از دست دادن شغل خود را بیش از coronavirus? در اینجا چگونه برای جلوگیری از اخراج اگر شما نمی توانید پرداخت اجاره

بیش از 1 میلیون کالیفرنیا را برای اعمال کمک های بیکاری به عنوان coronavirus موارد یافت در هفته های اخیر.

همه گیر و ویرانی اقتصادی آن باعث شده است که منجر شده بسیاری از مستاجرها به تعجب که چگونه آنها در حال رفتن به پرداخت اجاره بها در مارس 1 — پس از هفته ها خواسته شده تا در خانه بمانند و در برخی موارد کار نمی کند به سرعت گسترش ویروس.

از ممنوعیت اخراج به وام مسکن تسکین, در اینجا یک راهنمای به حمایت برای اجاره و مالکان در کالیفرنیا است.

آیا من هنوز هم مدیون اجاره ؟

تبلیغات

بله. هیچ برنامه دولت گذشت به تاریخ تسکین کالیفرنیا مستاجرها از وظیفه خود را به پرداخت. حتی در لس آنجلس و شهرهای دیگر که در آن مستاجر امداد تلاش های تایید شده اند مستأجر ملزم به در نهایت پرداخت اجاره ،

اما چه می شود اگر من می توانم پرداخت کنم ؟ من بیرون کردند ؟

دولت فدرال دولت و فرد شهرستانها و استان ها ارائه داده اند بسیاری برای حمایت از مستاجران در خطر ابتلا به بیرون کردند. اما وجود دارد هیچ پتو ممنوعیت جلوگیری از روند قانونی اخراج در سراسر کالیفرنیا و قدرت حمایت وجود دارد که بستگی به جایی که شما زندگی می کنند و کسانی که خود را صاحب خانه است.

همه مستاجرها در دولت این را به عنوان یک تاخیر از اخراج از طریق مه 31 اگر آنها نمی تواند پرداخت اجاره بها به دلیل مالی یا پزشکی شرایط ناشی از کوروناویروس. برای واجد شرایط مستاجرها باید خود را از دست داده و یا ساعت در محل کار و یا تا به حال به مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند و یا اعضای خانواده با COVID-19. مستاجران نیز باید به اطلاع خود صاحبخانه در نوشتن بعد از هفت روز پس از اجاره خود را به علت است — و یا با 8 مارس یا آوریل 8 — اگر آنها قادر به پرداخت.

تبلیغات

آمده ژوئن 1, تحت تاثیر مستاجران هنوز هم می تواند اخراج شود اگر آنها نمی پرداخت اجاره بها در ماه آوریل یا مه.

آنچه در مورد حمایت از دولت فدرال?

به عنوان بخشی از coronavirus بسته محرک اقتصادی توسط رئیس جمهور امضا مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته دولت فدرال ارائه کرده است تدابیر اضافی برای اجاره. این مقررات اگر در حال گیج کننده است و آن را سخت خواهد بود برای مستاجران برای کشف کردن اگر آنها واجد شرایط.

این بسته شامل 120 روز مهلت قانونی برای اخراج مستاجران که نمی تواند از پرداخت اجاره. اما این توقف تنها به مستاجرها در خواص — هر دو خانواده های تک خانه ها و آپارتمان ها — که صاحبان فدرال حمایت وام مسکن. هر مستاجر زندگی می کند که در federally یارانه کم درآمد مسکن نیز به طور خودکار تحت پوشش گفت: Shamus غلتک مدیر اجرایی ملی مسکن قانون پروژه.

به طور کلی حدود 40 درصد از این کشور خانه های تک خانواری و حدود نیمی از چند خانه های واجد شرایط با وام مسکن حمایت فنی فردی مک و یا فدرال دیگر منابع با توجه به ملی مسکن, قانون, پروژه ملی مسکن چند شورای. اما مستاجرها هیچ راه آسان برای دانستن اینکه آیا خود صاحبخانه است از جمله وام مسکن.

“از مستاجر چشم انداز آن را بسیار دشوار است برای درک این که آیا شما در حال محافظت” غلتک گفت.

که در آن در مورد حمایت از شهرها و استان ها در کالیفرنیا?

بیش از 80 دولت های محلی از جمله Los Angeles, San Diego سان خوزه و سان فرانسیسکو — گذشت برخی از نسخه موقت ممنوعیت اخراج با توجه به کالیفرنیا آپارتمان Assn., دولت بزرگترین صاحبخانه ، این اقدامات ارائه حمایت در فراتر از کسانی که ارائه شده توسط دولت های فدرال و ایالتی.

تبلیغات

در شهر لس آنجلس مستاجرها که توان پرداخت اجاره بها را به دلیل مشکلات اقتصادی یا به خاطر سلامت خود را تحت تاثیر قرار شده است coronavirus مجاز به اخراج شود. نه Angelenos که تا به حال اعضای خانواده حرکت می کند در آنجا که از virus و افزایش تعداد از مردم که در غیر این صورت مجاز تحت اجاره نامه خود را.

مستاجران در L. A. باید تا یک سال پس از این شهر اضطراری سفارش منقضی می شود به پرداخت اجاره. تمام هزینه های اواخر به دلیل عدم پرداخت هزینه لغو خواهد شد.

همچنین محافظت از اخراج مستاجر هستند که صاحبخانه برنامه ریزی شد به جلو و اجاره از بازار تحت الیس عمل می کنند و یا تا به حال می خواستم به جابجایی مستاجران خود را با حرکت در خود را دارند.

روز دوشنبه شهردار اریک Garcetti صادر جداگانه اجرایی به منظور جلوگیری از صاحبخانه ها از صدها نفر از هزاران نفر از آپارتمان ها در سراسر شهرستان از افزایش اجاره در طول بیماری همه گیر. اوکلند تصویب کمتر سخت سیاست به عنوان بخشی از آن اخراج مهلت قانونی که محدودیت توانایی برای مالکان برای افزایش اجاره در خواص تحت پوشش شهرستان اجاره سیاست های کنترل.

چه اتفاقی می افتد اگر صاحبخانه من در تلاش برای اخراج من به هر حال ؟

لس آنجلس مستاجرها می توانید تماس های شهر آژانس مسکن برای کمک. مستاجران در L. A. و در جای دیگر در کالیفرنیا همچنین می توانید با استفاده از moratoriums تایید شده توسط شهر خود و یا قوانین مصوب در سطح ایالت به عنوان یک دفاع در برابر اخراج در دادگاه.

همچنین اخراج تشکیل پرونده ممکن است به مراتب در حال حاضر. پیوستن به تماس های اجتماعی فاصله بسیاری از دادگاه ها در سراسر کالیفرنیا را تا حد زیادی محدود فعالیت های خود را از جمله توانایی شنیدن اخراج موارد است. در لس آنجلس از جمله موارد بوده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی به جز برای موارد اضطراری.

در بسیاری از تداخل برنامه های دولت ارائه برخی از حفاظت برای مستاجران در برابر گرفتن اخراج در حال حاضر. اما هیچ کدام در نهایت صرف پرداخت اجاره بها و فقط در مورد همه حمایت در کتاب نیاز به مستاجران به نشان دهد که چگونه آنها صدمه شده اند توسط coronavirus.

تبلیغات

بهترین راه برای یک مستاجر برای جلوگیری از نهایی اخراج شده است به مطمئن شوید که آنها را ذخیره کرده اید همه اسناد و مدارک از جمله اشتغال و پرونده سلامت.

چه خواهد شد مالکان دریافت کنید ؟

صاحب خانه در حال گرفتن بیش از مستاجرها به عنوان هر دو فدرال و دولت های ایالتی باید امن اشکال مختلف از کمک های مالی.

تحت فدرال طرح مالکان با فدرال حمایت وام مسکن را نمی توان مجبور به سلب حق اقامه دعوی برای حداقل دو ماه. علاوه بر این مالکان که دچار مشکلات اقتصادی بیش از این ویروس می تواند درخواست شش ماه تعویق پرداخت وام مسکن خود — بدون مجازات بهره و یا هزینه های.

همچنین هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که چهار نفر از این کشور بزرگترین بانک ولز فارگو, ایالات متحده آمریکا بانک Citibank و جی پی مورگان چیس — و همچنین 200 خارجه-اجاره بانک ها و اتحادیه های اعتباری اجازه خواهد داد که مالکان خانه های آسیب دیده در کالیفرنیا به تاخیر پرداخت حداقل سه ماه. دیر پرداخت می شود به گزارش سازمان های اعتباری.

برای صاحبخانه تحت یک طرح ارائه شده توسط دولت فدرال صاحبان آپارتمان با فدرال حمایت وام مسکن می تواند به تاخیر در پرداخت های خود را به مدت سه ماه. اما اگر آنها قبول است که امداد رسانی به آنها نیز باید به توافق برسند به اخراج مستاجران خود را باید صرف هزینه های اواخر.

چه صاحبخانه انجام می دهند ؟

برخی از صاحبخانه ارائه مستاجرها امداد فراتر از آنچه مورد نیاز است تحت قانون. کالیفرنیا آپارتمان Assn. است مشاوره اعضای خود را به اعتصاب اجاره را افزایش می دهد و اخراج برای کسانی که مبتلا به کروناویروس به علاوه صرف هزینه های اواخر و ارائه طرح های پرداخت قابل انعطاف. اینها فقط به دستورالعمل ها ،

چه خط پایین ؟

در حالی که دولت فدرال افزایش مزایای بیکاری و صدور یک بار مستقیم پرداخت تا 1200 $برای اکثر بزرگسالان بسیاری از طرفداران مسکن — از جمله صاحبخانه گروه بر این باورند که پول به اندازه کافی برای اطمینان از مستاجرها به خصوص در بالا-هزینه ایالات مانند کالیفرنیا می پرداخت تمام صورت حساب خود را.

“وجود ندارد مستقیم اجاره کمک برای هر کسی که به آن نیاز دارد” گفت: کارول Galante دانشکده مدیر در UC برکلی Terner مرکز مسکن نوآوری است. “من فکر می کنم که این یک اشتباه است.”

صاحبخانه از سوی دیگر به احتمال زیاد به کرایه یک کمی بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de