حتی با وجود اینکه تنها پنج مورد از ووهان coronavirus در ایالات متحده ماسک احتکار را آغاز کرده است.

برخی از داروخانه ها گزارش که به طور کامل به فروش می رسد از ماسک است. برخی از محبوب فروشندگان در آمازون می گویند تحویل به تعویق خواهد افتاد برای هفته ها.

اگر چه ماسک در واقع کمی کار را برای محافظت از افراد سالم چشم انداز کمبود ایجاد وحشت خرید نگرانی برخی از کارشناسان بهداشت عمومی.

ماسک در حال فکر به سرعت گسترش بیماری هنگامی که آنها فرسوده توسط افراد بیمار در مکان های شلوغ مانند اتاق های اورژانس دفاتر مترو و اتوبوس. توسط حاوی سرفه و عطسه, ماسک جلوگیری از ویروس مملو از قطرات از spewed به هوا و بر روی در نزدیکی سطوح.

اما احتکار توسط کسانی که به خوبی به این معنی که بیمارستان و درمانگاه و دفاتر پزشکان می تواند اجرا شود ، پزشکان و پرستاران در درمان بیماران مبتلا به عفونت های تنفسی باید پوشیدن ماسک و جایگزین کردن آنها اغلب به عنوان به زودی به عنوان تبدیل شدن آنها به خیس, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید.

CDC در حال حاضر رسیدن به تولید کنندگان به احتمال کمبود به خصوص در بیمارستان, یک مقام آژانس گفت.

“ما وحشت سفارش و خرید را می کند که منعکس کننده نیاز واقعی” دکتر گفت: آنیتا Patel, مشاور ارشد برای همه گیر مراقبت های پزشکی در آژانس آنفلوانزا هماهنگی واحد. “ما در حال صحبت کردن تولید کنندگان. آنها درک وضعیت و من مطمئن هستم که آنها مسئول است. صنعت مراقبت های بهداشتی است که بزرگترین مشتری است.”

در روز سه شنبه, Alex آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی گفت: آن را “غیر ضروری” برای آمریکایی ها به خرید ماسک در حال حاضر.

“در ایالات متحده خطر برای هر فرد آمریکایی بسیار کم است,” او گفت:.

برخی از کارشناسان دولت و به گام و آموزش های عمومی در مورد خطرات ناشی از احتکار.

“من از طریق 2009 H1N1 بیماری همه گیر آنفلوآنزا در دانشگاه ییل بیمارستان و ما فرار از N-95 ماسک — و بودن در یک وضعیت پرخطر بدون ماسک به اندازه کافی احساس خوبی نیست” گفت: دکتر پیتر رابینوویتز co-مدیر دانشگاه واشنگتن MetaCenter برای آمادگی همه گیر و جهانی امنیت سلامت در سیاتل.

“هیچ دلیل منطقی چرا هر کس نیاز به اجرا و دریافت ماسک,” او اضافه شده است. “مقامات بهداشت عمومی باید به صحبت کردن در مورد این.”

در غرب آفریقا شیوع ابولا در سال 2014 که چند مورد تبدیل در ایالات متحده برخی از بیمارستان ها قادر به ضد آب Tyvek مناسب “از آنجا که وجود دارد بر روی آنها اجرا گفت:” Amesh Adalja یک محقق در مرکز بهداشت امنیتی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health در بالتیمور.

دست پاچه مردم در تعامل با غیر منطقی خرید ضربه او گفت: “مردم می خواهم به خرید نوار مجرای در مواقع اضطراری — این روانی تسکین دهنده است.”

اما کمبود مصنوعی می تواند آسیب برساند کسانی که واقعا نیاز به کالا.

“من فکر می کنم مقامات بهداشت عمومی مانند HHS یا سی دی و یا جراح عمومی باید به صحبت کردن در مورد پیامدهای اجرا بر روی ماسک” Adalja گفت.

کریستن Nordlund یک CDC سخنگوی گفت که او می پرسند دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی برای رسیدگی به این مسئله در جلسه عمومی بعدی.

