مرد دستگیر و برای کمپینگ در رها دیزنی جهان جزیره

بزرگنمایی این تصویر

ورود به والت دیزنی جهانی پارک تصویر در سال 2016. یک مرد دستگیر شد برای کمپینگ در یک جزیره متروکه در پارک. معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

دیزنی جهان بسته شده است از اواسط ماه مارس, اما که نمی شود یک مرد از کمپینگ در یک جزیره متروکه در پارک.

42 ساله آلاباما مرد بازداشت شده بود روز پنج شنبه در دیزنی جهان را کشف جزیره گفتن نمایندگان او غافل او بود خاطی و به نام جزیره “بهشت گرمسیری” با توجه به نارنجی شهرستان کلانتر دفتر.

نمایندگان اشاره کرد متعددی وجود دارد که “هیچ خاطی” علائم ارسال شده است.

مقامات متهم او را با یک تعداد از خاطی بزه. او همچنین ممنوع از همه دیزنی خواص.

با توجه به گزارش بازداشت مرد “اظهار داشت که او تا به حال ساخته شده و ورود به این جزیره برای رفتن به کمپینگ در روز دوشنبه یا سه شنبه و برنامه ریزی شده بود بر ماندن در این جزیره برای حدود یک هفته است.”

دیزنی امنیت برای اولین بار کشف مرد, اردو در جزیره است که به روی عموم بسته شده از سال 1999. نمایندگان با نارنجی شهرستان کلانتر دفتر برای جستجو او را با هلیکوپتر و قایق و بر پا است.

مرد گفت: نمایندگان او را نمی شنوند و آنها را دعوت کردن به او را در یک بلندگو چرا که او به خواب رفته بود داخل یکی از ساختمان ها در این جزیره است.

کشف جزیره در اصل به نام گنج جزیره واقع در خلیج دریاچه در دیزنی جهان.

11 هکتار جزیره افتتاح شد در سال 1974 شد و یک باغ وحش شامل 130 گونه از حیوانات است. “ترین پرندگان هستند اما این پارک همچنین دارای لاکپشتهای گالاپاگوس و حلقه دم lemurs,” اورلاندو سنتینل گزارش در سال 1999 به عنوان پارک آماده شد ،

این جزیره دارای نشسته رها برای دو دهه بوده است. از آن زمان به بعد مختلف کاوشگران غیر مجاز ساخته شده اند سفر به زوال و بیش از حد رشد و ساختمان های خود را ارسال فیلم و عکس آنلاین.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>