ملخ هستند طاعون از کتاب مقدس حوزه در سال 2020 است. چرا ؟ و … چه هستند دقیقا ؟

بزرگنمایی این تصویر

گروهی از بیابان ملخ مگس بالای درختان در کنیا ایجاد کرد. صدها میلیون نفر از حشرات وارد شده اند در کنیا که در آن آنها در حال از بین بردن زمین های کشاورزی. بن کورتیس/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

بن کورتیس/AP

تایتانیک swarms از بیابان ملخ شبیه dark storm clouds نزولی ravenously در شاخ آفریقا. آنها در حال غربت از طریق croplands و مسطح مزارع در یک ویرانگر سالوو کارشناسان خواستار بی سابقه ای تهدید برای امنیت غذایی. بر روی زمین امرار معاش کشاورزان می توانید انجام دهید چیزی جز دیده بان خیره تا با وحشت و در زمینه های خود را در ترس.

ملخ بوده است پس حداقل زمان فراعنه مصر باستان, 32, B. C., despoiling از ضعیف ترین مناطق ضرب به میلیاردها و سپس محو در نامنظم رونق و رکود.

اگر 2020 نسخه از این غارتگران ثابت ماندن خود را در تنگنا سازمان ملل متحد غذا و کشاورزی سازمان می گوید بیابان ملخ می تواند تهدیدی برای معیشت از 10 درصد از جمعیت جهان است.

این خطر در حال حاضر ممکن است در جریان: اوایل ماه ژوئن پیش بینی شده توسط FAO می بینی نسل دوم از بهار و پرورش ملخ در شرق آفریقا و ظهور جدید و قدرتمند swarms از ملخ نوزادان قادر به wreaking ویران تا اواسط ماه جولای و یا فراتر از آن.

در اینجا پنج چیز شما نیاز به دانستن در مورد ملخ به درک بحران کنونی — و به همین دلیل مهاجمان کوچک هستند که مانند یک معامله بزرگ است.

1. چه حتی یک ملخ?

می تواند وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد آنچه که دقیقا یک ملخ است. به چشم متوسط آن را آسان برای مخلوط کردن مخلوقات با cicadas و جیرجیرک. پاسخ ساده هر چند توضیح می دهد که ریک Overson از دانشگاه ایالتی آریزونا جهانی ملخ ابتکار است که ملخ ها یک نوع بسیار خاص از ملخ.

یک ملخ در یک درخت شیا — یک منبع غذایی و درآمد برای کشاورزان است. سومی Sadurni/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سومی Sadurni/خبرگزاری گتی ایماژ

به عنوان Overson توضیح می دهد وجود دارد صدها گونه از ملخ “اما تنها تعداد انگشت شماری کوچک از کسانی که آنچه از نظر ما ملخ.”

که افزایش یک سوال: چه چیزی باعث می شود یک ملخ ملخ? با توجه به Overson آن پایین می آید به یک ابرقدرت برخوردار ملخ که آنها را قادر می سازد تا از طریق یک قابل توجه سوئیچ در حال توسعه است.

بیشتر از زمان ملخ وجود خود را در “ملخ فاز” — آنها منجر انفرادی زندگی آنها سبز و بسیار عادی است.

“هیچ کس واقعا متوجه آنها” Overson می گوید.

زمان این متفاوت است و تغییرات بسیار نامنظم اما برای سال ملخ زندگی می کنند مانند این – تنهایی مقیم وقت خود را.

اما زمانی که شرایط محیطی مناسب هستند – معمولا هنگامی که وجود دارد مقدار زیادی از بارندگی و رطوبت – چیزی دراماتیک اتفاق می افتد: “آنها در افزایش تعداد و همانطور که آنها این کار را به آنها حس یک دیگر در اطراف آنها می گوید:” Overson.

این چیزی است که زیست شناسان به نام “گلهای فاز” از ملخ.

موجود دستخوش یک تحول قابل توجه. “آنها خود را تغییر فیزیولوژی. مغز خود را تغییر, خود, رنگ, تغییرات بدن خود را اندازه تغییرات” Overson می گوید. “به جای دفع یکدیگر تبدیل شدن آنها به جذب یکی — و اگر آن شرایط باقی بماند در محیط زیست آنها شروع به مارس با هم در هماهنگی تشکل های سراسر چشم انداز است که آنچه ما می بینیم در شرق آفریقا است.”

توانایی تغییر به طور چشمگیری مانند این را در پاسخ به شرایط محیطی است که به نام فنوتيپی پذیری. و بسیاری از گونه ها مانند برخی از انواع مرجان نمایشگاه آن است. هر چند دانشمندان نمی توانید مطمئن باشید که چرا ملخ توسعه صفت در طول زمان بسیاری بر این باورند این دلیل است که آنها به طور معمول در زندگی احساسی و محیط های خشن.

