مرد چهره ترور شارژ پس از گفته سرفه نسبت به کارگر با استناد به ویروس

بزرگنمایی این تصویر

جورج فالکون 50 متهم شد با terroristic تهدیدات انسداد و آزار و اذیت پس از گفته او این درخواست ها را با آلوده coronavirus و سرفه در جهت یک کارمند در یک Wegmans بازار در نیوجرسی. حسن نیت ارائه میدهد از نیوجرسی دادستانی کل پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حسن نیت ارائه میدهد از نیوجرسی دادستانی کل

نیوجرسی مرد متهم شده است با ساخت terroristic تهدید پس از گفته سرفه در جهت سوپرمارکت های محلی کارمند و ادعا او رنج می برد از coronavirus. دولت دادستان کل Gurbir Grewal اعلام کرد اتهامات علیه جورج فالکون در روز سه شنبه.

در اینجا چگونه دفتر کار خود توضیح می دهد که آنچه اتفاق افتاده در یک Wegmans سوپر مارکت در یکشنبه شب:

“کارمند نگران بود که فالکون ایستاده بود و بیش از حد نزدیک به او و باز کردن صفحه نمایش از غذاهای آماده به طوری که او خواسته است که او قدم به عقب او به عنوان پوشش مواد غذایی است. به جای فالکون گفته پا به جلو به عرض 3 فوت او خم شد به سمت او و عمد سرفه. او گفته خندید و گفت: او مبتلا به کوروناویروس. فالکون پس از آن گفت: دو نفر دیگر از کارمندان آنها خوش شانس هستند که به شغل دارند.”

لوی سارنوالی نیز متهم فالکون 50, آزار و اذیت و مانع قانون و یا دیگر دولتی تابع. تمام گفته Grewal مرد می گوید: در حال حاضر چهره امکان بیش از شش سال زندان و هزار دلار جریمه.

“این بسیار دشوار است که در آن همه از ما خواسته به ملاحظه هر یک از دیگر — نه به شرکت در ارعاب و ترس و رعب را به عنوان متهم در این مورد” Grewal در بیانیه ای گفت. “ما باید همه چیز را ما می توانیم برای جلوگیری از این نوع رفتار و هر رفتار مشابه که به دیگران ضرر در این اورژانس.”

فالکون رد اتهامات در Facebook پیام به رویترز روز سه شنبه.

از شنبه بعد از ظهر نیوجرسی مقامات بهداشتی گزارش شده بود بیش از 3,600 موارد تایید شده از ویروس و حداقل 44 مرگ و میر در سطح ایالت. در یک پیشنهاد به سرعت گسترش آن دولت دستور موقت توقف اعمال جراحی الکتیو و توقیف عملیات تمام کسب و کار خرده فروشی تلقی می شود غیر ضروری.

فروشگاه های مواد غذایی مانند Wegmans معاف از سفارش.

“وجود دارد knuckleheads در خارج وجود دارد” رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. “ما آنها را ببینید و ما در حال اجرای رفتار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de