مرد چاقو در لندن مسجد; پلیس می گویند نه ترور مربوط

لندن – یک مرد به اتهام اقدام به قتل پس از یک مقام رسمی در یکی از بزرگترین لندن مساجد ضربات چاقو کشته شده در طول بعد از ظهر و نماز روز پنجشنبه, پلیس, و, مسجد, مقامات گفت.

این شهر را شهری نیروی انتظامی گفت: کارآگاهان با بررسی سلاح سرد فراموش نمی کنم این ترور مربوط. پلیس نه حدس و گمان ممکن است انگیزه.

گفته موذن — کسی که تماس مسلمانان به نماز مورد حمله قرار گرفت که نماز شروع شد و در لندن مرکزی مسجد.

نیروی انتظامی گفت: ماموران به نام به مسجد در بر داشت یک مرد در 70s با زخم چاقو. امدادگران درمان و در زمان او را به یک بیمارستان که در آن او صدمات در نظر گرفته شد به عنوان تهدید کننده زندگی.

به گفته پلیس یک مرد دیگر دستگیر شد و در مسجد واقع در نزدیکی پارک Regent به ظن اقدام به قتل است. آنها گفت: شک دارم 29 ساله که بوده است و حضور در نماز در مسجد.

مسجد را تایید کرد در بیانیه ای که مرد زخمی شد مسجد موذن. آن گفت: مظنون بود مهار توسط نمازگزاران تا پلیس رسید.

مسجد را برانگیخت تصاویر ارسال شده در جستجوی پلیس از برگزاری یک مرد در یک قرمز ابلق بالا به پایین در طبقه بعد از سلاح سرد. این تصاویر نشان داد یک چاقو در زیر یک صندلی.

یک شاهد Abi Watik گفت: بازداشت مرد بود با حضور در مسجد برای چند ماه. او گفت: مظنون چاقو قربانی در شانه همانطور که از نماز ظهر آغاز شد.

“او دعا پشت سر او و سپس او را با ضربات چاقو او را” Watik گفت.

“ما شوکه شده بودند. ما نمی دانیم که چه اتفاقی افتاده است. ما شاهد مرد بر کف و خون را بر روی شانه خود و چاقو در طبقه” او گفت:.

Ayaz احمد مشاور به مسجد گفت: مشکوک بود “نه به طور منظم” اما تا به حال متوجه شده است در اطراف این مسجد قبل از.

“این یک مرکزی, مسجد, مردم به دعا اگر آنها در تعطیلات. شما می توانید بسیاری از چهره های جدید,” او گفت:.

“ما در یک جامعه ای که در آن ما می شنوید زیادی در مورد چاقو جرم و جنایت و آنچه شما باید, اما در واقع به لحاظ جسمی در یک وضعیت که در آن شما از نزدیک به تماشای یک اقدام به قتل را در محل آن را بسیار تکان دهنده” احمد اضافه شده است.

شهردار لندن صادق خان گفت در توییتر که او “عمیقا از این حادثه در لندن مرکزی مسجد. هر لندن است که به عنوان احساس امنیت در محل خود را به محل عبادت و من می خواهم به اطمینان لندن جوامع است که اعمال خشونت در شهر ما تحمل نخواهد شد.”

انگلیسی مسلمان شده اند هدف از گذشته حملات راست گرایان. در ماه ژوئن سال 2018 یک مهاجم سوار یک ون به یک جمعیت از مردم ترک نماز شب در لندن است. یک مرد کشته و ده نفر مجروح شدند.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

نخست وزیر بوریس جانسون توییتی که او “عمیقا غمگین به شنیدن از حمله در لندن مرکزی مسجد.”

“این خیلی بد است که این باید اتفاق می افتد به خصوص در محل عبادت” جانسون نوشت. “افکار من با مقتول و تمام کسانی که تحت تاثیر قرار است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>