“ملخ تمایل به زندگی در مناطق که در آن منابع است که آنها نیاز بسیار غیر قابل پیش بینی” Overson توضیح می دهد. شاخ آفریقا به عنوان مثال شناخته شده است که خشک رفتن برای سال بدون باران سنگین تا ناودان به طور ناگهانی توسط قدرتمند فرود. “قوی ترین فرضیه این است که این دیوانه, غیر قابل پیش بینی دینامیک انتخاب تکاملی برای این توانایی را از طریق این تغییرات چشمگیر, پاسخ زمانی که شما می توانید سرمایه گذاری در یک فرصت نادر و همچنین باید از ظرفیت مهاجرت می کنند.”

هنگامی که ملخ ازدحام مانند آنها ستمگري, کشاورزی, بلعیدن عملا هر چیزی در چشم.

هر چند آنها باید دندان ملخ نمی نیش انسان (مگر اینکه شما می دانید این ماجرا یک انگشت به آن فک; این امر شاید شما نیش می زنند سپس Overson می گوید.)

2. کجا هستند ملخ swarming و چگونه در حال swarms?

Swarms بیشتر شدید در شرق و کشورهای آفریقایی از جمله کنیا و سومالی و اتیوپی اما داده ها از فائو در بیابان ملخ دیده بان اسناد و مدارک به طور پیوسته بدتر هجوم در سراسر آسیای جنوب غربی و خاورمیانه است. یمن و عربستان سعودی و سودان و اوگاندا و ایران در میان کسانی که مبتلا.

“در کنیا آن را بدترین شیوع آنها تا به حال به چهره در 70 سال گذشته می گوید:” کیت Cressman U. N. سازمان غذا و کشاورزی ارشد ملخ پیش بینی افسر. “در هند یا پاکستان این احتمالا بدترین آنها تا به حال به چهره در آخرین ربع قرن است.”

Swarms در حال عظیم الجثه توده های ده ها میلیارد پرواز اشکالات. آنها در هر نقطه از محدوده میدان سوم از یک مایل به 100 مایل مربع یا بیشتر با 40 تا 80 میلیون ملخ بسته بندی شده در یک و نیم مایل مربع است. آنها ارعاب و تهدید pasturelands در ابرهای تیره به اندازه زمین فوتبال و شهرهای کوچک. در شمال کنیا Cressman می گوید: یکی از ازدحام بود که در 25 مایل طول 37 کیلومتر گسترده آن خواهد پتو شهر پاریس 24 بار بیش از.

کارشناسان می گویند قیام است به احتمال زیاد به رویدادهای شدید آب و هوا: با توجه به Cressman قدرتمند مکش در سال 2018 ریخته آب در عمان و یمن و شاخ آفریقا. مرطوب و شرایط ادامه, ایجاد, ایده آل اشکال اصلاح شرایط.

ملخ ازدحام در یک منطقه مسکونی از پاکستان شهر کویته. کشور است که درد و رنج آن بدترین ملخ طاعون در 25 سال. بنارس خان/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

بنارس خان/خبرگزاری گتی ایماژ

هنگامی که آنها وارد گلهای مرحله یک نسل از ملخ ضرب می تواند 20 برابر هر سه ماه. بنابراین زمانی که آنها رونق آنها این کار را به صورت تصاعدی و همه چیز به سرعت از دست.

3. تا چه حد می تواند ملخ سفر ؟

ملخ مهاجر هستند, فرامرزی آفات – آنها سوار باد متقاطع swathes از زمین تا زمانی که آنها پیدا کردن چیزی است که آنها می خواهند به جویدن. آنها به خصوص عشق حبوبات و محصولات دانه کاشته شده به طور گسترده در سراسر آفریقا.

“آنها قدرتمند راه دور, آگهی, به طوری که آنها به راحتی می توانید به یک صد plus کیلومتر در یک دوره 24 ساعته” Overson یادداشت ها. “آنها به راحتی می توانید حرکت در سراسر کشور در چند روز است که یکی دیگر از چالش های عمده ای در هماهنگ تلاش های مورد نیاز هستند که بین ملت ها و موسسات به آنها را مدیریت کند.”

در سال 1988 swarms منشاء آن در شمال آفریقا عبور از اقیانوس اطلس ساخته شده و آن را با موفقیت به کارائیب و جنوب امریکا است. حتی امروز آنها به طور معمول گذشتن از دریای سرخ — فاصله 186 مایل است. پیش بینی ها نشان می دهد که زمان ملخ جمعیت آماده به گسترش “تمام راه را از شرق به غرب آفریقا در ماه ژوئن یا جولای” Overson می گوید. “وجود دارد نگرانی های عمده ای وجود دارد.”

4. چگونه ملخ بر امنیت غذایی?

ملخ گرسنه هستند خواران. یک فرد بالغ در بیابان ملخ است که وزن آن در حدود دو گرم (کسری از یک اونس) می تواند مصرف تقریبا وزن خود را روزانه و به آنها ضربه زننده نیست در همه. با توجه به فائو گروهی از فقط 1 کیلومتر مربع — دوباره حدود یک سوم از یک مایل می تواند مصرف به عنوان مقدار غذایی که خورده می شود توسط 35,000 مردم (یا 6 فیل) در یک روز.

