تعقیب جنایتکاران جریان برای مظنون در قتل 3 مرد در یک پرریس گورستان

مقامات به دنبال یک مرد مظنون به قتل سه مرد در یک پرریس گورستان در نزدیکی قبر دیگری که کشته شد در مکزیک در ماه دسامبر Riverside County Sheriff بخش خبر داد.

محققان بر این باورند که 33 ساله Jose Luis Torres گارسیا بود با قربانیان سه شنبه شب در بازدید از رستوران ها با آنها را قبل از کشتن آنها در گورستان در زمان ناشناخته و در حال فرار در یک وسیله نقلیه.

مردان که بدن یافت شد دوشنبه شناخته شدند پرریس ساکنان Jaime Covarrubias Espindola, 50; Jose Maria Aguilar-Espejel, 38; و رودریگو Aguilar-Espejel, 28. کلانتر چاد بیانکو نمی گویند که چگونه این مردان کشته شدند.

در روز سه شنبه کنفرانس مطبوعاتی بیانکو گفت: کارآگاهان با بررسی این که آیا این قتل شدند باند و یا کارتل های مربوط.

تبلیغات

“منظورم این است که سه نفر را کشته و در همان زمان بود که یک پیام برای چیزی, که آیا آن را برای شخص دیگری و یا اینکه آیا آن را به آنها” بیانکو گفت.

در طول روز پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی گفت که تورس گارسیا به تنهایی عمل کرده. بیانکو گفت: کشتار شدند تصادفی نیست و پرریس ساکنان در معرض خطر نیستند.

مکزیکی رسانه های خبری گزارش دادند که قبر که در آن مردان که در آن کشته شدن است که از 36 سال Uver هرناندز کاستاندا که کشته شد در مکزیک میچوآکان در حالی که در راه خود را از آمریکا به دیدار خانواده برای تعطیلات. با توجه به مکزیک, اخبار رسانه های مقامات شواهدی وجود دارد که او به ضرب گلوله کشته شد و شکنجه.

بیانکو گفت: تورس گارسیا دارای روابط Michoacán و همچنین سن خوزه. او شده است اخراج از ایالات متحده دو بار و دو حکم برجسته یکی برای DUI در کنار رودخانه و دیگری برای مواد مخدر شارژ در سان متئو کانتی.

تبلیغات

مظنون فعلی وضعیت مهاجرت ناشناخته است اما او به صرف زمان در این پرریس-مید دره منطقه بیانکو گفت.

بیانکو گفت: تورس گارسیا در سفر یا در یک رنگ آبی تیره 2001 GMC Yukon SUV با پلاک 4PDH363 یا سبز کاوازاکی موتور سیکلت. او در نظر گرفته شده است مسلح و خطرناک است.

هر کسی با اطلاعات در مورد تورس گارسیا محل می توانید با تماس با بخش کلانتر در (951) 955-2777.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de