاوت بین حداکثر و حداقل از سوی دیگر است که به نام دامنه. دیگر فاصله بین دو بلندتر داشته باشید. کوتاه تر از فاصله ساکت تر توجه داشته باشید.

در حال حاضر بازی بازی های مشابه توجه داشته باشید در یک گیتار برقی. اضافه کردن برخی از سر و صدا آن را با یک پدال. بازی یادداشت در همان زمان یکی در گیتار و پیانو. آنها توجه داشته باشید. اما صدای آنها متفاوت است. چرا ؟

این یادداشت در واقع ساخته شده از یک دسته کامل از امواج سینوسی همه درهم با هم به ارتعاش در فرکانس های مختلف. گیتار فقط اتفاق می افتد که بیشتر به آن است که پیچیده صدا — این “بحران” را به عنوان Moriarty آن قرار می دهد. می خواهید یک خالصتر موج صدا? شما می توانید بسیار نزدیک با سوت زدن.

که درهم و برهم کردن از امواج سینوسی را می توان در همه جا در جهان ما او توضیح می دهد. اگر شما درک قبلی چندین پاراگراف و سپس شما یک دسته در یک بخش اساسی از فیزیک استفاده می شود به شکستن هر چیزی از عبور به یک عکس به امواج سینوسی.

می گویند من به فلز به ذکر فیزیک کوانتوم. من باید چه گوش دادن به ،

وجود دارد صدها نفر از آهنگ های اشاره شده در Moriarty کتاب اما چند آهنگ به ذهن می آیند زمانی که او خواست برای توصیه. متالیکا را Master of Puppets برای توضیح امواج سینوسی. آهنگ پر است از آن “ترد” صدا نه به ذکر است مقدار زیادی از ریف که کمک به توضیح اصل عدم قطعیت موضوع دیگر او توضیح می دهد که در کتاب خود.

و برای طرفداران مترقی طرف فلز Moriarty با استفاده از راش به عنوان یک مثال بسیار زیادی است. یکی از علاقه مندی های شخصی, تماس, برای, توجه, گروه, کانادا ریشه های از شهرستان که در آن او یک بار آنها را دیدم و انجام زندگی می کنند: “YYZ.”

Moriarty خواهد بود صحبت کردن بیشتر در مورد ارتباط بین فیزیک کوانتوم و موسیقی هوی متال در دانشگاه آلبرتا در روز جمعه.

Rosa Saba

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im