نقشه: کدام کشورها CDC مشاوره های مسافرتی به دلیل Coronavirus

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به طور منظم مسائل “سفر سلامت اعلامیه” که آدرس شیوع بیماری و سلامت دیگر مربوط به مسائل بین المللی در مقصد. به تازگی کشف شده coronavirus در حال حاضر یک موضوع از نگرانی.

نقطه هشدار است و نشان می دهد کشورهایی که CDC معتقد است که وجود یک خطر عفونت با COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

در حال بارگذاری…

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

سه سطح وجود دارد از اعلامیه مبتنی بر ریسک ارائه شده توسط شیوع و چه اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از عفونت.

چین و کره جنوبی هستند در بالاترین سطح اطلاع — “هشدار سطح 3.” CDC توصیه به مسافران برای جلوگیری از سفر غیرضروری به این کشور است. به عنوان بخشی از هشدارهای که صادر شد در اواخر ماه فوریه CDC همچنین به نقل از دسترسی محدود برای بازدید کنندگان به مراقبت های پزشکی کافی. اگر سفر ضروری است CDC توصیه می کند مسافران به بحث خود را با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

هنگ کنگ ماکائو و جزیره تایوان نیز مستثنی از این توجه کنید.

تنها کشور های دیگر با هشدار در سطح 3 اطلاع ونزوئلا; CDC نقل از “شیوع بیماری های عفونی” و همچنین تجزیه این کشور بهداشت و درمان-مراقبت از زیرساخت ها است.

در طول شیوع ابولا در سال 2014 این سطح هشدار صادر شد به سیرالئون گینه و لیبریا.

دوم توجه به سطح “هشدار سطح 2” نشان می دهد که پتانسیل مسافران “تمرین افزایش اقدامات احتیاطی” صادر شده برای سفر به, ایران, ایتالیا و ژاپن سه کشور تجربه فرد-به-فرد و جامعه گسترش COVID-19. این اطلاعیه با توجه به CDC کارگردانی شده است در افراد مسن و کسانی که با “شرایط مزمن پزشکی” که در معرض خطر ابتلا به یک مورد شدید از COVID-19 اگر آلوده. CDC توصیه می کند آنها را به در نظر گرفتن تعویق انداختن سفر غیرضروری به این کشور است.

سوم سطح اطلاع است “سازمان دیده بان سطح 1 است.” در این سطح CDC توصیه نمی شود لغو و یا به تعویق انداختن سفر اما توصیه به مسافران بالقوه به عمل به طور کلی اقدامات احتیاطی از قبیل اجتناب از تماس با افراد بیمار و شستن دست ها به مدت 20 ثانیه با آب و صابون و یا الکل بر اساس ضد عفونی کننده دست با 60 درصد به 95 درصد الکل است.

CDC همچنین در حال حاضر دیگر سفر سلامت اعلامیه های نامربوط به COVID-19. به عنوان مثال آن را صادر کرده است سطح 2 هشدار برای بسیاری از کشورها در آفریقا و آسیا به دلیل فلج اطفال و یک ساعت مچی سطح 1 برای برخی از بخش هایی از آمریکای جنوبی و مرکزی برای دانگ.

از شیوع کروناویروس
آنچه شما باید بدانید

  • که در آن ویروس
  • Coronavirus 101
  • Coronavirus پرسش و پاسخ
  • NPR مداوم پوشش

اشتراک بز و نوشابه خبرنامه به صورت هفتگی به روز رسانی در زمان وقوع.

بسیاری از کشورها با تایید موارد COVID-19 آیا در حال حاضر مشاوره های مسافرتی از CDC. دکتر Lin Chen, رئيس جمهور از جامعه بین المللی طب مسافرتی گفت: زمانی که تصمیم به رفتن به این کشورها مسافران باید نگاه به این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی و مطمئن شوید که آنها سفر بیمه پزشکی است که ارائه پوشش در مقصد خود را.

“من فکر می کنم این مهم است برای شناسایی آنچه یک مسافر را انجام دهد اگر آنها را تبدیل به بیمار” چن گفت. “داشتن بیمه درمان مسافرتی است که در واقع واقعا مهم است و به شما می دهد شاید یک صلح از ذهن اگر شما در حال رفتن به یک کشور است که برخی از [تایید] موارد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im