نیویورک – macy’s گفت: این بسته 125 از آن حداقل مولد فروشگاه ها و برش 2,000 مشاغل شرکت های بزرگ به عنوان مبارزه فروشگاه در تلاش برای دوباره اختراع خود را در سن خرید آنلاین.

فروشگاه تعطیلی نمایندگی حدود یک پنجم از macy’s زمان کل. آنها شامل حدود 30 است که در حال بسته شدن و حساب برای $1.4 میلیارد دلار فروش سالانه.

میسی مشخص نیست که چگونه بسیاری از مشاغل از دست رفته خواهد بود در توقیف فروشگاه.

شرکت شغل ریخته شود به عنوان میسی بسته دفاتر خود را در سینسیناتی و سان فرانسیسکو ترک نیویورک به عنوان تنها دفتر مرکزی شرکت.

میسی همچنین تست جدید کوچکتر-فروشگاه قالب است که واقع در مرکز نوار به جای یک مرکز. فروشگاه خواهد شد از ویژگی های مخلوط میسی کالا و محلی کالا و همچنین به عنوان مواد غذایی و آشامیدنی (persian) گزینه. آن را باز اول خود را به اصطلاح بازار macy’s در دالاس در روز پنج شنبه.

میسی مانند همسالان خود Nordstrom و J. C. Penney است در برخورد با سخت شدن رقابت و خریداران تغییر رفتار است. فروشگاه های در حال دیدن مشتریان خود را به طور فزاینده ای به خارج از قیمت فروشگاه های T. J. Maxx برای تخفیف بر روی نام برندها. آنها همچنین اجاره و خرید کالا های دست دوم آنلاین.

میسی به دنبال تعدادی از استراتژی به عنوان یک راه برای فریب مردم. عبارتند از کسانی که به تازگی teaming تا با فروش مجدد سایت ThredUp. شرکت Bloomingdale بخش راه اندازی یک خدمات اجاره سال گذشته است. شده است و در حال گسترش آن خاموش-قیمت مفهوم به نام پشت صحنه در بسیاری از فروشگاه های آن است.

آن را نیز به روز رسانی نگاه از بالای آن 150 فروشگاه در سالم مراکز.

هنوز که نشده است به اندازه کافی.

میسی گزارش تندتر از انتظار 3.5% افت در فروش در فروشگاه را باز کرد حداقل یک سال در آن مالی سه ماهه سوم به پایان رسید که در Nov. 2. مشخص شده است که میسی سه ماهه اول در مقایسه با فروشگاه های فروش کاهش تقریبا دو سال است.

کسب و کار خود را در طول ماه های نوامبر و دسامبر نشان داد برخی از بهبود — مشابه فروشگاه فروش 0.6% کاهش پیدا کرد. اما تحلیلگران می گویند که این فروشگاه در حال از دست دادن سهم بازار است. این شرکت مجموعه ای از گزارش نهایی سه ماهه چهارم نتایج در اواخر این ماه.

“ما تمرکز منابع ما در قطعات سالم از کسب و کار ما به طور مستقیم به آدرس ناسالم بخش هایی از کسب و کار و کاوش جریان درآمد جدید گفت:” جف Gennette. که در زمان کمر به عنوان مدیر عامل در اوایل 2017.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

حرکت کرد آمد پیش از macy’s سالانه سرمایه گذار که در آن جلسه Gennette است که انتظار می رود به پرده سه سال اختراع مجدد برنامه است.

سهام در macy’s, Inc. تضعیف 8 سنت افزایش به $16.55 در بعد از ساعات معاملاتی زیر اعلام این شرکت. در سال گذشته میسی سهام کاهش یافته است تقریبا 36%.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de