مرد شکایت قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس کاردینال ماهونی و سابق کشیش در مرکز رسوایی سوء استفاده

32 ساله واصل طرح دعوی در دادگاه در روز شنبه در برابر قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس کاردینال راجر ماهونی و یک کشیش بود که در بازگشت به محله وظایف حتی پس از اعتراف به تعرض کودکان.

ماهونی در ادامه به جابهجا مایکل بیکر به دیگر کاتولیک رومی parishes جایی که او مورد آزار قرار گرفته بیشتر پسران بسیاری از آنها مهاجران.

طرح دعوی در دادگاه است که یکی از اولین موارد مطروحه علیه Mahony, قبلا اسقف اعظم لس آنجلس, کالیفرنیا پس از تصویب قانون در سال گذشته است که مجموعه کنار دولت اساسنامه محدودیت ها را فراهم می کند و زمان بیشتری برای قربانیان سوء استفاده جنسی دوران کودکی به دنبال مدنی خسارت.

بیکر متهم شده است از تعرض حداقل 23 مردان به پسران جوان در طول چند دهه خود را در روحانیت. او محکوم شد در سال 2007 از سوء استفاده از دو پسر و محکوم به 10 سال زندان.

تبلیغات

چهار طرح دعوی در دادگاه توسط یک مرد که تنها به جان سازمان حفاظت محیط زیست که مدعی بود او بارها و بارها مورد آزار جنسی از حدود سن 6 تا 10 سال 1993 و 1997 در سنت Columbkille کلیسا در جنوب لس آنجلس است. بیکر در جلب اعتماد به Mahony در سال 1986 که او تعرض دو پسر.

ماهونی بود به خوبی در نظر گرفته و قدرتمند شکل که رهبری این کشور بزرگترین قلمرو مذهبی اسقف اعظم. این بیکر موردی که بیش از هر حادثه منجر به سقوط و نیمه تبعید بازنشستگی. در سال 2013 او را جانشین اسقف اعظم خوزه گومز, رها Mahony از همه وظایف خود را بیش از نادرست از روحانیت سوء استفاده جنسی پس از انتشار هزاران نفر از اسناد و مدارک که نشان داد تا چه حد از دانش خود را.

“این مورد نشان دهنده یکی بیشتر کثیف مثال از تلاش های کاردینال ماهونی برای مخفی کردن و فعال کردن حمله به کودکان توسط یک سریال کشیش پدوفیلیا” گفت: وکیل جان منلی که قانون شرکت بخشی از عظیم دادخواهی که دیدم قلمرو مذهبی اسقف اعظم از پرداخت بیش از 700 میلیون دلار در شهرک. “بسیاری از قربانیان را از دسترسی به دادگاه پس از 1990s توسط کالیفرنیا منسوخ اساسنامه محدودیت ها,” او اضافه شده است.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت بیکر فریب آرایه ای از مردم است.

تبلیغات

“قلمرو مذهبی اسقف اعظم ابراز تاسف عمیق برای اشتباهات در دست زدن به مورد کشیش سابق مایکل بیکر و اجرا کرده است بسیاری از تغییرات و اصلاحات در سی سال پس از به اطمینان حاصل شود که کلیساها و مدارس و وزارتخانه همچنان به مکان های امن برای همه در جوامع ما است.”

جدید دولت قانون است که انتظار می رود تمدید جرم دادخواهی در برابر کلیسای کاتولیک و دیگر موسسات با آگاهی از معتادان’ تاریخ.

Mahony که بازنشسته شد در سال 2011 وبلاگ و به دنبال نمایندگی مهاجر علل اما او همچنان بحث برانگیز است.

داخلی کلیسا سوابق نشان میدهد که در یک یادداشت به کاردینال بیکر اول مطرح خود نیاز به بحث و پس از Mahony به دادگاه تجدید نظر برای کشیش به گزارش رفتار نامناسب.

“در طول کشیش عقب نشینی … شما به ما ارائه با دعوت به صحبت شما در مورد سایه که برخی از ما ممکن است داشته باشد. من می خواهم به شما را در دعوت” بیکر نوشت.

در یک عقب نشینی معنوی در اواخر ماه دسامبر سال 1986 بیکر یک اعتراف.

بیکر که بعدا بگویید این بار که Mahony نمی مطبوعاتی او برای هویت قربانیان خود را.

Mahony منتقل بیکر جدید مکزیک مرکز درمان. پلیس مطلع نمی شد و هیچ تلاشی ساخته شده بود برای تماس با قربانیان. Mahony بازگشت بیکر به وزارت در لس آنجلس قلمرو مذهبی اسقف اعظم در سال 1987.

تبلیغات

Mahony مطلع بیکر که او مجاز نیست به سمت چپ به تنهایی با یک کودک. طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که بیکر نقض این دستور در کمتر از سه مستند موارد همه از آن مشاهده شد توسط لس آنجلس وابسته بقلمرو اسقف اعظم پرسنل.

بیکر باقی مانده در وزارت تا سال 2000 زمانی که او خلع لباس شد. در سال 2002 به عنوان روحانیت سوء استفاده رسوایی به آن توجه نشان داد از قلمرو مذهبی اسقف اعظم مخفیانه پرداخت 1 میلیون دلار به بیکر قربانیان.

در سال 2007 بیکر التماس کرد گناه را به ده ها فقره تعرض دو برابر پسران است. او محکوم به 10 سال زندان بود اما در سال 2011 منتشر شد به دلیل اعتبار برای زمان خدمت کرده است.

پس از آن پرونده های حقوقی علیه قلمرو مذهبی اسقف اعظم سرب چهار مردان به دریافت $9.9 میلیون در سال 2013 به عنوان بخشی از یک توافق به حل و فصل خود را از اقدامات قانونی علیه بیکر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im