مستندات ضرب در سطح جهان به ویروس گونه های سیستم های بهداشتی

برلین – خیابان میادین و بزرگراه های متروک در بخش های بزرگی از جهان شنبه به عنوان حکومت و مستندات ضرب در چهره یک به سرعت در حال پیشرفت ویروس است که به شدت زور زدن بسیاری از سیستم های بهداشتی.

سه ایالت آمریکا با یک ترکیب جمعیت 70 میلیون در حال حرکت به محدود کردن ساکنان به خانه های خود برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. کالیفرنیا آغاز شده و جمعه و نیویورک و ایلینوی شد به دنبال این آخر هفته. کانکتیکات و اورگان در حال آماده شدن برای انجام همان.

یک بار شلوغ, هوای آزاد, میادین سقوط آرام در بایرن پس از آن برای اولین بار دولت به مردم به ماندن در خانه به جز برای رفتن به محل کار و خرید مواد غذایی به دکتر مراجعه و یا ورزش. پلیس گزارش مردم کمتر نقض مقررات منع رفت و آمد از در قبلی شب.

کلمبیا شد آخرین کشور آمریکای جنوبی اعلام یک مستند و سریلانکا بسته تمام بزرگراه برای یک آخر هفته مقررات منع رفت و آمد.

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 ثبت شده در آفریقا افزایش یافت, بالاتر از 1000 شنبه با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. حداقل 40 از آفریقا 54 کشور در حال حاضر موارد است.

بیش از 275,000 موارد تایید شده اند در سطح جهان از جمله بیش از 11,000 مرگ و میر با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 88,000 بهبود یافته اند.

برای اکثر افراد این ویروس جدید باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند.

اما با بیمارستان ها در حال حاضر تحت فشار مقامات در بسیاری از کشورهای در حال از جان گذشته برای جلوگیری و یا حداقل محدود کردن — تکرار آنچه اتفاق افتاده در چین و جنوب اروپا است. Coronavirus شیوع ضعف خدمات پزشکی در مرکزی چین در شهر ووهان در اوایل این سال و در حال حاضر هل دادن آنها را به حد در ایتالیا و اسپانیا.

آلمان در جنوب غربی ایالت بادن-ورتمبرگ در روز شنبه ارائه شده به بيماران از منطقه همسایه شرقی فرانسه است که مبارزه با افزایش عفونت های طاقت فرسا بیمارستان.

در بریتانیا که هنوز نشدم پشت ایتالیا و اسپانیا و فرانسه در گسترش این ویروس در این کشور نامعقول نظام سلامت است creaking. دولت بودجه خدمات بهداشت ملی در حدود 4,000 مراقبت بحرانی تخت و برخی از 5000 هواکش و مقامات می گویند که به مراتب کمتر از مورد نیاز خواهد بود به عنوان تعدادی از موارد خوشه در هفته های آینده. بریتانیا در حال حاضر خواسته 65,000 بازنشسته پرستاران و پزشکان به بازگشت به کار.

لیزا اندرسون یک مشاور متخصص قلب و عروق در سنت جورج بیمارستان در لندن غمگین “وجود دارد فقدان حمایت برای ما که گسترش به عدم طرح نحوه جداسازی بیماران تمیز و کثیف, چگونه برای محافظت از ما و ما را به دور از مردم است.”

“پزشکان بدون ایمان به آنچه در جریان است,” او گفت ،

بریتانیا ثبت 3,983 تایید موارد COVID-19 و 177 مرگ و میر.

چین شده است ارسال کمک به چندین کشور اروپایی ترویج آن تخصص و تجربه به دست آمده از مبارزه با شیوع این بیماری در خانه. هوایی چین به پرواز حامل 18 تن از تجهیزات پزشکی از جمله صدها نفر از هزاران نفر از فولاد و حفاظت از ماسک فرود در یونان سرمایه, آتن, صبح روز شنبه.

به عنوان همه گیر کاسته است در آسیا چین و سایر نقاط منطقه در حال حاضر در تلاش برای جلوگیری از واردات موارد از اروپا و آمریکا و جاهای دیگر.

چین گزارش روز شنبه که آن سرزمین اصلی تا به حال هیچ خانه جدید-رشد مورد از این بیماری برای سومین مستقیم بعد اما 41 وارداتی آنهایی که در گذشته دوره 24 ساعته. که به دنبال افزایش موارد در قلمرو هنگ کنگ روز جمعه از جمله 35 آنهایی که وارد شده.

محدودیت در حرکت هستند کاسته شود به تدریج در چین آن را به عنوان تلاش می کند به راه اندازی مجدد اقتصاد بدون آوردن این بیماری است.

