نور باران بشدت مورد نیاز است که پیش بینی همراه با کولر درجه حرارت

دوش پراکنده و دمای خنک تر ادامه خواهد داد و در سراسر لس آنجلس در روز یکشنبه و یک شبه پیش بینی گفت.

یک گروه از باران در مرکز کالیفرنیا بود و انتظار می رود به حرکت جنوبی و آوردن .10 به .25 اینچ باران در طول روز گفت: کتی Hoxsie یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا. که آسمانی بود و انتظار می رود به نوبه خود به برف دوش در جوامع در 2000 فوت یا بالاتر با توجه به NWS هوا.

پس از چند روز از آب و هوای گرم و آفتابی آسمان درجه حرارت آغشته به بالا 50s به پایین 60s در طول بخش زیادی از منطقه در روز یکشنبه به عنوان بسیاری از کالیفرنیای جنوبی پوشانده بود با ابرهای خاکستری. نیز وجود دارد شانس اندکی از رعد و برق با احتمال کوچک تگرگ و باران نور.

پیش بینی فراخوانی برای 3 تا 5 اینچ از برف در سن گابریل کوه و تا 2 اینچ در اطراف منطقه Hoxsie گفت. نور برف بود و انتظار می رود در کوه گذر جاده ها از جمله من-5 انگور, در ادامه یک شبه.

تبلیغات

“مقدار زیادی از برف انباشته” Hoxsie گفت: “اما به اندازه کافی به علت برخی از مسائل.”

هر چند آنها هوا به نور دوش بشدت مورد نیاز است. کالیفرنیا است و انتظار می رود که تا به حال یکی از آن خشک ترین Februaries در تاریخ ثبت شدهبالا بردن ترس است که دولت همیشه غیر قابل پیش بینی آتش سوزی های نجومی می رسند می تواند در اوایل سال جاری — اگر مه را نمی برخی از مرطوب تسکین.

مرطوب آب و هوا پیش بینی به معطل شدن تا حدود ظهر دوشنبه. درجه حرارت گرم و آفتابی آسمان انتظار می رود به بازگشت در روز سه شنبه و در ادامه در طول بقیه روز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im