قدر 3.5 زلزله احساس نزدیکی ریجی کرست, کالیفرنیا.

قدر 3.5 زلزله گزارش شده در 5:50 صبح روز شنبه 26 مایل از ریجی کرست, کالیفرنیا., با توجه به بررسی زمین شناسی ایالات متحده.

دوم زلزله 3.3 رخ داده است حدود 15 دقیقه بعد در همان محل USGS گفت.

این زمین لرزه رخ داده است 52 مایل از شهر کالیفرنیا; 67 مایل از, Pahrump, Nev.; 77 مایل از بارستو (ابهامزدایی); و 83 کیلومتر از اصفهان.

در 10 روز گذشته وجود داشته است, سه زلزله از قدر 3.0 و یا بیشتر محور در این نزدیکی هست.

تبلیغات

به طور متوسط 234 زمین لرزه با بزرگای بین 3.0 و 4.0 رخ می دهد هر سال در کالیفرنیا و نوادا به گفته های اخیر سه سال داده های نمونه.

این زمین لرزه های رخ داده در عمق کم عمق. آیا شما احساس می کنید این زمین لرزه? در نظر گرفتن گزارش آنچه شما احساس می USGS.

حتی اگر شما احساس نمی شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که یکی در حال رفتن برای حمله به. آماده خود را با زیر پنج مرحله آمادگی برای زلزله راهنمای و ساختمان خود را emergency kit.

این داستان شد به صورت خودکار تولید شده توسط Quakebot یک برنامه رایانه ای است که نظارت بر آخرین زمین لرزه های شناسایی شده توسط USGS. یک بار ویرایشگر بررسی پست قبل از آن منتشر شد. اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد سیستم ما بازدید کنید لیستی از سوالات متداول.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>