70-ساله-مرد جریمه شد $20,000 در این هفته و پس از او به طور غیر قانونی baited و جایزه گوزن در اموال خود در خارج از فصل شکار در سال 2018 به El Dorado دفتر دادستان منطقه گفت: پنج شنبه.

ویلیام Valden از Elverta التماس هیچ مسابقه به بزه اتهامات سه شنبه برای نقض کالیفرنیا ماهی ها و حیات وحش جایزه حیوانات قوانین گفت: رسیدگی به پرونده وکیل ارین Tognetti. Valden خدمت زمان از طریق یک پروژه و یا با پوشیدن مچ پا نظارت بر. او نیز خود را تسلیم تفنگ و دوربین و سه سال آزادی مشروط که در آن او است و نه مجاز به شکار Tognetti گفت.

خوب می آید بعد از کالیفرنیا ماهی ها و حیات وحش بازی سرپرست دیو Moskat متوجه آنچه به نظر می رسد یک استتار فیدر تیراندازی کردن دانه در حالی که او در راه خود را به سامرست برای شکار غیر قانونی تماس بگیرید و پس از پایان فصل شکار در سال 2017 بخشند. استیسی LaFave.

فیدر به طور معمول نشسته در stilts و می توان به تایمر برای اسپری مواد غذایی و جذب حیوانات. اما در کالیفرنیا “عادلانه تعقیب” مورد نیاز است به جای کشتن یک حیوان بیش از یک توده ای از مواد غذایی LaFave گفت.

تبلیغات

شکارچیان نیز نیاز به حمل کالیفرنیا مجوز به نام “گوزن برچسب ها” و ارائه اطلاعات دقیق نشان میدهد که در آن و زمانی که حیوان کشته شد. یک مقام وزارت خواهد شد و ثبت نام در این اطلاعات نشان می دهد آن را عادلانه بود بکشند.

Moskat نگه داشته و یک چشم در اموال با دوربین های مدار بسته در سراسر زیر گوزن های نجومی و آموخته Valden تا به حال خریداری یک گوزن برچسب شده است.

آنلاین سوابق نشان داد Valden اعلام کرد او یک حیوان چند روز قبل از پایان فصل گوزن و Moskat می دانستم که وجود دارد هنوز هم طعمه در اموال LaFave گفت. این زمانی است که Moskat متوجه عجیب و غریب امضا و آدرس ذکر شده در Valden برچسب.

زمانی که مقامات مواجه Valden او اعتراف او به ضرب گلوله به گوزن در ماه نوامبر پس از فصل شکار دروغ در مورد جایی که او کشته باک و جعل امضای رسمی که قبلا امضا شده در برچسب crissy brown گفت.

تبلیغات

Valden و خود را وکیل بازگشت نیست درخواست برای نظر پنج شنبه.

معلوم نیست اگر Valden قبلا شات جایزه حیوانات با وجود پایان فصل شکار اما LaFave گفت که “برای بسیاری از کسانی که مرتکب جرایم شکار غیر قانونی این نوع راه زندگی برای آنها است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im