به عنوان آزادی مشروط خرما با سرعت بالا و زندانیان اشک شرت و جوراب به ایجاد ماسک فدرال قضات وزن, آیا کالیفرنیا باید بزرگتر گام های جدی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در آن ریخته زندان.

“وجود دارد این است که آسیب و ناامیدی” در میان زندانیان زندگی در خوابگاه شلوغ تحت تهدید از coronavirus وکیل سارا نورمن با زندان قانون کار گفت: در طول یک جلسه اضطراری روز شنبه قبل از سه فدرال قضات است.

درمان است که اهل بیت وکلا پیشنهاد طیف وسیعی از توده منتشر شده به دولت در استفاده از ساختمان خالی و کسب اموال به طور موقت به خانه زندانیان — شبیه به COVID-19 اقدامات به خانه کشتی کروز مسافران و بی خانمان.

وکلا برای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ادعا می کنند که فدرال مداخله بی جا و توده زندان منتشر شده ممکن است به خطر اندازد با سربارگذاری در حال حاضر تلاش جامعه بيمارستان.

تبلیغات

“ما فراهم شود باید از این فرصت اعطا شده به ما به تلاش های اجتماعی فاصله” گفت: پل Mello خصوصی وکیل به نمایندگی از فرماندار ، “ما می توانیم حرکت مردم به ورزشگاه…. ما می توانیم حرکت مردم به خالی امکانات. ما باید فراهم شود این فرصت را به انجام آن چیزهایی است.”

ملو گفت: هیچ اساسی مورد نیاز برای شش پا اجتماعی فاصله در درون زندان. و نه او می دانم که اگر دولت قصد دارد برای رسیدن به این هدف است.

ایالات متحده منطقه قاضی کیمبرلی مولر نشسته در ساکرامنتو فشرده کالیفرنیا وکیل در مورد اینکه آیا زندانیان باید به همان شانس در اجتماعی فاصله به عنوان بقیه از شهروندان به عنوان یک ماده از “نجابت است.” او جواب نداد.

اما ملو گفت: این امر می تواند یک “شاه ماهی قرمز” به افزایش ترس از جرم و جنایت افزایش یافته و تکرار جرم سال بود که بخشی از دولت در اعتراض به زندان منتشر شده است.

تبلیغات

فدرال قضات گفته اند که حکومت در اورژانس حرکت آورده توسط وکلای مدافع زندانیان.

کالیفرنیا در حال حاضر خاموش ملاقات و برنامه های داوطلبانه متوقف پذیرش از یک انتظار 3,000 جدید زندانیان در زندان های شهرستان و شروع غربالگری کارگران به عنوان آنها را وارد کنید زندانها. با این اقدامات گسترش coronavirus تا حدودی محدود شده و بیش از نیمی از دولت 35 زندانها تا به حال هیچ گزارش موارد COVID-19.

همانطور که در آوریل 2, اصلاحات بخش گزارش شده عفونت از 33 زندان کارگران و هشت زندانی در 16 زندانها. اما اهل بیت تست پر از لکه با تنها هشت زندانی به نمایش در چین به زندان با وجود عفونت در 11 زندان کارگران است.

کالیفرنیا وکلا ادعا می کنند برنامه ای برای مسکن, برنامه نویسی و منافع عمومی در حال حاضر آغاز شده برای 3,500 زندانیان به اوایل منتشر شده در دو ماه آینده موجب کاهش تاثیر بر جوامع و شهرستان مشروط دفاتر.

دادگاه منصوب, رئیس, زندان, مراقبت های پزشکی, J. Clark کلسو گفت: زندان مدیران در یک ایمیل در هفته گذشته که او از یک “فوری کاهش قابل توجه” در جمعیت زندان اما با تمرکز بر زندانیان که خانه و خانواده به بازگشت به.

برای کسانی که نمی کلسو نوشت: “اوایل انتشار بعید است که به بهبود زندانيان محیط زیست از یک چشم انداز بهداشت و درمان و ممکن است افزایش COVID-19 خطر در جامعه از آزادی است.”

وکلای دولت نیز استدلال می کنند در مدارک دادگاه که زیادی آزاد خواهد مانع برنامه های برای کمک به بی خانمان ها و بار بیمارستان.

