اجازه دهید آن را یک نجات; کسب و کار نمی تواند Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر

کمک مالی هم بزنید تا عکس از کسب و کار اقدام بی پروا غنی سازی خود را, و سپس درخواست از دولت برای پول است. که نه مورد این زمان. Jeenah ماه/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Jeenah ماه/ایسنا

نجات یک کلمه کثیف.

به Merriam-Webster dictionary تعریف نجات به عنوان “نجات از درماندگی مالی.”

پس از آن است که دقیق تماس بگیرید $1 تریلیون دلار به علاوه بسته بودن مورد بحث در کنگره اتحادیه اروپا ،

اما اجازه دهید آن را که در این زمان.

در طول بحران مالی 2008 و پس از آن اقتصاد جهان آورده بود را به زانو در دولت فدرال مجبور به سرپا نگه داشتن بانک های ایالات متحده با وجود رفتار مخرب است. صدها میلیارد دلار از پول مالیات دهندگان جریان را به سیستم مالی برای جلوگیری از فروپاشی است. میلیون ها نفر از مردم از دست داده و خانه و شغل و امرار معاش خود را. یک نسل کامل است که هنوز هم در تلاش برای آمدن به شرایط با پیامدهای آن زمان.

حتی به طور کلی استفاده از کلمه نجات نیست و در ارتباط با هر چیز مثبت است. اما پس از بحران مالی آن را به دست آورد واقعا معنی منفی. آن را به جنبش در آوردن تا عکس از حریص کسب و کار اقدام بی پروا غنی سازی خود را, و سپس درخواست از دولت برای پول است.

Coronavirus است نه تقصیر کسب و کار

اما اجازه دهید روشن شود. در این زمان جامعه کسب و کار خرس هیچ مسئولیتی در قبال coronavirus را پشت سر ظاهر آن و گسترش آن. شرکت های بزرگ و کوچک را سرزنش نیست برای میلیون ها نفر از افرادی که در حال از دست دادن شغل خود را به رهن و اجاره آنها را نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه و یا رویاهای بودن برش های کوتاه.

در واقع در این زمان دولت خرس مسئولیت. محلی و فدرال دولت خواسته اند کسب و کار مانند کافه ها و رستوران ها به تعطیل. مسافران از اروپا و چین ممنوع شده است هدف قرار دادن خطوط هوایی سخت. کالیفرنیا و نیویورک میشیگان و ایندیانا در میان آمده است که خواسته اند تنها ضروری کسب و کار مانند مواد غذایی و فروشگاه های داروسازی به باز باقی می ماند. ده ها تن از شهرها و استان ها باید محلی مشابه احكام است. از مردم خواسته شده است که به ماندن در خانه به نگه داشتن ملت ایمن از ویروس.

اقتصادی فرش شده است به طور ناگهانی کشیده. در چنین وضعیتی آن است که بی دلیل برای کسب و کار انتظار حمایت از دولت است.

مقابل آن خط هواپیمایی تاکسی های تفریحی, هتل ها, رستوران ها و اتوبوس تور اپراتورها. سپس بی شماری وجود دارد فروشگاه های خرده فروشی بزرگ و کوچک در مراکز است که باید تعطیل. آنچه در مورد سالن صاحبان و یا سبد خرید سگ داغ, خارج از موزه ؟ لیست در می رود و در.

زمانی که پرداخت با توجه

درست مثل مردم صاحبان کسب و کار اجاره به اجاره تجهیزات برای پرداخت و فاکتورها به حل و فصل. آنها باید پرداخت بهره در آینده به دلیل در وام. بیشتر آنها در کوتاه مدت خطوط اعتباری آنها در قرعه کشی را به خرید لوازم و مانند.

اگر آنها نمی تواند این پرداخت شرکت را در به طور پیش فرض. که می تواند صدمه دیده است توانایی خود را به قرض گرفتن در آینده و حتی زمین کسب و کار خود را برای همیشه لطفا برای. بیشتر کارگران را از دست دادن شغل خود. رکود اقتصادی می تواند در نهایت خیلی بیشتر شدید و طولانی مدت است.

بنابراین هر کس در حال انتظار با نفس bated برای این بسته اقتصادی. کنگره حق در نظر گرفتن زمان به اطمینان حاصل شود آن را نمی کند تبدیل به یک جشن برای بدون استحقاق و یا حریص است. هیچ کس می خواهد کسب و کارهای بزرگ را به پول مالیات دهندگان و غنی سازی سهامداران یا خط جیب مدیران به جای استفاده از آن برای صرفه جویی در شغل و نگه داشتن کسب و کار شناور.

اما اجازه دهید به این دولت بسته کمک مالی.

اجازه دهید آن را نجات. آن را بسیار مورد نیاز پشتیبانی که اقتصاد آمریکا نیاز دارد در حال حاضر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر