مرد به اتهام قاچاق میلیون ها دلار ارزش از مواد مخدر از طریق تونل از مکزیک

مقامات فدرال را متهم یک مرد شناخته شده اند که زندگی در چولا ویستا با قاچاق میلیونها دلار مواد مخدر از طریق یک تونل کشیده است که از مکزیک به یک انبار در Otay مسا.

Rogelio فلرس Guzman, 54, مکزیکی ملی با اقامت قانونی در آمریکا متهم شد جمعه با قاچاق فنتانيل, مت آمفتامین, هروئین, کوکائین و ماری جوانا.

فلورس که او نیز شناخته شده اند که زندگی در لاس وگاس و ویکتور ویل گرفته شده است, بازداشت پنج شنبه در فرودگاه بین المللی لس آنجلس به عنوان او سوار شدن به هواپیما به گوادالاخارا, مکزیک. او arraigned بعد از ظهر جمعه در دادگاه فدرال از طریق ویدئو زندگی می کنند به دلیل COVID-19 احتیاطی.

قاضی دستور داد او را بازداشت و بدون باند پس از دولت استدلال کرد که او یک پرواز خطر است.

تبلیغات

“مرزی تونل همیشه جرقه شیفتگی اما در واقع آنها بسیار خطرناک است به این معنی به صورت عمده فروشندگان مواد مخدر به حرکت مقادیر زیادی از مواد مخدر با مصونیت از مجازات تا زمانی که ما دخالت” گفت: ایالات متحده Atty. رابرت آبجو.

در 20 مارس ماموران فدرال با یک جستجو در حکم کشف نقطه خروج زیرزمینی فراملی تونل در یک تجاری انبار اشغال شده توسط مارک های بزرگ انبار فروش Corp. در Otay مرکز درایو فقط غربی Otay مسا بندر ورود.

تونل کشیده بیش از 2000 پا به یک انبار در تیخوانا با عمق متوسط 31 فوت و عرض حدود 3 فوت از طریق بسیاری از آن گذرگاه است.

عوامل برآورد تونل اتحاد در وجود است برای چند ماه با توجه به پیشرفته ساخت و ساز در چندین بخش از این گذرگاه از جمله تقویت دیواره های تهویه و روشنایی و زیرزمینی سیستم راه آهن.

تبلیغات

عوامل مورد یافت 575 بسته در داخل تونل. آزمايش در بر داشت presumptively نتایج مثبت برای چندین کنترل مواد.

به گزارش دفتر دادستان, اقلام موجود در تونل شامل 394 بسته های حاوی 585 کیلوگرم کوکائین; 133 بسته های حاوی 1,355 کیلوگرم ماری جوانا; 40 بسته های حاوی 39.12 کیلوگرم متامفتامین; هفت بسته های حاوی 7.74 کیلوگرم هروئین و یک بسته حاوی 1.1 کیلوگرم فنتانیل.

تشنج نشان دهنده اولین بار در سن دیگو تاریخ است که پنج نوع از مواد مخدر بودند در داخل یک تونل. کل خیابان ارزش مواد مخدر کشف و ضبط از تونل برآورد شده است در $29.6 میلیون.

Cardell T. Morant اقدام نماینده ویژه مسئول تحقیقات امنیت داخلی در سن دیگو گفت: دستگیری منعکس اجرای قانون تعهد به ادامه برای مقابله با جریان قاچاق مواد مخدر و حتی در طول COVID-19 شیوع.

با توجه به شکایت ماموران فدرال انجام نظارت دیده بود فلرس اغلب می آیند و از Otay مسا انبار در طی چند ماه.

در مارس 18, عوامل انجام نظارت دیدم فلرس ترک به تنهایی در یک رسانه-اندازه کامیون بود که جداگانه محموله منطقه قابل دسترس فقط از پشت.

به عنوان عوامل به دنبال فلرس گزارش شروع به رانندگی در راه ساخته شده است که عوامل این باور او آگاه بود او در حال پیگیری است.

او طول کشیده در یک نقطه پارک شده در پارکینگ منطقه و سریع راه می رفت دور از کامیون به گفته مقامات.

تبلیغات

ماموران با نزدیک شدن به کامیون پارک شده و از طریق یک شکاف در پشت درب محفظه باری دیدم انگشتان دست انسان نشان می دهد که وجود دارد چند نفر در محفظه حمل بار.

عوامل واقع 10 نفر که بعدها خود به عنوان اتباع مکزیکی که آیا از نظر قانونی وارد ایالات متحده است. فلورس منتشر شد و دستور تحقیقات بیشتر است.

در مارس 9, عوامل, تماس فلورس در فرودگاه بین المللی لس آنجلس به عنوان او منتظر به هیئت مدیره پرواز به گوادالاخارا.

شکایت گفت که در جریان این تماس او با اعتراف به شرکت در تونل ساخت و ساز و کنترل دسترسی به تونل و شخصا حمل و نقل مواد مخدر را از طریق تونل.

او به اتهام توطئه برای توزیع مواد کنترل شده.

کشف تونل حاصل از تحقیقات جاری توسط Diego سان تونل نیروی کار که شامل اعضای از تحقیقات امنیت داخلی ایالات متحده گشت مرزی اداره مبارزه با مواد مخدر و باراک اوباما.

ورته می نویسد: San Diego Union-Tribune

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im