لابی فرود در واشنگتن به دنبال Coronavirus امداد پول

بزرگنمایی این تصویر

این کنگره است که دیده می شود در 31 مارس است. لابی در حال رقابت برای منابع مالی در coronavirus کمک های مالی. اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ

لابی تقریبا نزولی در واشنگتن به سعی کنید به جمع آوری به عنوان آنجا که می توانید آنها را از دولت در حال انجام coronavirus امداد بسته است.

شرکت ها و گروه های ذینفع — بسیاری از آنها را به لابی گری در جهان در حال رقابت برای وام و انواع دیگر کمک مالی است.

مرکز سیاست پاسخگو آهنگ پول صرف شده در سیاست آمریکا. شیلا Krumholz سازمان, مدیر اجرایی, صحبت با همه چیز در نظر گرفته, در مورد رونق در لابی گری برای coronavirus امداد. در اینجا این است که برخی از این مصاحبه:

من کنجکاو هستم چه صنایع شما متوجه شده ام در حال استخدام لابی برای اولین بار در حال حاضر.

حدود سه چهارم از ثبت نام جدید برای ماه گذشته اشاره کرد COVID و توسط شرکت ها هستند که یا به لابی و یا نمی لابی در سال های اخیر است. و حدود یک سوم از کسانی که برای مراقبت های بهداشتی شرکت. …

وجود دارد برخی مربوط به آموزش و پرورش که نیست خیلی معمولی اما بسیاری از, سفر و گردشگری, بازی و سرگرمی و خرده فروشی و تولید نوع آنچه شما انتظار می رود برای دیدن در این زمان.

لابی است که به طور سنتی چهره به چهره این روند افزایشی. آنچه که فرایند شبیه به در حال حاضر زمانی که همه کار از راه دور و زمانی که روند قانونگذاری است که خیلی بیشتر شتاب?

مانند بقیه از ما لابی ها در K خیابان مجبور به محوری از در جلسات حضوری به تلفن و تماس های ویدئویی و ایمیل. نه ایده آل هنگامی که شما در حال تلاش برای فروش یک سیاست به کنگره است که باید سریع اطلاعات است. اما لابی ارائه می کنند که اگر تماس های خود را پاسخ داده می شود. به طوری که که در آن درب گردان شبکه ها واقعا مهم است. وجود زمان کوتاه فریم و کمبود در شخص تماس می گرفتن شما تماس گرفته شود مهم است.

شما کشف هر گونه نمونه از صنایع که با استفاده از این فرصت طلبانه همه گیر بود و به چیزی در حال حاضر است که آنها را برای مبارزه در گذشته اما نمی توانستم قبل از ؟

اوه کاملا. گروه های بزرگتر با تعداد زیادی از لابی تجربه ماهر در بسته بندی موجود خود را در دستور کار. این امر می تواند فوری و شایسته امداد حتی زمانی که آن موارد شده اند در لیست آرزو برای مدت زمان طولانی. بنابراین هتل ها دریافت مالیات شکستن آنها شده ام فشار برای پس از 2017. بانک های بزرگ را تحت فشار قرار دادند برای آزادسازی آنها به مدت طولانی می خواستم. تکنولوژی تحت فشار قرار دادند تا برای تاخیر در قوانین حفظ حریم خصوصی و تغییرات به صورت فرفره کارگران است. به طوری که نوع mushed به بسته.

گوش دادن به مصاحبه کامل در اینجا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im