مالزی چهره های سیاسی لرزش میان پیشنهاد به شکل جدید دولت

کوالالامپور مالزی – مالزی داد دولت تحت 94 سال نخست وزیر Mahathir Mohamad تهدید به باز کردن کمتر از دو سال پس از پیروزی برکناری ائتلاف که به حال حکومت این کشور پس از استقلال.

شگفت انگیز سیاسی manoeuvrs را برانگیخته انتظار است که Mahathir بکشد او Bersatu حزب از چهار عضو حکم داد و تیم خود را با دشمنان سابق برای تشکیل یک دولت جدید در عمده تحول سیاسی است که می تواند بیشتر قطبی به چند نژادی ملت است.

این manoeuvrs را Mahathir در قدرت و توانمندی خود را به نام جانشین انور ابراهیم از قدرت گرفتن دوباره پخش خود را چندین دهه دشمنی. آنها در مالزی رهبران دو کشور در Mahathir اول روی لئامت دادن به عنوان برتر افتاد اما از لحاظ سیاسی قبل از reuniting در سیاسی پیمان که رییس یک فساد آلوده دولت در مارس 2018 انتخابات.

ارتباط آنها شده است testy با Mahathir امتناع از تنظیم یک تاریخ برای ترک قدرت با وجود preelection توافق به دست قدرت او است ،

انور تایید اواخر یکشنبه وجود تلاش های برخی از Bersatu اعضا و “خائن” از حزب خود برای تشکیل یک دولت جدید است. اما او اشاره کرد که وضعیت هنوز سیال است.

حزب خود را به معاون رئیس جمهور و وزیر اقتصاد Azmin علی به همراه تعدادی از نمایندگان مجلس از جمله Bersatu رئیس جمهور و وزیر Muhyiddin یاسین نشسته اند با رهبران اپوزیسیون یکشنبه در یک هتل در کوالالامپور و حومه.

جالب اینجاست که manoeuvrs خواهد بازگرداندن به قدرت مالایی حزب خوار رهبر سابق Najib Razak که با چند تا از رهبران حزب در حال ایستاده دادگاه برای فساد. این امر همچنین سوق دادن به قدرت ملی یک بنیادگرای اسلامی که قوانین دو کشور و قهرمانان اسلامی ، دو مالایی احزاب هنوز هم پشتیبانی قوی از قومی مالزی, که حساب برای 60 درصد از Malysia 32 میلیون نفر است.

Azmin, Muhyiddin همراه با رهبران از نجیب حزب آزادی حزب و دیگر احزاب از جزیره بورنئو بنا به گزارش ملاقات جمعه با مالزی را به پادشاه خود به دنبال پشتوانه. شایعات از یک اطلاعیه در دولت جدید نمی تابه یکشنبه شب اما انور گفت: از آن می تواند تحقق دوشنبه.

در یک جلسه نماز در خانه اش انور گفت: حامیان او “شوکه” با این تحولات که او گفته بود “خیانت” از توافق در محل در انتقال قدرت. اما او آرام بود و آن را به نام کوچک “محاکمه” و گفت که غلبه بر سخت تر بار. او حتی به شوخی در حالی که او ممکن است در مالزی هشتم, نخست وزیر, او می تواند نهم.

انور و همسرش, Wan Azizah Wan اسماعیل که در حال حاضر این کشور با معاون نخست وزیر به دلیل دیدار با پادشاه بعد شنبه. Wan Azizah توییتی که “مردان می توانند طرح اما خدا تصمیم می گیرد” اصرار هواداران به این باور خدا را طرف با کسانی که بیمار هستند.

Mahathir ساکت مانده و به عنوان بسیاری از مالزیایی ها واکنش نشان داد و با ترس و شوک در رسانه های اجتماعی گفت: حرکت به شکل یک “شر” دولت خواهد بود غیر اخلاقی است و یک انتخابات جدید باید به نام اگر حکم داد فرو می ریزد.

تحلیلگران گفت: شاه سلطان عبدالله سلطان احمد شاه می تواند تصمیم بگیرد که کدام جناح است که حمایت اکثریت در مجلس و یا تماس با یک ضربه محکم و ناگهانی انتخابات. آنها هشدار داد که چنین دولت جدید می تواند منجر به مالایی اسلامی برتری است که از خط خارج مالزی قومی جامعه است.

“Mahathir بالا اولویت سیاسی است که برای دفع انور را به طور فزاینده ای شدید ادعا در لیگ برتر است. بنابراین او تا به حال به کار در غیر این صورت ناخوشایند احزاب مخالف برای تشکیل یک اکثریت پارلمانی برای مقابله و هشدار انور” گفت: Oh Ei Sun, یک عضو ارشد در سنگاپور موسسه امور بین الملل. “اگر دولت جدید می رود از طریق مالزی به سمت یک بسیار عقب مرحله موجب برتری نژادی و افراط گرایی مذهبی را تبدیل به قانون از روز است.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>