مرد می شود 99 سال زندان برای نقش در تگزاس دختر بچه از مرگ

دالاس دالاس مرد محکوم به 99 سال زندان روز شنبه برای شرکت در آدم ربایی و قتل یک دختر 13 ساله در حومه شهر دالاس ،

Dallas County هیئت منصفه از حدود یک ساعت قبل از صدور حکم دزموند جونز دخالت در مرگ Shavon Randle. این جمله ای بود که پس از بررسی هیئت داوران شاهد فوران توسط جونز که bailiffs انجام شده از دادگاه.

زودتر جمعه منصفه در بر داشت جونز 24 ساله به جرم سازماندهی فعالیت های جنایی است که حامل یک زندان تا زندگی پشت میله های زندان.

Randle گم شده بود از او لنکستر, تگزاس, صفحه اصلی برای چند روز زمانی که او به عنوان یکی از دو نفر مرده در داخل رها شده در دارو خانه در این نزدیکی هست Oak Cliff منطقه دالاس. همچنین مرده پیدا شد مایکل تیتوس 19.

دفاع وکلای مدافع استدلال کرد که جونز به حال شرکت برای کشته شود اما دادستان پاسخ داد که جونز می تواند انتخاب شود به شرکت و می تواند به نام پلیس.

دادستان گفت: Randle را ربوده بود تلافی برای سرقت از 250.000 دلار ارزش ماری جوانا از گروه دارو توسط کندال پرکینز, یک مرد بود که قدمت Randle پسر عموی. پسر عموی شد هدف اصلی از ربایندگان بود اما نه در زمانی که آنها وارد خانه Randle عمه. آنها در زمان پیژامه چادری Randle به جای.

پسر عموی شهادت داد که او بعد از دریافت تماس از یک مرد ناشناخته که گفت: دختر برگزار می شد در برابر او خواهد شد و تهدید به او آسیب برساند.

دادستان همچنین گفت: جونز گفته محققان که تیتوس در میان ربایندگان و شات Randle چهار بار بعد از او قادر به دیدن چهره اش. مواد مخدر باند و سپس به ضرب گلوله کشته و تیتوس سرزنش او برای کشتن Randle و برای اجازه دادن به ماری جوانا سرقت اتفاق می افتد.

در طول روز جمعه فاز و مجازات اما با داوران حاضر نیست جونز شروع به جر و بحث با کسی که در دادگاه گالری. قاضی دستور داد جونز به نشستن و آرام و را برداشته مبارزه کلامی شریک از دادگاه.

سپس به عنوان جونز’ خواهر کوچکتر شد و شهادت به عنوان یک دفاع شخصیت شاهد جونز ایستاد و فریاد زد: “این حتی نمی توجه بیشتر برو.” Bailiffs برداشت و انجام او را از دادگاه. او به تماشای بقیه شهادت از برگزاری یک سلول از طریق مدار بسته تصویری.

داریوش زمینه که مقامات گفت: رهبری با مواد مخدر باند شده و محکوم به 18 سال زندان فدرال برای سلاح نقض. زمینه Laquon Wilkerson و Devontae اونز هنوز در انتظار محاکمه در دولت سازمان یافته جنایی فعالیت اتهامات ناشی از آدم ربایی و قتل.

پرکینز برنامه ریزی شده است برای محاکمه مارس 20 در یک سرقت تشدید شارژ برای ماری جوانا سرقت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de