مانند آن دو مهمان سلطنتی کانادا اکثر زبان انگلیسی شهرستان reinvents خود

ویکتوریا—اگر شاهزاده هری همیشه می شود تنها و بیکس برای زندگی سلطنتی در حالی که در کانادا او همیشه می توانید بازدید خود را great-great-great-great-grandmother, نشسته در یک جدول اتاق ناهار خوری بیش از یک لیوان شری او را با عشق shampooed و fluffed توسط یکی از ترین اختصاص داده شده افراد است.

تا هفته گذشته کن لین که یک بار فرار سلطنتی لندن موم در موزه ویکتوریا نگه داشته ملکه ویکتوریا موم سر در یک جعبه در زیر زمین ذخیره می شود با سران الویس بد خلق Smurf استفاده و موارد دیگر از این موزه که تعطیل در سال 2010.

اما پس از اخیر ورود شاهزاده هری و همسرش, Meghan در ویکتوریا لین تصمیم به حرکت به شکل ملکه ویکتوریا طبقه بالا. او به مدت سه روز آماده او را برای نمایش coifing و یک ظاهر طراحی شده خود را انسان واقعی مو وارداتی از ایتالیا.

پوشیدن تاج و تخت او در حال حاضر ریاست در جدول اتاق ناهار خوری خود به عنوان اگر در اواسط گفتگو با چهره های از ملکه الیزابت دوم; Diana, Princess of Wales; و وینستون چرچیل. اتحادیه جک دستمال ها در آماده و رنگارنگ بولینگ در دسترس هستند برای وعده شگفت انگیزی است.

خط امید که هری و مگان تصمیم به عقب نشینی از وظایف سلطنتی خود را و حرکت به کانادا را تغذیه تجدید شیفتگی با royals و مجموعه خود را از 350 موم ارقام خواهد شد و سپس پیدا کردن یک خانه جدید.

“مگان و هری محبوب سلطنتی و من احساس متاسفم برای آنها چه طریق بوده است” گفت: لین گذشته رئیس ویکتوریا شعبه Monarchist League of Canada, که با این نسخهها کار برای حمایت از کانادا سلطنت مشروطه. هری نوه ملکه الیزابت دوم است که در این کشور رئیس دولت.

ویکتوریا در نوک جنوبی جزیره ونکوور به مدت طولانی به بازار عرضه شده خود را به عنوان کانادا در زبان انگلیسی شهرستان. آن است فلفلی با خانواده سلطنتی تودور در احیای معماری بارها با نامهایی مانند “چرچیل” و مغازه ها تخصص و فروش مارمالاد مربا. تا سال 1950 آن افسران پلیس عینک بابی به سبک کلاه.

برخی از ساکنان مانند لین را چسبیده و با افتخار به این تصویر از ویکتوریا. این شهر تاسیس شد به عنوان یک پست تجاری در سال 1843 قبل از آن شد صندلی بریتیش کلمبیا به دولت و یک قسمت را محبوب برای بازنشستگان و honeymooners است.

اما به طور فزاینده ای شکل توسط یک موج جدید مهاجران رو به رشد تکنولوژی بالا بخش و شهردار که حاضر به تعهد سنتی سوگند وفاداری به ملکه زیبا شهر دیگر مشتاق به عنوان یک “قطعه کوچک از انگلستان است.”

در بسیاری از جهات گفت: John Adams 70 محلی مورخ و شهرستان راهنمای قبل از ویکتوریا است نه بر خلاف تغییر علامت تجاری خود را جدید ترین و معروف ترین ساکنان در حال تلاش.

“هری و مگان هستند معاصر زن و شوهر تلاش برای شکستن با سنت است و شاید به همین دلیل آنها طنین انداز بسیار در اینجا در ویکتوریا” آدامز گفت. “و مانند آنها این شهر در تلاش برای آوردن یک ساله گذشته به آینده است.”

هری و مگان نیز شناخته شده به عنوان دوک و دوشس ساسکس در حال بنا به گزارش ها پناه میبرند در یک 18 میلیون دلار, فرانسوی الهام گرفته از هشت اتاق خوابه آپارتمان و مستغلات در جزیره ونکوور جایی که آنها خود را صرف تعطیلات کریسمس. حضور آنها شده است استقبال با مخلوطی از شور و شوق و کنجکاوی و مطالعه بی تفاوتی.

اما چنین به طور کلی علاقه ای تولید شده توسط این زوج سلطنتی تصمیم به حرکت به کانادا غربی استان که CBC کانادا گوینده صادر قوانین و مقررات راهنمای خواهد بود royal-شرکتکنندگان که بار خوانده شده چگونه به از پارک اقتدار را برای تعامل با حیات وحش است.

“هرگز لمس سلطنتی” راهنمای sternly هشدار داد: با استناد به یک سلطنتی ، اگر ارائه شده به تعظیم و یا curtsy. “درمان آنها را مانند گربه” را به آن می افزاید. “اجازه دهید آنها را به شما آمده است.”

