افسانه ای NFL مربی دان Shula مرده است در 90

بزرگنمایی این تصویر

Miami Dolphins مربی دان Shula انجام شده است تیم خود را شانه ها در سال 1993 پس از 325th پیروزی برابر فیلادلفیا ایگلز در فیلادلفیا. جورج Widman /AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جورج Widman /AP

در پانتئون بزرگ NFL مربیان همین Shula می ایستد در بالا. او تا به حال 347 حرفه ای برنده تر از هر مربی در NFL تاریخ است. Shula درگذشت در سن 90 با توجه به دیرین خود تیم میامی دلفینز.

در 33 فصل به عنوان یک سر مربی, اولین با, Baltimore, کلت و سپس بعد از آن با دلفین Shula در زمان او تیم به شش سوپر کاسه. با دلفین Shula ثبت NFL تنها کامل فصل تا کنون.

“همین Shula بود ایلخانی میامی دلفین ها برای 50 سال” تیم در بیانیه ای گفت. “اگر وجود دارد یک تن. Rushmore برای NFL همین Shula قطعا خواهد بود چوب اسکنه خورده به گرانیت” دلفین رئیس هیئت مدیره استفان راس اضافه شده است.

سالن از شهرت کارفرمایی دن مارینو تحت Shula برای 13 سال است. در مصاحبه با میامی هرالد مارینو گفت: Shula بود به سادگی یک مربی بزرگ و یک مرد بزرگ. مارینو گفت: از آن آغاز شده با “آنچه او انتظار می رود از خود, چگونه رقابتی او بود و آن را فقط رفت و در طول کل تیم است. او همه نوع از آمدن به سطح خود را.”

Shula led میامی برای 26 سال و تبدیل به یک نهاد است. امروز وجود یک بزرگراه در میامی به نام او و مجسمه خود را می ایستد در خارج از ورزشگاه که در آن دلفین بازی.

زمانی که او اعلام بازنشستگی خود را پس از سال 1995 فصل آن پخش زنده در سراسر جنوب فلوریدا. در کنفرانس خبری Shula گفت: “من می خواهم به شما دروغ اگر من می گویند که آن را برای رفتن به روده غم انگیز وقتی که توپ لگد کردن در ماه سپتامبر. به دلیل این است که برای اولین بار در 43 سال است که من شده اند در حاشیه در لیگ ملی فوتبال.”

قبل از او یک مربی همین Shula بود — یک بازیکن دفاعی به عقب عمدتا با کلیولند براونز و بالتیمور Colts. زمانی که او استخدام شد بالتیمور به عنوان سر مربی در سال 1963 Shula بود فقط 33 در آن زمان NFL جوانترین سر مربی همیشه. او به رهبری کلت به هفت برنده فصل و سوپر باول.

در سال 1970 Shula در زمان سر مربیگری کار با دلفین گسترش حق رای دادن با یک رکورد بی پایان. در سال اول میامی رفت و برگشتی. Shula باقی مانده دلفین ها’ سر مربی برای آینده دو و نیم دهه در طول راه تبدیل شدن به winningest مربی در NFL تاریخ است. میامی هرالد ورزشی نویس گرگ ساحل معتقد است که این یک دستاورد است که ممکن است هرگز تکرار شود. “Shula رکورد من فکر می کنم غیر قابل بحث است,” ساحل می گوید. “من فکر می کنم وجود دارد با Joe DiMaggio ضربه زدن خط و برخی دیگر از سوابق ورزشی است که فقط سقوط خواهد کرد.”

Shula اولین سفر به سوپر باول در سال 1969 بود با کلت یک NFL نیروگاه رهبری Hall of Famer جانی Unitas. بارگیریها بودند تصمیم علاقه مندی بیش از New York Jets بودند که لیگ فوتبال آمریکایی upstarts رهبری زرق و برق دار کارفرمایی جو Namath. Namath brashly تضمین پیروزی و پس از آن شوکه کلت و ملت با ساخت خوب در وعده های خود را.

