پوشش برای جلوگیری coronavirus نیست بنابراین آسان برای بسیاری از L. A. بی خانمان ساکنان

به سرعت گسترش coronavirus لس آنجلس عضو شورای شهر پل Koretz استدلال این هفته شهرستان باید اصرار دارند که Angelenos به نوعی از ماسک را هر زمان که آنها را ترک خانه های خود را — حتی اگر آن را “یک دستمال و یک زن و شوهر از باندهای لاستیکی.”

“من فکر نمی کنم وجود دارد و کسی که ندارد که” Koretz گفت: در شورای شهر جلسه بینی و دهان خود را swathed توسط یک تافی-زرد سربند را به نقطه خود را. “حتی افراد بی خانمان همه ژنده پوش در اموال خود را.”

اما افراد بی خانمان و طرفداران می گویند پوشش تا آسان تر است از انجام گفت برای ده ها هزار نفر از مردم زندگی در لس آنجلس خیابان. گرفتن حتی موقت ماسک — و نگه داشتن آن را تمیز و به اندازه کافی به بهداشتی شده است دشوار است برای بسیاری از افراد با وجود تلاش های به MacGyver پوشش از تی شرت و روسری, بند کفش و دیگر شانس و به پایان می رسد.

نیاز به ماسک و یا صورت دیگر پوشش “برای تلفن های موبایل خوب است. آن را برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که شما می خواهید همه را به همکاری با” سعید پیت سفید, مدیر اجرایی skid row-بر اساس لس آنجلس جامعه اقدام شبکه. “اما وجود دارد هیچ راهی بدون دولت توزیع ماسک که مردم در حال رفتن به قادر به منطبق هستند.”

تبلیغات

در اوایل این هفته شهردار اریک Garcetti دستور Angelenos برای قرار دادن بر روی صورت پوشش زمانی که آنها را به مواد غذایی داروخانه ها و بسیاری دیگر از کسب و کار یک حرکت به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. او در تشویق مردم به بازدید از وب سایت برای خرید پارچه ماسک از تولید کنندگان محلی و یا به سادگی استفاده از خود bandannas یا روسری برای سرپوش گذاشتن بر, تاکید بر این که پزشکی-درجه ماسک های مورد نیاز برای سلامت کارگران است.

لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان گفت: ارتباط خود را با کارگران شده است توزیع ماسک در هفته های اخیر اما نمی تواند بلافاصله می گویند که چگونه بسیاری شده بود توزیع شده است.

Garcetti سخنگوی الکس Comisar گفت: این شهرستان به زودی آغاز توزیع 35,000 پارچه ماسک برای افراد بی خانمان از جمله 5,000 میله میله برای skid row و 30,000 است که کمک رسانی کارگران با بی خانمان خدمات سازمان خواهد دست در سراسر لس آنجلس بودجه توسط بشردوستانه کمک های مالی.

تبلیغات

به عنوان پنج شنبه, اما, افراد بی خانمان و حامیان خود را گفت: ماسک های باقی مانده کمیاب در بسیاری از محله ها. در چتسورث گاه بی خانمان ساکن ریتا دونن گفت که او تا به حال دیده نشده مردم با پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش.

“من را دیده اند یک نفر با پوشیدن ماسک در یک اردوگاه گفت:” کریستینا Fariaz داوطلب با توسعه و حمایت از گروه خیابان سازمان دیده بان لا که به طور معمول بازديد دره سن فرناندو سایت. در موارد بسیاری از مردم شنیده ام آخرین ارشاد از مقامات بهداشت Fariaz گفت. یک فرد بی خانمان به او گفت: “من تلفن شده است مرده برای یک هفته.”

“آنها شنیده آنچه که در اخبار چند هفته پیش که ماسک مهم نیست” Fariaz گفت: با اشاره به تغییر ارشاد در اطراف صورت پوشش بیش از ماه گذشته. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن تغییر مشاوره در هفته گذشته نگرانی که به ظاهر سالم مردم گسترش این ویروس به دیگران است.