وکلای مدافع زن و شوهر را تهدید به اقدام قانونی در برابر رسانه های بریتانیا پس از خبرنگاران پنهان در بوته در زمان عکس های بشاش دوشس راه رفتن با مورچه در یک پارک عمومی خود را در نزدیکی خانه اجاره ای.

ساکنان محلی هر چند به نظر می رسد مصمم به ترک آنها را به تنهایی.

یک تاکسی آبی کاپیتان شرکت به عنوان یک قهرمان محلی برای امتناع از آوردن یک تلویزیون خدمه به بازدید از اموال. در یک روز اخیر خارج املاک در پایان از جاده های باریک منتهی به مالکیت دو نیروهای امنیتی با لهجه بریتانیایی آمد بیرون و barked در نگاران کنجکاو به دور ماندن.

نه هر کس هیجان زده است توسط دوک و دوشس’ ورود و حتی خط است irked توسط خانواده سلطنتی شورش.

“ما خوشحال نمی شود,” او گفت: با استفاده از یک نقل قول منسوب به ملکه ویکتوریا به ابراز ناامیدی خود را با این زن و شوهر تصمیم به قدم به عقب از تاج که فرستاده shudders طریق خود را محکم گره سلطنتطلب برادری.

نظر در مورد این زوج سلطنتی تقسیم شد در یک روز اخیر در چای بالا محبوب مراسم در اعمال و لوکس ملکه هتل که باز شد در سال 1908 و دارای طاقی و بنگال ببر سر از مبلمان است که گوش دادن به راج بریتانیا بود.

نشسته در میان یک گروه بزرگی از دوستان زن پوشیدن fascinators در خور عروسی سلطنتی به عنوان آنها sipped چای و بلعیدم کوچک تخم مرغ و خیار ساندویچ, Christina یی یک مدیر منابع انسانی گفت: او “کشیده شده به رمز و راز از آنچه آن را مانند به یک شاهزاده یا شاهزاده.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

اما ربکا برتراند که با این نسخهها کار در فروش و مادر که توسط بریتانیا اظهار تاسف کرد که زوج سلطنتی حضور می تواند در بالا بردن محلی قیمت ملک. “هیچ کس می خواهد paparazzi در اینجا,” او اضافه شده است.

Pritam Sunger بالا چای میزبان ارائه شده عملی مشاهده کنید. “من دوست دارم که آنها در اینجا,” او گفت:. “این خوب است برای گردشگری و اقتصاد است.”

Jordana Burnes یک ونکوور مادری که همچنین با این نسخهها کار در فروش این حال به می گویند: “من واقعا می تواند مراقبت کمتر است.”

یک فرد است که نگرانی در مورد خانواده سلطنتی ویکتوریا است شهردار لیزا کمک می کند تا یک چپ متمایل مورخ کسانی که پرشور در مورد فشار برای مسکن مقرون به صرفه پرورش جوجه و مبارزه با نابرابری.

شهردار بود که برای اولین بار انتخاب به عنوان مستقل در سال 2014 کشیده شده opprobrium از royalists مانند لین چرا که او حاضر به سوگند سوگند به ملکه. لین که به نام “کودکانه” و “churlish.”

در کانادا, نمایندگان در دولت های استانی و فدرال سطح تعهد و وفاداری به ملکه اما شهرداران در بریتیش کلمبیا لازم نیست برای انجام این کار است.

نه ادای سوگند سوگند کمک می کند گفت: او تا به حال شده است در اعتراض به انقیاد مردم بومی شهر سابق استعماری بریتانیا در کارشناسی ارشد.

“من احترام عمیق برای انگلیسی ها استخوان های این شهر,” او گفت: بیش از صبحانه در هیپ مرکز شهر, کافه, و اضافه کرد که او خواهد بود خوشحال به استقبال شاهزاده هری و مگان به شهرستان سالن. اما “به نظر من چنین سوگند بی موردی است.”

شهرستان, او تاکید کرد, شد و دیگر بازگشتی به امپراتوری بریتانیا و نه جای برخی از اهالی بریتیش کلمبیا مسخره کرده اند به عنوان خانه “تازه wed و تقریبا مرده است.”

او گفت: 21 قرن ویکتوریا یک محل فرهنگی بومی تاکید سبز دوستدار دوچرخه خطوط هوش مصنوعی شرکت و مهاجرت از کشورهای با چند روابط تاج مانند چین و یا برزیل.

در خط اتاق نشیمن, اگر چه “خدا ملکه را حفظ کند” وافغان شد. خود در کاخ ویندزور با مضمون اتاق تزئین شده با یادبود چای حوله هری و مگان را تا سال 2018 عروسی و بالشتک festooned با corgis ملکه الیزابت دوم مورد علاقه سگ.

او اظهار تاسف کرد که ویکتوریا بوده است ربوده صحت سیاسی. اما او هنوز هم امیدوار است که او را محبوب ملکه ویکتوریا را در پیدا کردن یک جدید کانادا خانه — حتی اگر آن را نمی شد در این شهر که نام او خرس.

در هر صورت, او اضافه کرد: در مجموعه وجود نداشت و موم آمار و ارقام از شاهزاده هری و دوشس.

“او یک یدکی — نه وارث” او توضیح داد.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر