بسیاری از دستگیری به پلیس ونکوور اجرای دستور در مقابل بی خانمان اردوگاه

ونکوور — پلیس ساخته شده اند ده ها تن از بازداشت های پس از آنها می گویند 46 مردم حاضر به اطاعت دستور دادگاه و ترک چادر اردوگاه در ونکوور اسکله.

یک ایمیل از پلیس می گوید دستگیری این اتفاق در اواخر بعد از ظهر سه شنبه به تظاهرکنندگان نشسته بر روی زمین و حاضر به ترک این سایت نزدیک خرچنگ پارک در زمین فدرال اداره شده توسط ونکوور فریزر بندر مقام.

پلیس می گویند 46 گرفته شده بودند را بازداشت مدنی تحقیر دادگاه و یک نفر دستگیر شد و برای فساد و منتشر شده پیش از آن در روز.

آنها در میان بیش از 100 نفر بودند که به زندگی در این سایت پس از ماه گذشته و بسته شدن بسیار بزرگتر اردوگاه چادر در نزدیکی اوپنهایمر پارک.

پلیس گفت: 60 ساکنان چپ قدرت پورت ملک به عنوان افسران عمل در حکم صادر شده هفته گذشته.

یک سخنگوی برای کسانی که به کمپ می گوید که آنها پس از نقل مکان به یک سایت جدید در حدود دو کیلومتری در Strathcona پارک.

اتحادیه B. C. هندی ستاد می گوید: در بیانیه ای که خرچنگ پارک ساکنان شد “زور و اجبار آواره” بدون هر جهت در مورد که در آن برای پیدا کردن مسکن امن.

ونکوور شهردار کندی استوارت می گوید قدرت پورت اراضی تحت فدرال کنترل و اجرای خرچنگ پارک دستور خط نیاز برای اتاوا برای پیوستن به میلاد و شهر در پرداختن به بی خانمانی.

“تنها راه برای پایان دادن به بی خانمانی است که توسط مسکن و ساختمان نه اخراج ساکنان بی خانمان بدون برنامه به جایی که آنها در حال رفتن به بعدی” استوارت می گوید: در بیانیه ای که سه شنبه منتشر شد.

استوارت, B. C. مسکن وزیر Selina رابینسون و وزیر فدرال خانواده, کودکان و توسعه اجتماعی احمد Hussen دیدار خواهد کرد هفته آینده به بحث در مورد فدرال نقش مسکن در بیانیه ای می گوید.

Chrissy, برت, سخنگوی جدید بی خانمان گاه در Strathcona پارک می گوید: سایت لقب گرفته است اردوگاه K-T با K نمایندگی کندی استوارت و T ایستاده برای نخست وزیر جاستین ترودو.

هر دو رهبران و پرورش کلاله در برابر بی خانمان ها نشان می دهد آنها خطرناک معتادان برت می گوید.

بیشتر مسکن اخبار در صندوق پستی خود را

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد داشتن اجاره و فقط گرفتن در تورنتو و فراتر از آن با ما هفتگی املاک و مستغلات در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>