مقامات در ووهان هستند اجازه سوپر مارکت ها و فروشگاه های راحتی و برخی دیگر از کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر اگر آنها در مناطق با هیچ تایید و یا موارد مشکوک. یک نفر از هر خانواده مجاز است به بیرون رفتن روزانه برای یک سفر خرید تا دو ساعت.

پکن باغ وحش گفت: آن مناطق در فضای باز خواهد بازگشایی دوشنبه اما بازدید کنندگان را مجبور به پوشیدن ماسک و رزرو حداقل یک روز در پیش است. عمده ترین موزه ها و جاذبه در چین بسته شده اند و برای نزدیک به دو ماه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در ایالات متحده محدودیت در حرکت اثر را روز شنبه در ایالت ایلینوی و جمعه در نیویورک است. همه کارگران در غیرضروری کسب و کار مورد نیاز خواهد بود به ماندن در خانه ها و مجالس با هر اندازه ممنوع در نیویورک است. استثنا خواهد بود ساخته شده برای کارهای مهم مانند خرید مواد غذایی و پزشکی و ورزش.

این مستندات در کالیفرنیا و کشورهای دیگر فرستاده بازارهای سهام غلت دوباره. وال استریت بود و بدترین حالت آن هفته پس از بحران مالی 2008 با میانگین صنعتی داو جونز در حال سقوط بیش از 900 امتیاز و پایین 17% برای هفته.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

ماشین ساز اولی گفت: تعطیل کردن یک مجموعه تولیدی در کارولینای جنوبی از آوریل 3 تا 19 و نیسان گفت: این امر تعلیق تولید خودرو در دو مکزیکی مجمع گیاهان از چهارشنبه آینده از طریق مارس 14. تولید خودرو از سر گرفته است و در چین اما فقط تا حدی.

یک عضو معاون رئیس جمهور مایک پنس کارکنان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus کاخ سفید گفت. یک سخنگوی گفت: این فرد نیست که تماس نزدیک با هر دو پنس و یا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور کلمبیا, Iván دوقو اعلام کرد جمعه شب که همه مورد نیاز خواهد بود برای منزوی کردن در خانه های خود را برای سه هفته به شروع روز سه شنبه. پایتخت بوگوتا شروع خود را مستند جمعه ترک این شهر معمولا ترافیک خیابان های پر از تا حد زیادی خالی است.

کلمبیا دارای 158 مورد تأیید و مقامات امیدوارند که اقدامات شدید در حال حاضر محدود کردن تعداد موارد جدید در هفته پیش رو است. پرو و اکوادور و ونزوئلا در حال حاضر در مستند.

اسپانیا نزدیک بود یک هفته از تنگ محدودیت در لحظه آزاد و بسته شدن اکثر مغازه ها شنبه به بیمارستان ها و خانه های سالمندان buckled زیر بار شیوع ویروس. مقامات بهداشتی باید اذعان کرد که برخی از بخش های مراقبت ويژه در سخت ترین-آمار مناطق به رهبری بیمارستان در مادرید در حال رسیدن به محدودیت های خود را.

جمعه, اسپانیا, حال سومین شماره از عفونت در سراسر جهان با نزدیک به 20 ، 000 مورد تأیید و 1,002 مرگ و میر. برخی متعلق به بخش خصوصی کارخانه ها در این کشور پیوسته اند و در تلاش برای مبارزه با اورژانس ملی با تبدیل خطوط تولید خود را به مقدار مورد نیاز از ماسک و دستکش و مواد ضد عفونی کننده ژل برای بیمارستان است.

اسپانیایی سربازان مستقر شدند به ضد عفونی کردن فرودگاه ها و خانه های سالمندان, در حالی که پلیس تشدید تلاش های خود را برای به اجرا درآوردن سلول قوانین با جریمه و اضافی گشت برای جلوگیری شهرستان ساکنان با خانه دوم در کشور از خروج از شهر برای تعطیلات آخر هفته.

اما نگرانی در مورد امکان ناخواسته اثرات جانبی که تمدید حکومت در سراسر جهان ممکن است, از جمله افزایش موارد خشونت خانگی است.

“مقامات می دانید یا می دانید که سلول اقدامات نیز باعث تلفات در میان زنان و کودکان” اگنس Callamard یک U. N. منصوب حقوق بشر کارشناس گفت: در توییتر.

“یک طرح اضطراری برای حفاظت از آنها مورد نیاز است.”

___

Moritsugu گزارش از پکن است. آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet