لوئیزیانا, مرد متهم به قتل در مرگ مرد بی خانمان

BATON ROUGE, La. – یک لوئیزیانا, مرد متهم به ضرب تیراندازی سه نفر بی خانمان بود تحت تعقیب پنج شنبه قتل درجه اول.

جرمی Anderson, 29 دستگیر شد, در ماه ژانویه و چهره چند اتهام قتل در مرگ و میر ناشی از کریستینا فاولر 53; Gregory Corcoran, 40; و تونی ویلیامز 50.

یک East Baton Rouge Parish هیئت منصفه مجرم شناخته اندرسون در درجه اول اتهام قتل به مرگ ویلیامز مدافع گزارش شده است. دادستان منطقه Hillar مور سوم گفت: اتهام اجازه می دهد تا دفتر خود را به تعقیب اندرسون به عنوان یک قاتل زنجیره ای و با استفاده از شواهد فاولر-کورکوران قتل در دادگاه.

فاولر و کورکوران داشت به ضرب گلوله در دسامبر. 13 زیر یک پل هوایی نشسته اند در پتو در کنار سبد خرید خالی. ویلیامز داشت on Dec. 27 شات به مرگ در ایوان خانه خالی در مورد دو بلوک از جایی که نشسته و زاهدان کشف شد.

اندرسون زندگی دو بلوک از جایی که هر دو تیراندازی رخ داده است.

باتون روژ رئیس پلیس مورفی پل قبلا گفته یک شاهد عینی از شنیده اندرسون اعتراف به قتل ویلیامز. پل نیز گفت: شواهد موجود در داخل اندرسون را به کمک پیوند او را به قتل.

این معلوم نیست که آیا دادستان به دنبال مجازات اعدام در برابر اندرسون. همچنین مشخص نیست که آیا اندرسون تا به حال یک وکیل است که می تواند نظر از طرف او.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de