لیندا تریپ کلینتون رسوایی جنسی خلاف کاران می میرد و در 70

بزرگنمایی این تصویر

لیندا تریپ می رسد در یک شرکت حقوقی در سال 1998 به رسوب. دنیس کوک/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دنیس کوک/AP

لیندا تریپ دولت کارمند که مخفیانه ضبط مکالمات با Monica Lewinsky در اواخر 1990s در مورد Lewinsky این امر با رئیس جمهور کلینتون درگذشت در سن 70.

تریپ مرگ روز شنبه تایید شد توسط جوزف Murtha او دادستان سابق. هیچ علت مرگ داده شد اما گزارش های خبری حاکی او را تحمل مختصری در مورد سرطان لوزالمعده است.

تریپ شروع به کار در کاخ سفید با جمهوریخواهان دولت جورج دبلیو بوش و ماند برای اوایل دولت کلینتون.

تریپ و Lewinsky ملاقات کرد در حالی که هر دو مشغول به کار بودند در پنتاگون. یک دوستی گرفت و Lewinsky — 24 سال جوانتر از تریپ — شروع confiding در co-worker در مورد رابطه جنسی با رئیس جمهور. در یک نقطه, تریپ مشترک خبری با یک محافظه کار کتاب عامل Lucianne گلدبرگ که پیشنهاد او شروع مداخله تلفن و چت با Lewinsky.

اما ضبط و کسی بدون اجازه آنها غیر قانونی است و زمانی که کلمه و روح ” وجود کردم تریپ آنها را به ویژه دادستان کن استار بود که بررسی کلینتون. در بازگشت تریپ دریافت مصونیت از پیگرد قانونی.

نوار شد تمرکز استار را پرس و جو. آنها در تضاد کلینتون و Lewinsky این اظهارات بود که هیچ امر است. به عنوان کلینتون با زور و اجبار اظهار داشت در نشست با خبرنگاران گفت: “من نمی باید روابط جنسی با این زن, Monica Lewinsky.” اما در نوار Lewinsky صحبت در مورد امر حتی به عنوان او در استدلال به تریپ که آنچه او و کلینتون انجام شده بود نه واقعی را تشکیل می دهند ،

تریپ شنیده می شود در ضبط ایفای نقش محرم و بیشتر به Lewinsky مشاوره در مورد چگونه به درمان جمهور چه به او بگویید و حتی اصرار Lewinsky به صرفه جویی به عنوان شواهد ممکن است یک لباس آبی که او گفت: رنگ آمیزی شد با کلینتون DNA.

پس کلمه از تریپ این بیماری Lewinsky ارائه شده از آرزوهای خوب برای یک دوست سابق که بعدها گفت که او خیانت زن جوان به محافظت از او را از انجام آن همه را دوباره و دوباره.

در پس از مرگ به کل استیضاح تحقیقات پنتاگون اذعان کرد در یک نقطه نشت تریپ امنیت فایل به سعی کنید به لام و او بعد از یک حل و فصل مالی مربوط به یک whistleblower.

tinyurlbitlyis.gdv.gdclck.ruulvis.netcutt.ly