مانیتوبا محققان می گویند نهنگ قاتل مهاجرت upending آبهای قطب شمال

لغزش را از طریق منجمد آب براق سیاه و سفید باله پشتی از یک نهنگ قاتل نمادین است; اما آنها که دیده می شود در بخش هایی از جهان بیشتر به لطف تغییر آب و هوا شکستن یخ دریا است.

محققان در دانشگاه مانیتوبا مشغول به کار شده اند برای شناسایی و تعیین کمیت گسترش apex predator محدوده به شرق قطب شمال خاموش شمال شرقی Baffin جزیره برای چند سال گذشته. آنها با استفاده از نشانه گذاری منحصر به فرد در نهنگ ها به, درک حرکات و برآورد تعداد که محل اقامت گرفته تا دورتر به قطب شمال الجزایر در تابستان.

به عنوان اوایل به عنوان در اواسط 1800s orcas خال خال شد در این منطقه در طول باز کردن یخ های نجومی اما همانطور که در طول فصل حضور خود را در حال تبدیل شدن بیشتر برجسته تحقیقاتی یافت می شود.

“من علاقه مند در چگونه تغییر آب و هوا را تحت تاثیر جمعیت حیوانات. یک تغییر آب و هوا-مربوط درنده محدوده گسترش و نفوذ در بومی طعمه شد تا کوچه من گفت:” کایل Lefort رهبری محقق در مقاله منتشر شده توسط همکار مجله علوم تغییر جهانی زیست شناسی.

Lefort به عنوان بخشی از تحقیقات کارشناسی ارشد در U of M, تلاش برای تعیین کمیت و چه تغییر در زیستگاه نهنگ قاتل به این معنی است برای گونه های دیگر که به طور معمول زندگی می کنند که آب آن را برای انطباق با افزایش خطر شکار. به طور خاص Lefort در نظر گرفته شده این اثر در narwhals.

Narwhals در حال ساکنان تابستان در آب خاموش شمال شرقی Baffin جزیره با برآورد 95,000 مهاجرت نهنگ ها وجود دارد و در اواخر بهار. تا زمانی که به تازگی به این منطقه پناه به دلیل آن باقی مانده حداقل بخشی از یخ پوشیده شده تا اواخر تابستان حفاظت از نهنگ دریایی قطب شمال از شکارچیان مانند نهنگ قاتل. که حفاظت در حال حاضر از بین رفته است.

Narwhals یک منبع اصلی از مواد غذایی برای orcas. Lefort پژوهش تخمین می زند که در یک تابستان orcas می تواند مسئول کشتار بیش از 1 ، 200 narwhals. این امر به احتمال زیاد تغییر تعادل در اکوسیستم و خواهد توانست اثر قابل توجهی در جوامع بومی که شکار نهنگ دریایی قطب شمال.

Lefort توضیح می دهد که تخمین ها بر اساس قابل توجهی گمنام با توجه به نهنگ قاتل عادات در قطب شمال اما او قصد دارد برای ادامه تحقیقات به عنوان او وارد دوره PhD.

“شما ممکن است شنیده ام از بیان شما آنچه شما میخورید. همان درست است برای نهنگ قاتل. تیم ما جمع آوری شده از پوست نمونه های رایگان-اعم کانادا در قطب شمال نهنگ قاتل به روشن کردن آنچه که آنها در حال غذا خوردن” Lefort گفت. “تیم ما نیز متصل دستگاه های ردیابی به نهنگ قاتل برای ضبط حرکات خود را.

“در مجموع این مطالعات کمک خواهد کرد به درک بهتری از نهنگ قاتل’ نفوذ در قطب شمال کانادا اکوسیستم دریایی.”

محدوده گسترش برخی از حیوانات به خصوص شکارچیان در نزدیکی بالای زنجیره غذایی می تواند بی ثبات کردن یک اکوسیستم. نهنگ قاتل در حال گسترش جایی که آنها زندگی می کنند به عنوان مثال بزرگ از اثرات تغییر آب و هوا که درک ضعیف.

کالین Garroway استادیار زیست شناسی در U M و یکی از Lefort پایان نامه مشاوران توضیح می دهد این است که به نام یک رشدی آبشار که در آن اثر از یک تغییر در یک سطح رشدی است که احساس در سراسر زنجیره مواد غذایی.

“ما می دانیم که برخی از انسان ناشی از تغییر آب و هوا است که اتفاق می افتد اما عواقب ناشی از (که) در حال بی وقفه تعجب آور” Garroway گفت: مطبوعات آزاد. “(تغییر آب و هوا) بسیار به وضوح رفتن به اثرات بد بر روی همه نوع از همه چیز, اما واقعا کار کردن جزئیات آنچه در آن ممکن است اثرات منفی در حال کار واقعا سخت است.”

Garroway نظارت تعدادی از محققان است که نگاهی به چگونگی تاثیر انسان در حال تغییر است زندگی حیوانات — از شهرنشینی به تغییر آب و هوا. او گفت: به تازگی به عنوان زمانی که او در آن تدریس می شد که تکامل و سازگاری اتفاق می افتد نمی تواند بیش از یک یا دو نسل اما در حال حاضر فعالیت های انسانی مجبور است که نوع تغییر برای انواع گونه اگر آنها امید به زنده ماندن.

این تغییرات بسیار بیشتر احتمال دارد به تواند جایگزین توسط گونه هایی که بیشتر فرزندان Garroway گفت. در مورد عمر طولانی نهنگ سازگاری سریع می تواند بسیار مشکل تر است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“(نهنگ قاتل) در حال حرکت به قطب شمال و قطب شمال-اقتباس نهنگ ها مانند نهنگ دریایی قطب شمال … بلوگا, bowhead — همه آنها اقتباس به زندگی در زیر یخ های ما فکر می کنم در بخش های بزرگ برای جلوگیری از نهنگ قاتل غذا خوردن آنها را. بنابراین افزایش یخ-رایگان فصل باز کردن کل بوفه آهسته, چاق, نهنگ قطب شمال است که به جای داشتن تکامل یافته به پیشی جستن نهنگ قاتل آنها فقط تکامل یافته برای پنهان کردن از آنها” Garroway گفت.

“بنابراین ما در حال تلاش برای کشف کردن آنچه اتفاق می افتد زمانی که ما همه چیز را تغییر دهید به سرعت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet