ساحل طولانی پلی معلم قرار داده شده در مرخصی دوباره دانش آموزان پس از اقامه کلامی و فیزیکی سوء استفاده

یک معلم در لانگ بیچ پلی تکنیک دبیرستان قرار داده شده است در مرخصی برای دومین بار در یک ماه پس از چندین دانش آموزان او را متهم بودن از نظر جسمی و شفاهی سوء استفاده در کلاس.

اگر چه این ساحل طولانی Unified School District کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد انجام تحقیق و تفحص به لیبی قهر کردن و یا ماهیت شکایت که ساخته شده اند در برابر او آنلاین ناشناس تلفیقی نسبت به دانش آموزان شامل 31 اظهارات در خصوص اتهام اقدامات نامناسب در کلاس درس.

این ساحل طولانی اداره پلیس نیز در حال بررسی این موضوع است.

قهر کردن 15 سال کهنه از منطقه که آموخته است در پلی برای 11 سال در اصل قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری Jan. 13 “انتظار ما منطقه مدرسه رسیدگی به شکایت” با توجه به منطقه سخنگوی کریس Eftychiou.

تبلیغات

او در بازگشت به کلاس درس روز شنبه پس از آن که تحقیقات تکمیل شد اما قرار شد به عقب بر ترک جمعه “در انتظار بررسی ما به تازگی دریافت شکایات” Eftychiou اضافه شده است.

“مدرسه منطقه است نه در آزادی به ارائه جزئیات از جمله تحقیقات و اما از نظر ما امنیت و رفاه ما دانشجویان به عنوان اولویت ما” Eftychiou نوشت: در یک ایمیل سه شنبه.

Eftychiou گفت که او نمی تواند تایید کند که آیا این شکایت در منطقه است کاوش شامل قهر کردن کلاس درس انجام و یا می گویند که آیا او منظم بود پس از تحقیقات اولیه.

نویسندگان ناشناس وبلاگ پست با عنوان “به اندازه کافی از Huff: دانش آموزان از لانگ بیچ پلی دبیرستان صحبت کردن” ساخته شده از انواع اتهامات سوء رفتار توسط معلم.

تبلیغات

لس آنجلس گروه از کودکان و خانواده, خدمات, اطلاع, بلند, ساحل, اداره پلیس روز دوشنبه “از اتهامات جنایی انجام شده توسط یک معلم در برابر دانش آموزان در پلی دبیرستان” به گفته پلیس اطلاعات عمومی افسر Arantxa Chavarria.

“گروه بلافاصله ماموران برای تماس با چهار اطفال قربانیان و گزارش گرفته شد به سند اتهام سوء استفاده” Chavarria نوشت: در یک ایمیل. “کارآگاه از کودک آزاری جزئیات به طور جدی به بررسی اتهامات و در حال بررسی گزارش ها و تعیین اگر هر اضافی قربانیان و/یا شاهدان نیاز به تماس گرفته شود.”

دانش آموزان همچنین ادعا کرد که در این وبلاگ است که هاف خطاب آنها را در یک تحقیر و نامناسب مد.

این معلوم نیست چه مدت این تحقیقات به قهر کردن ممکن است.

“ما نمی باید یک جدول زمانی در این نقطه” Eftychiou گفت.

معلم نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>