زندگی در یک جهان ترسناک از بد و خسته کننده علمی تخیلی, فیلم,

من دوست داشتم من خندید و گریه
من تا به حال من, پر, سهم من از دست دادن
و در حال حاضر به عنوان اشک فروکش
من برای پیدا کردن آن بسیار سرگرم کننده
به فکر می کنم من همه که
و ممکن است من می گویم نه در یک راه خجالتی
اوه اوه نه من آن راه من

برای آنچه که یک مرد آنچه را که او کردم ؟
اگر نه خود را و سپس او جز
می گویند چیزهایی که او واقعا احساس می کند
و کلمات نیست از کسی که زانو زده
این رکورد را نشان می دهد
من در زمان ضربات
و او را از آن راه من

بله این راه من (Paul Anka)

پس چگونه شما مانند زندگی در این دنیای جدید, ترسناک, بد, interminable علمی-تخیلی است ؟

من امیدوارم که آن را بیش از حد بد نیست که در آن شما هستند. این بد نیست در اینجا.

من شخصا آن را دوست ندارم در همه, البته اگر چه من واقعا نمی ذهن مجبور انزوا است که مقدار یا نه. اما این دلیل است که من 67 سال سن و با توجه به این که من (یا بود) یک مترجم بیشتر از زندگی بزرگسالی من, زندگی من بوده است بسیار خسته کننده و به هر حال یک تکه بزرگ از آن صرف شد در غیر قابل اجتناب خود مجبور انزوا به عنوان آن بود. اسیر و زنجیر به میز و کامپیوتر برای بیشتر از 30 سال گذشته در جهت خم کردن به عنوان بسیاری از کلمات در هر روز ممکن, من واقعا نمی توانید به بیرون رفتن بیش از حد به هر حال. فقط شوخی!

(و یا شاید نمی شود).

به جز البته که من مجبور به پوشیدن ماسک تا اکنون. تا به حال من پوشیده شده است یکی از چند ماه پیش پلیس احتمالا توقف من چون من می خواهم یک سارق است. اگر من آن را می پوشند در حال حاضر پلیس قطعا من را متوقف کند و من خوب به خاطر یک ماسک-کمتر کسی است که هیچ کسی با هیچ وجدان است که بی پروا به خطر انداختن جان شهروندان.

بنابراین من فکر می پوشند در این دنیای فانتزی, ترسناک, علمی تخیلی, فیلم که تمام جهان با اکراه ساکن در حال حاضر و ممکن است به صورت ساکن و برای مدت زمان طولانی. ممکن است هنوز چند لکه بدون طاعون در جایی در آفریقا, اما شاید حتی وجود دارد. قطب جنوب است که هنوز ویروس رایگان اما آن را بیش از حد سرد وجود دارد!

برادر من به من فرستاده علاج کارتونی خنده دار: این نشان می دهد که یک خرس قهوه ای peeking پشت یک درخت با یک سر در گم نگاه در چهره اش (منظورم در اطراف پوزه) گفت: “یکی می افتد خواب در حالی که کمی از خواب بیدار شده و همه چیز در اطراف او تغییر کرده است …. چرا همه این افراد کار ماسک خود snouts?”

ناگهان همه از یک, این یک جهان دیوانه در همه جا شما بروید و نه تنها برای خرس های قهوه ای.

ما را از طریق آن دریافت کنید. ما فقط باید به یاد داشته باشید که مهم است که به از آن لذت ببرید با وجود همه چیز است.

برخی از مردم بسیار بدتر از من در حال حاضر. چه کنم اگر این بیماری همه گیر اتفاق افتاده است 20 سال قبل زمانی که من تا به حال دو فرزند کوچک? کار احتمالا جلوگیری از ظاهر شدن در ایمیل من اما صورتحساب هنوز هم آمدن نگه دارید چرا که آنها همیشه انجام دهید. آن چیزی است که بسیاری از, شاید اکثر مردم باید در برخورد با حق در حال حاضر بر خلاف کسانی از ما که بازنشسته هستند و کودکان که بزرگسالان هستند.

این فقط یکی از این ضربات است که ما باید به عنوان Paul Anka می گوید: در شعر به آهنگ بود که معروف ساخته شده توسط فرانک سیناترا.

ما شما را از ضربه و آیا این راه ما. حداقل من امیدوارم که آنچه را که ضبط خواهد شد و در نهایت نشان می دهد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im