مرد رشته در LAX برای سه ماه طول coronavirus همه گیر است که تقریبا در خانه

این نوع از مشکلات Seth تام دیویس نشده رو پس از او سمت چپ داکوتای شمالی چهار ماه پیش کردم و سرگردان در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در طول شیوع کروناویروس:

که در آن به خرید قابلمه و تابه? خواهد شد فروشگاه مواد غذایی باید Fritos و سس رنچ — مواد تشکیل دهنده کلیدی برای تخصص سالاد تاکو? و یکی از جدید: هر دامپزشک دفاتر باز در طول همه گیر برای مراقبت از خشخاش تشنج سگ خود را?

دیویس شد و در روز توقف در LAX در شب کریسمس هنگامی که او خوابش برد و کیف پول خود را به سرقت رفته بود. دزد حمله خود حساب بانکی ربوده هویت خود و waylaid تامین اجتماعی پرداخت او و خشخاش زنده ماندن در. دیویس به سندرم اسپرگر رنج می برد بیماری صرع و اختلال نارساخوانی.

پس مرور جهان می تواند دشوار برای او را در بهترین زمان است. چهار ماه گذشته شده اند به مراتب از بهترین.

تبلیغات

پس از تایمز نوشت: در مورد دیویس و خشخاش و ماه که در طی آن ترمینال 6 به خانه خود bighearted خوانندگان اهدا بیش از $11,500 از طریق پی پال و GoFundMe حساب. مشکل هر چند که پی پال به حال منجمد بیشتر از دیویس بودجه.

اما در روز سه شنبه پس از چهار روز کار پی پال قادر به دریافت دیویس دسترسی به پول است. اولین چیزی که او کتاب یک ماه در یک extended-اقامت در متل در آلبوکرک که در آن او و خشخاش فرود آمد. که اجازه خواهد داد که او را به شکار برای یک آپارتمان است که می پذیرد فدرال بخش 8 یارانه بدون نیاز به نگرانی در مورد پایان دادن به در خیابان. نکته دوم شد و مواد غذایی اجرا سوم مراجعه به دامپزشک است.

A man and his dog at LAX airport

ست تام دیویس با حمایت از سگ های خشخاش.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

“تیم ما کار کرده اند از نزدیک با آقای دیویس برای چند روز برای کاهش پیچیدگی و مسائل مرتبط با حساب خود گفت:” برنادت Guastini یک پی پال سخنگوی. “هرگز قصد ما برای تاخیر آقای دیویس’ دسترسی به کمک های حیاتی و ما قدر درک خود را در طول این چالش برانگیز و بی سابقه ،

تبلیغات

یک مشکل همه گیر خود را. به دلیل coronavirus احتیاطی پی پال خود را تعطیل مشتری خدمات خط تلفن. و کسانی که به دنبال آنلاین رفع مشکل مواجه طولانی منتظر است. در علاوه بر این به دلیل دیویس’ شناسایی به سرقت رفته بود این شرکت تلاش به اعتبار هویت خود را. و سیل سپرده به حساب Guastini گفت: افزایش امنیت پرچم قرمز.

بعد از ظهر سه شنبه دیویس برطرف شد و خسته. خود را به طور موقت او گفت: “خوب است. من یک تخت یک اجاق گاز, تلویزیون, یک کمد و یک حمام و مسائل است. من تقریبا همه چیز. من احساس می کنم خوب است. من احساس می کنم واقعا خوب است.”

و خشخاش? او احساس بهتر به زودی بیش از حد. تشخیص برای او عطسه و بی حالی ساده بود: آلرژی است. این راه حل بسیار آسان است بیش از حد: Benadryl.

“من باید برای رفتن به پیدا کردن یک محل برای دریافت Benadryl و غول پیکر, کاسه سالاد تاکو,” دیویس گفت: پس از آنها به سمت چپ دامپزشک ، “کسانی که بهترین هستند مشکلات من تا به حال در زندگی من است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im