بزرگنمایی این تصویر

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. روز پنجشنبه اعلام کرد که او را پشتیبانی نمی کند اجازه می دهد تا شاهد به شهادت در استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. Jacquelyn مارتین/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Jacquelyn مارتین/AP

به روز شده در 11:28 p. m. ET

سناتور. لامار الکساندر گفته است که او نمی خواهد رای اجازه می دهد تا شهود و شواهد به استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن او روز پنجشنبه اعلام کرد.

“وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای نتیجه گیری کرد که رئیس جمهور نکردن ایالات متحده کمک های اولیه حداقل در بخشی به فشار اوکراین به بررسی Bidens; خانه مدیران ثابت کرده اند که این با آنچه به آنها تماس بگیرید ‘کوه از شواهد,'” گفت: الکساندر, در بیانیه ای. “ما اسناد بنیانگذاری ارائه بموقع برای انتخاب رئیس جمهور که در خدمت با رضایت اداره,’ نه در لذت بردن از کنگره ایالات متحده. اجازه دهید مردم تصمیم بگیرد.”

تصمیم به ارائه یک ضربه ویرانگر به خانه مدیران تعقیب مغلوب ساختن پیشی جستن همه اما اطمینان شهود را نمی توان به نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه.

بدون پشتیبانی کافی برای آوردن شاهدان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل انتظار می رود که به سرعت حرکت می کند به رای دادن در این دو مقاله از استیضاح. رئیس جمهور می تواند تبرئه در هر دو اتهام در اوایل شب جمعه است.

دموکرات های مورد نیاز چهار خواهان پیوستن به آنها را به منظور به اندازه کافی رای به تماس شاهدان برای شهادت. الکساندر R دنیاست. شده بود تا حد زیادی سکوت در مورد این مسئله و در نظر گرفته شد بسیار مهم نوسان رای دهندگان. تنها دو خواهان — مین Sen سوزان کالینز و یوتا بهداشت ، میت رامنی — که علنا به نام برای شهادت شهود.

کالینز گفت: اواخر روز پنجشنبه او را حمایت آوردن شهود.

سناتور. لیزا Murkowski نشان داد او را به اشتراک بگذارید او تصمیم شاهدان در صبح روز جمعه پس از صرف برخی از زمان مطالعه خود را یادداشت از محاکمه. “من قصد دارم برای رفتن به دفتر من من قصد دارم برای قرار دادن برخی از قطره چشم به طوری که من می توانم نگه داشتن خواندن و من تشکیل بسیاری از افکار و به طوری که برای رفتن به کار من در حال حاضر در تقریبا 11 ساعت,” او گفت:.

اما با وجود اسکندر مخالفت با شاهدان او لعنتی جمهور تهمت اقدامات در بیانیه ای اعلام رای خود را. “آن را نامناسب برای رئیس جمهور بپرسید خارجی رهبر به بررسی حریف سیاسی و خودداری ایالات متحده کمک برای تشویق به تحقیق که” او گفت:. “هنگامی که مقامات منتخب نامناسب تداخل با تحقیقات از جمله آن تضعیف اصل عدالت مساوی تحت قانون است. اما قانون اساسی نمی دهد سنا قدرت به حذف رئیس جمهور از دفتر و ممنوعیت او از این سال رای گیری به سادگی برای اقدامات نامناسب هستند.”

برای روز دموکراتیک دادستان ساخت شده است مورد که مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه عادلانه نخواهد بود در صورت عدم وجود شواهد و مدارک و شهود. اما مغلوب ساختن پیشی جستن حقوقی تیم مقابله که باز کردن درب به شهود می تواند طولانی دادگاه برای هفته ها یا حتی ماه. مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا باید گفت: هر چیزی می تواند شاهد شهادت را به ایجاد پایه ای برای محکوم کردن و حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

در اوایل روز پنج شنبه رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: دادگاه بدون شهود خواهد “رندر رئیس جمهور تبرئه بی معنی” زیرا شومر گفت: این روند نگاه می “پس از تقلب به نفع خود.”

الکساندر اعلام رای در قدم اهسته با جمهوری رهبری باعث می شود آن را به طور فزاینده ای تردید است که سناتور هرگز از شنیدن سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. او بسیار پیش بینی شاهدان رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Bolton او می خواست برای حفظ در اوکراین کمک نظامی تا زمانی که مقامات وجود دارد توافق به بررسی دموکرات ها از جمله جو بایدن ،

دادستان ها می گویند خود را دست اول حساب نشان می دهد که سوء استفاده از قدرت اتهامات در قلب استیضاح اتهامات عنوان شده علیه. فشار بر جمهوری خواهان اجازه می دهد تا بولتون به صحبت می کنند در طول محاکمه شروع به کوه زیر گزارش های رسانه ها در مورد بولتون در عین حال-به-می شود-انتشار کتاب که ظاهرا شامل ده ها تن از صفحات اختصاص داده شده به مغلوب ساختن پیشی جستن در امور با اوکراین است.

قبل از اسکندر اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا ساخته شده در مورد چرا آنها مشاهده بولتون شهادت به عنوان مربوط به اقدام.

“این ایده که چیزی بیرون می آید چرا که کسی که باعث می شود یک ادعا در کتاب گفته. آن را به سادگی ادعا در حال حاضر که این مقاله می گوید که گفت:” کاخ سفید وکیل پاتریک Philbin “که پس ما باید شروع به داشتن این اتاق تماس جدید شهود و ایجاد یک جدید عادی برای استیضاح به عنوان که وجود ندارد به یک تحقیق کامل در خانه. من فکر می کنم که بسیار مخرب برای آینده این نهاد است.”

کالینز, اعلام برنامه های خود برای رای دادن به شاهدان نوشت: “من اعتقاد دارم که شنیدن برخی از شاهدان را به هر طرف این فرصت را به طور کامل و منصفانه خود را در مورد حل و فصل هر گونه ابهامات و ارائه شفافیت بیشتر.”

دو دیگر جمهوریخواهان میانه که نشانه های آنها ممکن است باز به رای دادن به شهود هستند لیزا Murkowski از آلاسکا و میت رامنی از ایالت یوتا است.

محرومیت ظاهر یک جمهوری خواه کلمات دموکرات ها ممکن است سقوط یک رای از بودن قادر به تماس با شاهدان.

با 53-47 اکثریت در سنا جمهوری خواهان انتظار می رود که برای رای دادن به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از اتاق را به دو سوم اکثریت.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de