‘شهردار پیت’ حرکت: Buttigieg به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری

بزرگنمایی این تصویر

سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg صحبت می کند در یک مبارزه رویداد on Feb. 1 در Dubuque, آیووا, پیش از قفقاز. جو Raedle/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جو Raedle/گتی ایماژ

به روز شده در 7:22 p. m. ET

پیت Buttigieg از 38 ساله که گل رز از اینکه شهردار از کارهای ایندیانا, شهرستان به نصب جدی ریاست جمهوری اجرا تنظیم شده است به حالت تعلیق در پیشنهاد خود را برای کاخ سفید ارشد کمپین دستیار تایید به NPR.

Buttigieg یک همجنسگرا نیروی دریایی رزرو کهنه را به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در یک سخنرانی یکشنبه شب خود را در زادگاه South Bend, Ind., دستیار می گوید.

Buttigieg قرار است به ترک دموکراتیک مسابقه سوم مجموع نمایندگان, پشت, ایالت ورمونت برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

اعلام می آید یک روز پس از Buttigieg به پایان رسید چهارم در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه حزب چهارم نامزدی مسابقه. Buttigieg به پایان رسید در یک مجازی کراوات در آیووا قفقاز و سپس دوم در نیوهمپشایر و سوم در نوادا است.

آیووا و نیوهمپشایر در حال عمدتا سفید متحده اما Buttigieg تلاش برای جذب حمایت بیشتر متنوع متحده از نوادا و کارولینای جنوبی است. با توجه به نظرسنجی های خروج او به دست آورده پشتوانه فقط 3 درصد از رای دهندگان آمریکایی در کارولینای جنوبی; سیاه و سفید رای دهندگان ساخته شده تا اکثریت دموکرات رای دهندگان.

Buttigieg شامل pronouncer “Boot-Edge-لبه” در توییتر خود زیستی برای خود پیچیده نام و شناخته شده بود در محاوره به عنوان “شهردار پیت.” او یکی از جوانترین نامزدهای دموکرات به دنبال نامزدی و اولین همجنسگرا نامزد به کوه عمده مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری.

فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد و آکسفورد و یک جانباز جنگ در افغانستان Buttigieg صرف هشت سال در خم جنوب به دست آورد و به رسمیت شناختن ملی در سال 2017 طول ناموفق تلاش برای خدمت به عنوان رئیس کمیته ملی حزب دموکرات.

زمانی که او برای اولین بار اعلام کرد نامزدی خود را برای ریاست جمهوری در سال گذشته Buttigieg بود به عنوان کمی شناخته شده در شات های طولانی با تمرکز بر آنچه که او خواستار “بین نسلی عدالت” اما او به سرعت پدید آمده میان جلو دونده در شلوغ دموکراتیک زمینه با وزش آینده-پیام متمرکز.

ماهر مناظره, Buttigieg اغلب درگیر شدند روی صحنه با سندرز و همکار مترقی بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.), و انتقاد خود را جارو “مدیکر برای همه” بهداشت و درمان پیشنهاد شده است. Buttigieg همچنین هشدار داد که ساندرز’ خود قسم خورده دموکراتیک سوسیالیسم صدمه خواهد دموکرات پایین انتخابات.

اما Buttigieg شد گل نشسته سوالات خود را در مورد دست زدن به بالا مشخصات نژادی حوادث مربوط به پلیس در طول تصدی خود به عنوان شهردار. او نیز در مواجهه موشکافی بیش از صدارت کوتاه او در شرکت مشاوره مک کینزی و شرکت باعث آزادی او از فهرست نه از مشتریان سابق. و دیگر نامزدها را تحت فشار او را به باز کردن و جمع آوری اعانه خود را به خبرنگاران و ارائه اطلاعات بیشتر در مورد مردم جمع آوری پول برای انتخابات ریاست جمهوری است.

اما قبل از آن صحبت به NPR استیو inskeep را در ژانویه 2019 او گفت: او را درک مبارزات انتخاباتی خود بود “underdog project.”

“اما من همچنین فکر نمی کنم که شما باید همیشه در حال اجرا برای هر اتاق است که شما به دنبال پیروزی” او گفت:.

Buttigieg خروج را ترک خواهد کرد شش نامزد در این مسابقه پس از میلیاردر تام Steyer به پایان رسید پیشنهاد خود را در شب شنبه. جوانترین نامزد مرد است که در حال حاضر 77 ساله سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

با گزارش های اضافی توسط NPR Asma خالد

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de