“هنگامی که آنها فرود آنها می توانید تقریبا کل ویرانی” Overson می گوید. “آنها می تواند باعث 50 تا 80 درصد از محصولات کشاورزی نابود می شود که بسته به زمان (از سال).”

آخرین بزرگ ملخ شیوع — که در آغاز سال 2003 به طول انجامید و تا سال 2005 — منجر به حدود 2.5 میلیارد دلار در محصول آسیب می رساند. مطالعات نشان داد که اثر اقتصادی تا حد زیادی احساس امرار معاش کشاورزان است. کودکانی که در طول این دوره بسیار کمتر به احتمال زیاد برای رفتن به مدرسه و دختران بودند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

ساخت بدتر بسیاری از کشورهای ناودان با بدترین هجوم در حال حاضر hobbling از بحران های طولانی — دوره نقاهت بعد از رکود مبارزه با حوادث طبیعی متصلب جنگ و در حال حاضر شیوع کروناویروس.

“ما در حال صحبت کردن در مورد یک گوشه ای از آفریقا که واقعا آسیب پذیر” Cressman می گوید. “آنها تا به حال سال پی در پی خشکسالی و پس از آن در این سال آنها تا به حال باران های سنگین و سیل. بنابراین حتی بدون ملخ آنها در حال حاضر در یک وضعیت مخاطره آمیز.”

در حال حاضر Cressman می گوید پتانسیل گرسنگی تهدید فوق العاده ای در یک منطقه که در آن 42 میلیون در حال حاضر قرار است به صورت حاد ناامنی غذایی.

“ملخ ها در این زمینه خود را برای یک صبح تا اواسط روز به سختی وجود دارد هر چیزی در سمت چپ در زمینه خود را,” او می گوید. “این فقط خورده است.”

5. چگونه کشورهای در حال مبارزه با ملخ?

وجود دارد یک تخته سنگ از نهادهای بین المللی که هماهنگ ملخ مدیریت و پاسخ. اصلی تلاش های انجام شده توسط سازمان ملل متحد سازمان غذا و کشاورزی اجرا می شود که بیابان ملخ دیده بان برای نظارت و پیگیری ملخ الگوهای مهاجرت و نظارت منطقه ای پاسخ تلاش.

فردی در سازمان ملل, عدم, پول نقد, رقابت اولویت های داخلی و چالش های آن را سخت به یک کوه بلند-محدوده آفت مدیریت استراتژی. چون ملخ شماره جزر و جریان Overson می گوید آن را دشوار است برای کشورهایی مانند کنیا که دیده نشده و هجوم در 70 سال برای ساخت متوسط و بلند مدت زیرساخت به آدرس شیوع فعالانه. به همین دلیل بسیاری از دولت ها در حال حاضر تلاش برای آمد تا با راه حل.

“این سخت است برای حفظ بودجه و سیاسی خواهد شد و دانش و ظرفیت سازی زمانی که شما این غیر قابل پیش بینی رونق و رکود است که می تواند بازی را در طول سال یا چند دهه,” او می گوید. “درام و تماشایی از شیوع بیماری در حال حاضر مهم است پوشش, اما متنوع تر روایت شامل آهسته ضامن دار روش ساخت زیرساخت: اگر شما صبر کنید تا زمانی که آن را واکنشی و فراموش نکنید که در مورد آن تا زمانی که آن اتفاق می افتد دوباره ما قصد داریم در این وضعیت برای همیشه.”

در حال حاضر موثر ترین راه برای مبارزه با شیوع بیماری شامل توده هوایی اسپری آفت کش ها برای کشتن ملخ. Overson می گوید که ایده آل نیست با توجه به عوارض جانبی مانند مواد شیمیایی را بر روی تنوع زیستی و سلامت انسان است.

اوگاندا سربازان اسپری درختان در تلاش برای کشتن ملخ. سومی Sadurni/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سومی Sadurni/خبرگزاری گتی ایماژ

اما فن آوری های در حال ظهور ممکن است نگه دارید وعده برای آینده است. برای مثال NOAA به تازگی با همکاری سازمان ملل متحد به repurpose فن آوری مورد استفاده برای ردیابی دود plumes از آتش سوزی به پیش بینی مهاجرت ملخ علمی آمریکا گزارش شده است. و در شرایط ملخ مرگ Overson می گوید biopesticides باید پتانسیل بکر — اگر چه بسیاری از تحقیقات و توسعه است که هنوز هم مورد نیاز در این منطقه است.

با توجه به تمام دیگر در سراسر جهان در شرایط اضطراری است که آمار در سال 2020 کمک منابع نازک کشیده. آفت کش ها تحویل شده است به تعویق افتاد. اما Cressman امیدوار است که بودجه مورد نیاز تحقق خواهد شد. فائو در حال حاضر مطرح نیمی از 300 میلیون دلار از آن انتظار نیاز برای این تلاش است.

“جامعه بین المللی بسیار خوبی متعهد و آنها خیلی در هیئت مدیره — حتی اگر بسیاری وجود دارد که از آنها خواسته برای بسیاری از چیزهای دیگر در حال حاضر,” او می گوید.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>