بروکسل به عنوان پادشاهی متحده آماده را به پایان آن 47-سال عضویت در اتحادیه اروپا بلوک مقامات ارشد روز جمعه متعهد به ادامه بازی یک نقش برجسته “در حال بلندتر صدای ناهنجار و خشن از جهان” با وجود از دست دادن یک قدرتمند وابسته است.

در متن منتشر شده توسط مختلف اروپایی رسانه های, اتحادیه اروپا, کمیسیون, رییس جمهور Ursula von der Leyen مجلس رئیس جمهور David Sassoli و رئیس شورای چارلز میشل ابراز تاسف خود اما همچنین صدا مشتاق به نوبه خود صفحه, گفت و انگلستان عزیمت مارکس “طلوع جدید برای اروپا است.”

انگلستان رسما برگ قاره داد در نیمه شب بروکسل زمان.

“چقدر قوی تر از ما هستند که ما با هم” روسای جمهور سه نهادهای اتحادیه اروپا نوشت. “این است که چرا دولت های عضو اتحادیه اروپا ادامه خواهد داد برای پیوستن به نیروهای و ساخت مشترک آینده. در یک سن بزرگ قدرت رقابت و آشفته جغرافیای سیاسی, اندازه مهم است. هیچ کشوری به تنهایی می تواند مانع جزر و مد از تغییر آب و هوا و پیدا کردن راه حل برای آینده دیجیتالی و یا یک صدای قوی در حال بلندتر صدای ناهنجار و خشن از جهان است. اما اتحادیه اروپا می تواند.”

اصلی ترین وظیفه فوری برای اتحادیه اروپا پس از مبارزه با تروریسم در اروپا در حال حاضر به مذاکره موافقت نامه های جدید با بریتانیا در یک آرایه وسیعی از موضوعات از جمله تجارت به اشتراک گذاری داده ها و امنیت است. حداقل تا پایان سال, اتحادیه اروپا, قوانین و مقررات ادامه خواهد داد به درخواست بریتانیا در این کشور باقی خواهد ماند در این بازار واحد. هر دو طرف امیدوارم که آنها می توانید یک توافق رضایت بخش برای آینده خود رابطه لگد در پس از این دوره گذار به پایان می رسد.

“ما نیاز به نگاه به آینده و ایجاد یک همکاری جدید بین پایدار دوستان” Sassoli, von der Leyen و میشل گفت. “هم ما سه نهاد انجام خواهد داد همه چیز را در قدرت خود را به آن را به یک موفقیت است. ما در حال آماده به بلند پروازانه.”

نخست وزیر بوریس جانسون مصمم است که او نمی خواهد به توافق برسند به گسترش Brexit انتقال فراتر از پایان سال 2020 حتی اگر یک معامله است و نه زده شده است. اما مقامات اتحادیه اروپا و چندین کشور عضو هشدار داده اند از آن دشوار خواهد بود برای تضمین یک توافق جامع در زمان و که بریتانیا باید به جای ماندن نزدیک به استانداردهای اتحادیه اروپا در آینده برای جلوگیری از تجارت جدید با مانع.

“چگونه است که مشارکت خواهد بود بستگی به تصمیم گیری است که هنوز هم به کار گرفته می شود,” از مقامات اتحادیه اروپا تاکید کرد. “از آنجا که هر انتخاب یک نتیجه. بدون حرکت آزاد مردم وجود دارد می تواند بدون حرکت آزاد سرمایه و کالا و خدمات است. بدون یک سطح میدان بازی در محیط کار, مالیات و کمک های دولت وجود دارد نمی توان با بالاترین کیفیت دسترسی به بازار. بدون اینکه یک عضو شما نمی توانید حفظ مزایای عضویت.”

سه نفر از مقامات افتخار در مورد اتحادیه اروپا قدرت جمعی و عزم خود را برای به عهده گرفتن رهبری در موضوعاتی مانند تغییرات آب و هوایی در سال های آینده. به عنوان بخشی از سبز معامله von der Leyen قول داده است به اروپا اولین کربن خنثی قاره تا سال 2050.

Sassoli, von der Leyen و میشل همچنین با ارسال یک پیام دوستانه به انگلستان اولین کشور تا کنون به ترک بلوک.

“در حالی که انگلستان را متوقف خواهد کرد به یک عضو اتحادیه اروپا از آن باقی خواهد ماند و بخشی از اروپا است. مشترک ما, جغرافیا, تاریخ و روابط در بسیاری از مناطق به ناچار اتصال ما و ما را متحدان طبیعی” آنها گفت. “ما همچنان به همکاری با یکدیگر در امور خارجه و امنیت و دفاع با یک هدف مشترک و منافع متقابل. اما ما آن را در راه های مختلف.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر