بسیاری از کسانی که نیاز به تست برای COVID-19 موفق به دریافت دسترسی

بزرگنمایی این تصویر

ملیسا برگس و شوهر, تجربه کرده, علائم COVID-19 اما نمی شد قادر به گرفتن تست شده است که نگرانی در مورد افشای پسر جوان خود را. ملیسا Burgess پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ملیسا Burgess

برای دو هفته گذشته ناتان Tetreault از لیلیان علا., رنج می برد به احتمال زیاد از طریق COVID-19 علائم: سرفه های خشک و تب بیدار شدن از خواب در اواسط شب در تلاش برای نفس کشیدن.

“من نمی دانم اگر من آن را داشته باشد. اما احتمالش خیلی رفو به احتمال زیاد” Tetreault می گوید.

پزشکان نمی خواهد او آزمون در هفته گذشته به دلیل او را برآورده نمی مورد نیاز معیارهای اولیه در او نیست کسی که بیش از 65 و نشان دادن علائم و او نیست سفر خارج از ایالات متحده و یا تماس با هر کسی که او می داند که آزمایش مثبت است.

“ترسناکترین چیزی که نیست گرفتن جواب نمی دانستند چه چیزی قراره اتفاق می افتد زمانی که شما تماس بگیرید و آنها فقط مانند,” آره, شما را در خود, ” او می گوید.

Tetreault در حال حاضر احساس بهتر است. او قرار است برای بازگشت به کار خود را در یک سوپر مارکت. اما او نگران او می تواند عفونی. او می گوید اگر او می دانست که او مثبت بود, او می تواند برای درخواست زمان بیشتر ،

هنوز هم وجود دارد یک کمبود جدی از تست برای COVID-19 سراسر ایالات متحده به رغم رئیس جمهور تهمت اصرار وضعیت در حال بهبود است. در حالی که COVID-19 معیارهای تست می تواند متفاوت باشد بسته به جایی که شما زندگی می کنند, تست هستند که جیره بندی در هر دولت است. تقاضا به مراتب outstripping ظرفیت از آلاباما به اورگان.

در پرتلند سنگ., ملیسا بورگس شوهرش و 1 1/2-سال-پسر شده اند پناه در خود خانه ای کوچک به مدت دو هفته. او تا به حال علائم خفیف. شوهرش اگر چه کردم خیلی مریض تر — اما بد نیست به اندازه کافی برای رفتن به اتاق اورژانس و یا دریافت یک آزمون با توجه به دکتر خود.

خوشبختانه سلامت خود را بهبود است.

“و بنابراین شاید این بود که خدا را شکر اما اضطراب در چند روز گذشته بوده است بسیار بالا” بورگس می گوید.

هنوز بورگس نمی گرفتن هر گونه شانس. او می پوشد خانواده یک ماسک — آنها آن را کردم از همسایه — هنگامی که او را برای مراقبت ، آنها نگران است که اگر او مریض می شود وجود خواهد داشت هیچ کس به مراقبت از فرزند خود. پدر و مادر او در نزدیکی زندگی می کنند و معمولا آنها می خواهم کمک کند اما آنها نمی توانند بیش از آمده و خطر بیمار شدن.

“نکته اینکه اگر هر کس قادر به فقط یک آزمون را به می دانم که اگر آنها تا به حال آن را یا نه, پس از آن ما می تواند حداقل به راحتی در دانستن است که کسی می تواند مراقبت از پسر ما” بورگس می گوید.

افرادی که در پاسخ به NPR فراخوان در رسانه های اجتماعی نا امید شده بودند که تست است و هنوز هم جیره بندی شده و هر کس که نشان علائم می توانید دریافت کنید.

بتسی Larrabee از Longmont, Colo., گفت: شوهرش بیمار است و با بسیاری از علائم COVID-19. پسر خود را به لوسمی و در عین حال خود دکتر گفت تنها چیزی که آنها می توانید انجام دهید در حال حاضر است برای منزوی کردن در خانه.

“چگونه است که صدا و توصیه های پزشکی? به خصوص با شدت بیماری مسری هنگامی که پدر و مادر هر دو به پایین با آن” او می گوید. “ما تا به حال هیچ چاره ای اما به افشای بچه های ما و دعا برای بهترین است.”

نشانه هایی وجود دارد که تست بیشتر در حال تبدیل شدن به طور گسترده ای در دسترس با برخی از هشدارهای.

آیداهو را Blaine County, خانه, خورشید, دره, رفت و آمد مکرر گزارش شده برخی از بالاترین نرخ COVID-19 در ایالات متحده است. یک زن وجود دارد در 30s قادر به گرفتن تست شده است. اما از آنجا که او نیست که بیمار او سواب فرستاده شد به تجاری آزمایشگاه. او نتیجه مثبت 12 روز بعد.

“ما تا به حال هرگز کافی ظرفیت آزمون از آغاز این مصیبت می گوید:” Abner پادشاه مدیر عامل شرکت عطر بیمارستان و درمانگاه در مناطق روستایی شمال آیداهو.

بسیاری از آزمون آن در حال ارسال به یک تجاری آزمایشگاه در کالیفرنیا است که خود را در جمع شدن برای مقابله با.

“ما بسیاری از افرادی که می خواهید برای دریافت تست شده و ناراحت هستند که معیارهای غربالگری می گوید نه شما واجد شرایط نیست برای آزمایش” شاه می گوید. “آنها به معنای واقعی کلمه را به بیمارستان پایین جاده و سعی کنید وجود دارد اما ما همه در همان قایق است.”

پادشاه فقط امیدوار است مردم در جامعه خود را که فکر می کنم آنها ممکن است بیمار در حال غذای آیداهو اقامت-در-خانه سفارش. که بسیار آرامش به مردم از جمله میشل برگس و خانواده اش در کنار درب در اورگان.

بورگس اما تاکید می کند که او می گذارد بدون سرزنش در محلی پزشکان و کارکنان بهداشتی درمانی.

“آنها در حال کار بسیار سخت است” او می گوید. “آنها در یک موقعیت سخت را به مردم بگویید ما نمی تواند به شما تجویز یک آزمون در حال حاضر به دلیل وجود دارد کافی نیست.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im