Los Angeles Homeless Services Authority worker with gloves and mask at an encampment

Shelise هوستون لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار پوشیدن دستکش و حمل ماسک می رسد به زندگی مردم در یک اردوگاه در اواخر ماه گذشته.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

تئو هندرسون که میزبان “ما Unhoused” پادکست در مورد تجارب زندگی مردم در خیابان ها گفت که در میان unhoused مردم او را دیدم سواری L. A., اتوبوس, یکشنبه, “نه یکی از آنها تا به حال یک ماسک بر روی.”

“هیچ کس به صحبت آنها را در عمق مورد COVID-19” هندرسون گفت و اشاره کرد که بسیاری از مکان های که در آن افراد بی خانمان به طور مداوم شارژ گوشی خود را مانند کافی شاپ ها در حال حاضر بسته شده است.

او ناراحت بود با چه Koretz گفت: در مورد افرادی که قادر به استفاده از ژنده پوش اشاره به این که بسیاری از unhoused مردم “در عناصر است.”

اگر یک ماسک مرطوب و یا کثیف “چه خوب است که می خواهم به انجام?” هندرسون خواست.

تبلیغات

گروه های اجتماعی و سازمان های غیر انتفاعی سعی کرده اند به کمک: در دره سن فرناندو پاستور کتی Huck از اعضای گروه در مورد کسب و کار پدر را دستور داده است تا ماسک در آمازون و گفت: او تا به حال بدست اعطای کوچک به مد ماسک از bandannas به دست. همراه skid row اتحادیه ماموریت نجات دهکدهای از دست هزاران نفر از ماسک به کارکنان آن امنیت و مهمانان بسیاری از آنها را اهدا کرد گفت: برگرد. اندی عدل مدیر اجرایی آن است.

“ما نیاز به یک منبع ثابت به آن را از طریق این مشکل و طاقت فرسا زمان” عدل گفت.

و سفید گفت: لس آنجلس جامعه اقدام شبکه نیز توزیع اهدا ماسک بسیاری از آنها از مد افتاده از پارچه توسط داوطلبان. “نود و پنج درصد از مردم ندارد و همه چیز با” سفید روز چهارشنبه گفت پس از راه رفتن در خارج از دفتر خود را در ردیف ترمز. اگر آنها صورت پوشش آنها “کثیف که همه دریافت کنید.”

Hippie Kitchen hands out food, water, masks and toiletries on skid row

لس آنجلس کاتولیک کارگر هیپی, آشپزخانه, دست, غذا, آب, ماسک و لوازم آرایش پنج شنبه به مردم در skid row.

(Myung J. Chun / لس آنجلس تایمز)

کالیفرنیا وزارت بهداشت توصیه می کند شستن مکرر برای پارچه ماسک — حداقل روزانه و ایده آل پس از هر بار استفاده — و لس آنجلس بی خانمان سازمان خدمات کمک رسانی کارگران شده اند مردم را به پرتاب کردن خود پارچه ماسک پس از استفاده از آنها را اگر آنها نمی تواند شسته شود.

Laundromats هنوز هم باز به عنوان ضروری کسب و کار, اما به طور منظم بازدید از آنها می تواند مشکل باشد برای افرادی که ترس پله به دور از چادر و وسایل به خصوص در باران های اخیر طرفداران می گویند.

Garcetti این هفته گفت که “ایده ما این است که نمی شود به دستگیری و fining مردم برای پوشش صورت” اما زیر سفارش خود را مردم می تواند تبدیل به دور از laundromats و کسب و کارهای دیگر از جمله مواد غذایی و فروشگاه های راحتی اگر چهره خود را کشف.

که مشکلات مت هارپر یک عضو از لس آنجلس کاتولیک کارگر هیپی که در خدمت وعده های غذایی و به تازگی آغاز توزیع ماسک در skid row.

تبلیغات

هارپر نگران است که اگر کسب و کار آنها را رد ورود افراد بی خانمان و بدون ماسک می تواند مانع از خرید چیزهای اولیه آنها نیاز دارید. “من نگران چه این قوانین به این معنی برای این در حال حاضر آبرو و تلاش جامعه” هارپر گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im