سرهنگ سرهنگ Vindman شاهد در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح است بازنشستگی از ارتش

بزرگنمایی این تصویر

ارتش سرهنگ الکساندر Vindman نشان داده شده در اینجا در اکتبر گذشته است که بازنشستگی از ارتش. مانوئل Balce Ceneta/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مانوئل Balce Ceneta/AP

سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman یک شاهد کلیدی در استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بازنشسته خواهد شد امروز.

Vindman بازنشسته است “پس از آن ساخته شده است روشن است که آینده خود را در نهاد او وحی خدمت برای همیشه خواهد بود محدود” خود را وکیل Amb. David ماشین کار در بیانیه ای گفت:. به تازگی جنجال و رشد کرده است بیش از یک غیر طبیعی غرفه در ارتقاء به مرتبه سرهنگ.

“در طول ماه گذشته LTC Vindman هدایت شده است بسیار ساده و بسیار آمریکایی اصل: ‘در اینجا حق مهم است.’ او صحبت کرده است علنا یک بار و فقط به موجب یک حکم از کنگره ایالات متحده. مجبور به شهادت این تزئین سرباز محوری شد به یک مکالمه است که می رود به قلب کشور ما ارزش و آینده آن” در بیانیه خود ادامه داد.

“از طریق یک کمپین از قلدری و ارعاب و تلافی رئیس جمهور ایالات متحده اقدام به نیروی LTC Vindman را انتخاب کنید: بین پیوستن به قانون و یا خشنود جمهور” Pressman نوشت. “بین تجلیل سوگند خود را و یا حفاظت از خود را حرفه ای. بین حفاظت از خود را ارتقاء و یا ارتقاء سربازان همکار خود. این انتخاب است که هیچ کس در ایالات متحده باید مقابله به خصوص یکی است که اختصاص داده شده عمر خود را به خدمت آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج Vindman از خود کاخ سفید شورای امنیت ملی انتساب در ماه فوریه است.

هفته گذشته سناتور. Tammy Duckworth گفت: او را قرار داده و نگه دارید و بر روی تبلیغات از بیش از 1100 ارشد افسران ارتش مگر اینکه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تضمین شده در نوشتن است که اگر Vindman بودند در پنتاگون تبلیغات لیست به عنوان انتظار می رود, کاخ سفید نمی خواهد از تداخل با ارتقاء خود را به سرهنگ.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet