مک کانل محکوم شومر این دیدگاه هدف قرار دادن دیوان عالی کشور

بزرگنمایی این تصویر

رهبر اقلیت سنا سناتور. چاک شومر از n. y. است که برای انتقاد از نظرات او ساخته شده به سقط جنین فعالان حقوق در یک تجمع در خارج از دیوان عالی کشور در روز چهارشنبه. دادگاه شد از شنیدن استدلال در مورد یک مورد در مورد یک لوئیزیانا, قانون سقط جنین. اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو بیلبائو/AP

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., محکوم بالا سنا از حزب دموکرات برای نظرات او ساخته شده و در مرحله دیوان عالی کشور در روز چهارشنبه خواستار دیوان عالی کشور برت Kavanaugh و نیل Gorsuch.

ظاهر می شود قبل از اینکه جمعیت از سقط جنین-حقوق تظاهرکنندگان شومر D-n. y. مراجعه کننده به دادگاه دو مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب گفت: “شما باید به هر طریقی گردباد و شما پرداخت قیمت. شما نمی خواهد می دانم آنچه به شما رسید اگر شما رفتن به جلو با این افتضاح تصمیم گیری.”

“در بهترین حالت خود نظرات به طرز حیرت انگیزی بی پروا و غیر مسئولانه” مک کانل گفت.

او افزود: “رهبر اقلیت این کشور ایالات متحده آمریکا تهدید دو دیپلم از قضات دیوان عالی ایالات متحده. دوره.” او پیشنهاد کرد شومر باید “برداشت خود را از نظرات و عذرخواهی می کنیم.”

رئیس جمهور تهمت نیز لعنتی شومر در توییتر گفت: “به ارمغان آورده است خطر بزرگ را به مراحل دیوان عالی ایالات متحده.”

“مهم نیست که قصد کلمات و حمل آشکار تهدید به خشونت می تواند وحشتناک ناخواسته خشونت” مک کانل گفت.

مدت کوتاهی پس از مک کانل استرن سخنرانی شومر آمد به طبقه سنا و گفت: همکاران او: “من باید با استفاده از کلمات من استفاده از دیروز. آنها نمی آمد از راه من در نظر گرفته شده است.”

او توضیح داد: “من از بروکلین ما صحبت می کنند در زبان قوی.”

شومر نیست عذرخواهی می کنیم و به جای توضیح داد که او احساس “عاشقانه” در مورد این موضوع در دادگاه شد و با توجه به — این که آیا یا نه برای رعایت لوئیزیانا قانون است که محدود کردن دسترسی به خدمات سقط جنین.

“بله من عصبانی. زنان در آمریکا عصبانی هستند. و بله ما همچنان به مبارزه برای حق زن را انتخاب کنید. من ادامه خواهد داد به مبارزه برای زنان در آمریکا” نیویورک از حزب دموکرات گفت.

شومر این سخنان در مرحله دیوان عالی کشور قرار بود به عنوان یک مرجع به Kavanaugh هشدار به سناتورهای دموکرات در مورد مبارزه با بیش از رکورد خود در سال 2018 در تایید شنوایی “شما پاشیدند باد. برای دهه های آینده من از ترس این کشور خواهد گردباد درو.”

در نادر عمومی توبیخ رئیس دادگستری رابرتز در پاسخ به شومر اواخر روز چهارشنبه. “قضات می دانم که انتقاد با خاک می آید اما اظهارات تهدید از این نوع از بالاترین سطوح دولت نه تنها نامناسب آنها خطرناک هستند. تمام اعضای دادگاه ادامه خواهد داد به انجام کار خود را بدون ترس و یا حمایت از هر سه ماهه او گفت:” در یک بیانیه نوشته شده است.

دیگر جمهوری خواهان پیوست مک کانل در طبقه به شمع بر روی ایران مقاومت به قسمت. سناتور. چاک Grassley R-آیووا به ذکر است که قضات منصوب به یک عمر واژه به “رایگان از فشار سیاسی است.” او گفت: شومر این سخنان بودند “تزریق سیاست های حزبی به یک فرایند است که باید به آنها ایمنی. در بدترین حالت آن را یک تهدید به هدف قرار دادن دو نشسته اعضای دیوان عالی کشور است.”

شومر تحت فشار قرار دادند در آن دسته از نمایندگان مجلس که استدلال او تحریک به خشونت.

“من قصد نشان می دهد هر چیزی غیر از سیاسی و افکار عمومی عواقب دیوان عالی کشور” گفت: “این یک ناخالص اعوجاج به معنی در غیر این صورت.”

جمهوری خواهان مجلس سنا مشغول به کار برای تحت فشار قرار دادن کسانی که دموکرات ها در رقابت مسابقات در سال 2020 به صحبت کردن در برابر شومر.

“چاک شومر را قابل سرزنش حمله قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh بود ملاقات کرد قابل پیش بینی سکوت از نامزدهای دموکرات شومر را DSCC و دیگر تیره پول اشخاص صرف میلیون ها نفر به انتخاب” جسی شکار سخنگوی سنا اوباما در مبارزات انتخاباتی بازوی گفت: در مورد دموکرات ها حمایت رهبری است. “هر DSCC-حمایت نامزد مدیون به شومر پول ماشین باید نشان دهد درجه ای از نجابت و رد حمله خطرناک در ما قوه قضائیه مستقل.”

شومر را در ابتدا به پایین از نظر زمانی که توافق قانونگذاران تقبیح آنها چهار شنبه. جاستین گودمن او گفت آنها یک مرجع “سیاسی قیمت سنا جمهوری خواهان پرداخت خواهد شد برای قرار دادن این قضات در دادگاه و یک هشدار است که قضات را از بند باز کردن یک عمده جنبش مردمی در موضوع حقوق باروری در برابر این تصمیم است.”

در این قسمت سیگنال چگونه این موضوع از دیوان عالی کشور نامزد خواهد شد به احتمال زیاد تبدیل به یک flashpoint در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری است. محافظه کاران در ادامه به اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد انتصاب و تایید Kavanaugh و Gorsuch به علاوه صدها نفر از پایین قضات دادگاه به نیمکت. لیبرال نگران تاثیر جمهوریخواه تایید نامزد خواهد شد که در سقط جنین و مسائل دیگر مشغول به کار هستند به یاد رای دهندگان در مورد تاثیر دموکراتیک رئیس جمهور می تواند داشته باشد اگر هر یک از قضات تصمیم به بازنشسته.

مک کانل عهد خود را در سازمان دیده بان برای هر بیشتر انتقاد از دموکرات ها از قوه قضائیه مستقل و گفت: “این اکثریت را تضمین خواهد کرد تنها تلفات از این بی مبالاتی ها شهرت از کسانی که در آن شرکت کنند.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de