پاکسازی گرفتن ماشین هیبریدی به فرانسه مراحل آب و هوا مبارزه

پاریس – دولت از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی قرار دادن بیشتر از پول خود را که در آن دهان خود را است, اعلام قایق از برنامه ای برای محدود کردن انتشار کربن از جمله ترکیبی جدید-موتور ماشین زره پوش برای رهبر.

مراحل دیگر اعلام می شود جمعه شامل یک جایزه سالانه 200 یورو (220 دلار) برای کارمندان دولت که تبدیل به دوچرخه و یا ماشین های خود را به کار گفت: محیط زیست, وزیر, الیزابت برن. که اندازه گیری خواهد شد و پا زدن در ماه جولای.

همه وزرای دولت روشن خواهد شد بیش از برقی یا هیبریدی-موتور قابل شارژ وسایل نقلیه و آنها را تشویق به گرفتن قطار به جای هواپیماهای غیر اورژانس سفر تحت چهار ساعت برن گفت: در فرانسه Info رادیو. او گفت: او را از قطار برای سفر به شمال فرانسه در روز جمعه.

پاکسازی ترکیبی-موتور زره پوش ماشین باید یک باتری قابل شارژ, او گفت:.

تقویت تلاش ها برای حفاظت از آلپ جلال Mont-Blanc, غربی, اروپا, بلندترین قله نیز اعلام خواهد شد توسط پاکسازی خود در روز پنج شنبه. او همچنین بازدید از یخچال های طبیعی که مانند دیگران در سراسر رشته کوه های آلپ است که به طور چشمگیری کاهش.

برن در حال رفتن با پاکسازی در این سفر به رشته کوه های آلپ. او گفت: آنها را با هواپیما سفر.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>