ساحل می گوید: “همین Shula شد و در پایان از دست دادن است که تضمین و آره که به او صدمه زیادی است.” از دست دادن ساحل میگه: ایجاد تلخی بین Shula و کلت’ صاحب کارول Rosenbloom و یک عامل در Shula تصمیم به دلفین ها’ ارائه در سال 1970.

در میامی Shula به ارث برده یک تیم با بسیاری از استعداد ها از جمله آینده Hall of Famers — کارفرمایی باب Griese و در حال اجرا پشت لری Csonka. در سال دوم میامی رفت سوپر جام دست به Dallas Cowboys.

Shula چیزی مهم از دست دادن. در سال 1997 در القایی به Pro Football Hall of Fame در کانتون اوهایو گفت: “هنگامی که شما وجود دارد, آن را خوب به اندازه کافی وجود دارد. هنگامی که شما وجود دارد شما بهتر است به دور آن حلقه چون آنها تنها فکر کردن در مورد یک تیم زمانی که بازی بیش از. قبل از بازی آنها در حال صحبت کردن در مورد دو تیم فوتبال. زمانی که بازی بیش از وجود دارد تنها یک برنده است.”

سال آینده Shula و دلفین ها شد, شکست نخوردگان تمام فصل طولانی و بر داشت خود را در سوپر باول. در این زمان آنها راه می رفت دور با 1973 وینس لومباردی جایزه پس از ضرب و شتم Washington Redskins.

آن را کامل فصل تنها در NFL تاریخچه تیم رفته است شکست نخورده و برنده سوپر باول. تیم های دیگر آمده اند ، جدید انگلستان میهن پرستان تقریبا آن را در فصل 2007 به عنوان سال 1985 Chicago Bears. در سال 2007 گفت: Shula کامل فصل یکی از سوابق او بیشتر از افتخار. “زمانی که شما متوجه چقدر دشوار یک دستاورد آن بود, آن را می سازد آن را که معنی دار تر چون تیم شده اند قادر به انجام آن” Shula گفت.

در سال 2013 در دیر شناخت خود را کامل فصل جمهور اوباما استقبال 1972 دلفین ها به کاخ سفید است. رئیس جمهور شناخته شده ورزش شیکاگو فن اذعان کرد او برگزار می خواهم مشابه دریافت فقط چند سال قبل برای ’85 ، Shula یادآوری اوباما بود که دلفین ها که خراب خرس’ اجرا در یک فصل کامل.

Shula و دلفین ها برنده سوپر جام برای بار دوم در سال 1974. در 1980s میامی ساخته شده دو کاسه فوق العاده ظاهر یکی از آخرین در سال 1985 با دن مارینو به عنوان کارفرمایی. پس از بازنشستگی خود را Shula درگیر شد, در تعدادی از سرمایه گذاری کسب و کار از جمله یک زنجیره ای از steakhouses که نام خود را به خرس.

به عنوان یک مربی Shula شناخته شده بود به عنوان یک رهبر و محرک گرفتن بسیاری از بازیکنان خود را. ساحل, the Miami Herald ورزشی نویس می گوید او اقتباس مربیگری خود را به سرمایه گذاری در قدرت بازیکنان خود را. پس از تکیه بر یک بازی در حال اجرا در 70s, ساحل می گوید: Shula خود را تغییر مربیگری سبک پس از دلفین ها پیش نویس مارینو. “مارینو بود تنظیم همه نوع از عبور از سوابق” کوت می گوید. “Shula می دانست آنچه که او بود و همه از ناگهانی این محافظه کار اجرا-به-توپ دفاع-اولین مربی شد که مغز متفکر بود این همه سابقه و رکورد جرم.”

یکی از معدود تاسف Shula گفت که او تا به حال در زندگی طولانی خود را هرگز برنده شدن در یک کاسه فوق العاده با مارینو. اما با یک فصل کامل ترین و NFL مربیگری برنده تا کنون به طور کلی Shula گفت: او بسیار راضی رکورد خود را.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>