ماسک بخشی از تجهیزات پزشکی ذخیره شده در ملی ذخایر استراتژیک است که توزیع در کنترل دولت انبارها در سراسر کشور است. اما کارشناسان گفت: آنها نمی دانند که چگونه بسیاری از آنها در ذخیره سازی و یا چه مدت عرضه پیش بینی شده بود برای آخرین بار در یک بیماری همه گیر.

در روز سه شنبه, عمده داروخانه های زنجیره ای گفت: آنها از دیدن نقطه کمبود اما نمی شد و در عین حال محدود کردن فروش. CVS و زنجیره ای تا به حال فروشگاه های در حال اجرا از ماسک و resupplying آنها را “به سرعت به عنوان امکان پذیر است گفت:” استفانی کونها یک سخنگوی شرکت.

Walgreens و Duane Reade داروخانه ها شاهد تقاضای بیشتر برای ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست در بسیاری از فروشگاه ها گفت: Alexandra قهوه ای, سخنگوی Walgreens چکمه داد که صاحب هر دو زنجیر.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

این شرکت در حال حرکت لوازم “برای دیدار با نیازهای مشتریان ما,” او اضافه شده است.

ماسک بسیار محافظ زمانی که پوشیده شده توسط افراد سالم ، مردم اغلب آنها را کنار گذاشته برای دلایل مختلف است.

بخار از نفس می تواند ترک ماسک خیس, به عنوان مثال. کاربران ممکن است بخواهید به صحبت کردن در تلفن همراه خود و یا قرار دادن انگشتان دست خود را زیر ماسک خود را به ابتدا بینی خود را. مکرر شستن دست در نظر گرفته شده است بیشتر محافظ.

در عین حال شواهد قوی وجود دارد که ماسک محافظت از سلامت کارگران است.

محاکمه در کانادا بیمارستان در طی شیوع بیماری سارس در سال 2003 و در طول فصل آنفولانزا نشان داد که پرستاران که عینک ماسک کمتر احتمال ابتلا به آنفولانزا.

پرستاران که عینک N-95 ماسک — که ضخیم تر و مناسب تر به چهره و طراحی شده برای فیلتر کردن 95 درصد از تمام ذرات — به ویژه حفاظتی برای کسانی که خطرناک روش های مانند گزاری تراشه بیماران مبتلا به سارس.

کمتر وجود دارد داده ها اثبات می کند که ماسک نگه داشتن بیماران از گسترش میکروب ها. اما این حس مشترک تصور باعث شده است تا بسیاری از بیمارستان ها به اتخاذ قوانین و گفت که هر اتاق اورژانس بیمار با علائم آنفلوانزا است بلافاصله دست یک ماسک و خواسته به آن را قرار داده است.

دکتر مارک لوئب, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مک مستر در همیلتون انتاریو که منجر سارس و آنفولانزای دادگاه گفت: یکی نسبتا کوچک مطالعه از آنفولانزا در بیمارستان بستری بیماران در پکن یافت که ماسک-استفاده کنندگان کمتر به احتمال زیاد برای آلوده کردن اعضای خانواده خود را. اما اثر آنقدر کوچک است که آن در نظر گرفته شد آماری ناچیز است.

مانع دیگری برای ماسک-پوشیدن روانی است.

افرادی که بیمار هستند و باید با پوشیدن یک ماسک اغلب تمایلی به انجام این کار به دلیل آن را می سازد آنها را به ایستادگی کردن در میان جمعیت. مگر اینکه این بیماران در حال دستور به پوشیدن یک — به عنوان آنها ممکن است در یک اتاق اورژانس بیمارستان — مردم تمایلی به انجام این کار.

“هنگامی که ماسک نمی رایج در فرهنگ آن بالا بردن ابرو” Adalja گفت.

استثنا هستند و در برخی از جوامع آسیایی, آن است که مشترک برای مردم به پوشیدن ماسک برای محافظت از خود در برابر میکروب ها و آلودگی و یا به دلیل در نظر گرفته شده است دفعتا به پوشیدن ماسک اگر یک سرفه یا عطسه.

کارشناسان از جمله پاتل از CDC گفت: آنها می دانستند که بدون مطالعات روانشناسی از ماسک استفاده و یا چگونه بی میلی می تواند غلبه بر.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de