انسان جهش از آمبولانس کشته در کالیفرنیا بزرگراه

23-سال-پیر مرد شروع به پریدن کرد از پشت یک حرکت آمبولانس و زده بود توسط یک خودرو و کشته شدن در یک بزرگراه بین ایالتی در نزدیکی سن دیگو, مقامات گفت.

انسان که ممکن است مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روانی تضعیف خارج از محدودیت شنبه و تحت فشار قرار دادند گذشته همراه برای باز کردن آمبولانس درب عقب California Highway Patrol افسر Mark Robin گفت.

بیمار فرود عازم جنوب در خطوط بین 5 در انسینیتاس و موفق به پرش از مرکز تقسیم. به عنوان مرد به سرعت از سراسر عازم شمال خطوط او زده شد توسط یک BMW, Robin گفت. او در صحنه است.

BMW راننده 40 ساله حفرههای زن به نام 911 به گزارش هدف قرار دادن یک عابر پیاده. او گرفته شده بود به یک بیمارستان در بیماری ناشناخته و ماشین یدک کشیده ،

تبلیغات

بیمار شد و در حال انتقال توسط آمبولانس خصوصی از سه شهر مرکز پزشکی در اوشن ساید به دولت جانبازان بیمارستان در لا Jolla, the San Diego Union-Tribune گزارش شده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>