“جامعه و بیمارستان و خدمات اجتماعی و شبکه های ایمنی و دیگر زیرساخت های بسیار تاکید کرد مبارزه با شدت و قدرت برای رسیدگی به نیازهای فعلی جامعه” گفتند. “جرم انتشار بیشتر می تواند اضافه کردن به فشار روی سیستم بهداشت و درمان است در حال حاضر.”

تبلیغات

اما دولت و سیستم زندان در حال حاضر متکی بر بسیاری از کسانی که همان جامعه بيمارستان در سطح بالا مراقبت از بیمار وکلای دولت اذعان کرد. و معلوم نیست اگر زندانها باید از این منابع برای مقابله با زندانیان که ریه ها در حال حمله COVID-19.

فدرال گیرنده که دارای نظارت اهل بیت مراقبت های پس از سال 2006 گفت: زمان آن است که هیچ پرونده منعکس کننده تعداد فن های درون سیستم. سرب وکیل در دیرینه فدرال دعوی قضایی با دولت گفت: او معتقد است که عدد صفر است.

برخی از 46,000 زندانیان زندگی در خوابگاه با تختخواب دو پا از هم جدا. زندان پزشکی سیستم گزارش می دهد که 45,000 دولت 120,000 زندانیان — 37% —حداقل یک خطر سلامت به COVID-19 عفونت از جمله 14,700 زندانیان مبتلا به آسم.

کالیفرنیا قصد دارد به حرکت برخی از 500 زندانی از باز خوابگاه های جایگزین مسکن است که شامل تخت در ورزشگاهها و بازگشت به تمرین کالیفرنیا استفاده می شود در طول ارتفاع از زندان ازدحام. زندان کارگران نیز خواسته شده است برای تولید ضد عفونی کننده دست برای سیستم زندان.

چندین زندانیان صحبت کردن به طور مستقیم و یا از طریق اعضای خانواده گفته اند این بار که احساس می کنند در معرض خطر است. آنها توصیف سالمندان ناتوان و جوان زندانیان شلوغ با هم در خوابگاه با کمبود صابون و عدم دسترسی به مطابق با مواد شیمیایی و برخی در حال شکلگیری خود به خود دنده محافظ.

“پدرم گفت: بچه ها در حال حاضر ساخت ماسک از هر چیز آنها می توانند تی شرت جوراب…” گفت که پدرش در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین که در آن 12 نفر تست مثبت برای COVID-19.

زندان سیستم در سراسر کشور شده اند تحت فشار به صورت هفته به گام تا تلاش های خود را. پاسخ مخلوط شده است.

اداره فدرال زندانها در روز چهارشنبه اعلام کرد 14-بعد نرم و مستند در آن 122 زندانها اجازه برخی از دسترسی به آموزش و بهداشت روان برنامه اما محدود اکثر زندانیان به سلول های خود را پس از یک زندانی کشته شده در یک ندامتگاه در لوئیزیانا.

تبلیغات

چندین زندان کالیفرنیا پزشکی و اصلاحات ماموران گفته اند که با وجود عمومی سیاسی اجتماعی فاصله و افزایش بهداشت زندگی در حیاط زندان بدون تغییر باقی مانده است.

“فقط دیروز من شاهد گروه های زیادی از زندانیان با هم در حیاط در حالی که در سمت دیگر حیاط 20 +/- اصلاح افسران همه با هم جمع شده برای یک غذای مختصر شام” یکی از زندان کارمند نوشت: صحبت های ناشناس چرا که او گفت که او نگران از دست دادن شغل خود را برای بحث در مورد شرایط زندان بدون مجوز.

“پیش از آن در هفته وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از زندانیان قرار داده و در قرنطینه برای علائم پس از آن گرفته شده 3 روز بعد” او گفت:.

زندان سوابق ارائه شده به بار توسط منبع دیگری تایید آن حساب. آنها نشان می دهد چند سلول بلوک های قفل شده وقتی که خوشه های زندانیان توسعه آنفولانزا مانند علائم و بازگشت به فعالیت طبیعی یک هفته بعد.

“هیچ چیز در مورد این بیماری همه گیر است که جدی گرفته شود” کارمند دولت گفت: “و هزاران نفر از زندانیان و کارگران در معرض خطر بزرگ است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im