اتاوا—سنبله عظیم در برنامه ناقص برای دولت فدرال را امضا تابستان-شغل برنامه سال گذشته مقامات تجدید نظر در فرم ها و راهنما که توضیح دهد که چگونه برای به دست آوردن پول است.

یک جلسه توجه داشته باشید ارائه شده به دادگاه فدرال وزیر کار در سال گذشته اشاره کرد مقامات تا به حال به درخواست بیش از 12 ، 000 متقاضیان به 2019 کانادا شغل تابستان برنامه برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای روشن کردن بخش هایی از برنامه های کاربردی خود را قبل از آنها می توانند بفهمند که آیا آنها واجد شرایط برای کمک های مالی.

سال قبل وجود دارد تنها 2,000 چنین درخواست برای توضیحات — در زمانی که لیبرالها در بر داشت خود را در جنجال بر تغییرات مرتبط با وعده در مورد سقط جنین و تجاوز به حقوق است که باعث اعتراض بسیاری از ایمان مبتنی بر گروه.

کانادا مطبوعات به دست آمده یک کپی از این جلسه توجه داشته باشید در زیر دسترسی-به-اطلاعات, قانون است.

اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا نسبت به افزایش خطاها و حذفیات به تغییرات آن ساخته شده به برنامه معیارهای واجد شرایط بودن که نیاز به جزئیات بیشتر در مورد این شغل و همچنین مشاوره و برنامه و شرایط محیط کار و سیاست در آزار و اذیت و تبعیض است.

گروه گفت: این به روز رسانی فرم ها و نرم افزار راهنماهای به “شفافیت بیشتری به کارفرمایان” بنابراین متقاضیان را ترک نمی کردن جزئیات لازم در این سال است.

این برنامه که سال گذشته تا به حال بودجه $263 میلیون دلار را فراهم می کند دستمزد یارانه برای هر کسی که در سن 15 تا 30 کار در واجد شرایط غیر انتفاعی بخش عمومی و یا کوچک و یا متوسط کسب و کار.

برنامه های کاربردی برای این سال نسخه ای از این برنامه باز پنج شنبه و نزدیک Feb. 24.

“برنامه هایی مانند کانادا تابستان شغل به جوانان در سراسر کانادا یک فرصت برای توسعه مهارت های خود را و به دست آوردن تجربه کاری ارزشمند از طریق کیفیت فرصت های شغلی. این مزایای جوانان کارفرمایان و جوامع در همه جا در کشور” اشتغال وزیر کارلا Qualtrough که در حال حاضر مسئول این برنامه گفت: در یک نسخه.

این برنامه محبوب را معمولا می بیند تقاضا برای کمک های مالی افتادن در دسترس صرف و نمایندگان مجلس از همه احزاب باید دست در مصوبات و اطلاعیه های مربوط به که می افزاید: به این برنامه حزبی تجدید نظر شود.

اما در سال 2018 لیبرال ها اضافه شده جمله بندی به اعلامیه هر متقاضی باید نشانه آن است که مورد نیاز گروه می گویند نه هسته ای خود را حکم و نه شغل بودن بودجه به طور فعال مشغول به کار برای تضعیف قانون اساسی بشر یا حقوق باروری.

ایمان مبتنی بر گروه احساس جمله بندی رفت و در برابر باورهای دینی خود پس از لیبرال ها دوباره اعلام و واجد شرایط بودن قوانین برای 2019 را به متقاضیان می گویند که آنها کار نمی کنند به هر گونه تجاوز کانادا حقوقی حقوق.

مه 2 جلسه گفت: مسئولان توجه داشته باشید ایجاد یک “کمیته داوری” به “پشتیبانی سازگار ملی تصمیم گیری” برای اطمینان از تایید متقاضیان پایبند به قوانین است.

ESDC گفت: مطبوعات کانادا در ماه آوریل گذشته که 26 از حدود 40,000 برنامه های کاربردی برای 2019 تلقی می شد چرا که آنها فاقد شرایط لازم بودند از سازمان ها به دنبال تضعیف یا محدود کردن دسترسی زنان به روابط جنسی و یا ارائه خدمات بهداشت باروری.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

به طور کلی 438 برنامه های کاربردی تلقی می شد فاقد شرایط لازم برای سرمایه گذاری تا پایان مارس 2019. اکثر آنها به دلیل متقاضیان را نشان نمی دهد آنها تا به حال آزار و اذیت و تبعیض رایگان در محل کار یا بهداشت مناسب و شیوه های ایمنی.

آمار در این جلسه توجه داشته باشید نشان می دهد که 45 برنامه تلقی می شد چرا که آنها فاقد شرایط لازم “محدود کردن دسترسی به برنامه های خدمات و یا اشتغال یا در غیر این صورت تبعیض بر خلاف قوانین بر اساس ممنوع زمینه.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im