مریلند می شود 500,000 کیت های آزمایش از کره جنوبی, نقشه کشی, انتقاد از تهمت

بزرگنمایی این تصویر

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه در آناپولیس, Md., با همسرش, Yumi هوگان (سمت راست) که در آن فرماندار اعلام کرد مریلند دریافت کرده است حمل و نقل از یک شرکت کره جنوبی به افزایش دولت توانایی برای انجام آزمایشات COVID-19 500,000. برایان Witte/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

برایان Witte/AP

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان در دفاع از تصمیم خود برای امن نیم میلیون coronavirus کیت های آزمایش از کره جنوبی به جای انتظار کمک از دولت فدرال است.

تصمیم به تکیه بر روی یک دولت خارجی کشیده شده است ملامت از رئیس جمهور تهمت که گفت: از هوگان “من فکر می کنم او نیاز به کمی دانش خواهد مفید بوده است.”

برای روز هوگان یک جمهوری خواه ابراز نا امیدی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از دولت خود را مبارزه برای به دست آوردن بیشتر تجهیزات تست.

“اگر وجود دارد یک راه ساده تر ما قطعا آن را گرفته” هوگان گفت: روز سه شنبه در مصاحبه ای در MSNBC صبح جو. “رئیس جمهور گفت: فرمانداران خود به خود و آنها باید تمرکز بر گرفتن آزمون خود را, و این دقیقا کاری است که ما انجام دادیم.”

“پیام خود را تغییر دیروز من مطمئن هستم که چرا” هوگان اضافه شده است.

روز دوشنبه هوگان اعلام کرد که پس از نزدیک به یک ماه از مذاکرات میان دولت او و کره جنوبی مقامات از جمله رئیس جمهور مون جائه در مریلند قادر به امن planeload تست لوازم.

فرماندار آن را به نام “محرمانه پروژه به نام عملیات دوستی پایدار.” او تشکری همسرش گفت که او “یک قهرمان” در تلاش است. Yumi هوگان متولد کره جنوبی است.

هوگان که منجر به ملی انجمن فرمانداران می گوید او و همسرش آغاز شده و تلاش برای حفظ کیت تست در مارس 28, زمانی که آنها رسیده به کره جنوبی سفیر ایالات متحده است.

تلاش های خود را اوج خود رسید با Korean Air jet ورود در بالتیمور/واشنگتن بین المللی ترگود مارشال فرودگاه در مارس 18 با تحویل از کره جنوبی LabGenomics.

در مصاحبه خود با MSNBC, Hogan اشاره به کاخ سفید را دستورالعمل خود برای بازگشایی اقتصاد است که توصیه می کنیم که کشورهای ببینید 14 روز رو به پایین مسیر تایید COVID-19 موارد قبل از “اقدام به فاز گشت.”

اما او گفت که ممکن نیست بدون کافی تست.

“متحده شده اند و رقابت در بازار آزاد و بازار داخلی و بازار بین المللی … در طول کل این بحران است. در رقابت با یکدیگر و دولت فدرال” هوگان گفت.

“من مطمئن هستم که آن را باید شده اند که در راه است این راه است این راه رئیس جمهور گفت: آن بود به طوری که آنچه ما تحت,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود طی جلسه روز دوشنبه مورد هوگان تامین امنیت آزمون که برای آن مریلند پرداخت 9 میلیون دلار است. رئیس جمهور پیشنهاد آن را به یک غیر عاقلانه سرمایه گذاری.

“فرماندار مریلند می میرم به نام [معاون] مایک پنس کرده اید می تواند ذخیره مقدار زیادی از پول” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“او را درک نمی کنند بیش از حد در مورد آنچه که قرار بود” رئیس جمهور اعلام کرد. “بنابراین در حال حاضر من فکر می کنم او قادر خواهید بود به انجام این کار است. آن را بسیار ساده است. اما آنها فوق العاده ای ظرفیت و ما امیدواریم که قادر به او کمک کند.”

مریلند بیش از 14,000 تایید COVID-19 موارد و نزدیک به 600 coronavirus مربوط به مرگ و میر با توجه به مریلند وزارت بهداشت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>