بزرگنمایی این تصویر

LeBron James ارائه صمیمانه ادای احترام به کوبه برایانت در طول لس آنجلس لیکرز pregame مراسم در مرکز استیپلز جمعه. هری چگونه/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

هری چگونه/گتی ایماژ

لس آنجلس لیکرز و عزادار طرفداران بسته بندی کالاهای اساسی مرکز پرداخت عاطفی pregame ادای احترام به بازی بسکتبال, آیکون کوبه برایانت در شب جمعه.

برایانت 41 و 13 سال دختر قدیمی, Gianna “جی جی” برایانت در میان نه نفر کشته در سقوط یک هلیکوپتر در روز یکشنبه یک رویداد است که ویران NBA و طرفداران در سراسر جهان. ملی ایمنی حمل و نقل در حال بررسی است و علت آن به احتمال زیاد ماه.

این هفت نفر دیگر قربانیان Orange Coast College مربی بیس بال جان Altobelli, 56, همسرش, Keri Altobelli, 46 و دختر خود را الهام Altobelli, 14; سارا چستر و 45 و دخترش Payton چستر 13; Mamba آکادمی ورزشی مربی کریستینا Mauser, 38; و خلبان Ara Zobayan, 50.

این اولین بازی لیکرز بازی کرده اند برایانت پس از مرگ رو به پورتلند تریل بلیزرز. خود را سهشنبه بازی مقابل کلیپرز به تعویق افتاد, به عنوان ورزش جهان آشکارا سوگواری پنج بار قهرمان NBA و 18-زمان All-Star.

NBA از طریق YouTube

دسته گل رز قرمز قرار داده شد در دو خالی courtside صندلی. برایانت زرد شماره 24 لیکرز نیوجرسی کشیده شد بیش از یک. کون بزرگ, سیاه شماره 2 نیوجرسی از Mamba آکادمی ورزشی کشیده شد بیش از دیگر.

استیپلز سنتر برگزار شد 24.2 ثانیه سکوت به افتخار پدر و دختر جفت و دیگر قربانیان.

بزرگنمایی این تصویر

لیکرز افتخار کوبه برایانت و دخترش Gianna توسط پوشش هر صندلی با کشباف. دو courtside کرسی باقی مانده بودند خالی با #2 Mamba نیوجرسی برای Gianna و #24 لیکرز نیوجرسی برای کوبه. هری چگونه/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

هری چگونه/گتی ایماژ

طلیعه آغاز شد و حدود 25 دقیقه مراسم spotlit در مرکز دادگاه آواز “گریس شگفت انگیز.” نوازنده بن هنگ از ارکستر فیلارمونیک لس آنجلس به همراه یک ویدیو مونتاژ پیرایش با هم روایت توسط برایانت از طریق لحظات مختلف زندگی حرفه ای او.

“من چهار تا ماموریت من این است که به زنان فرصت” برایانت صدای بالندگی در سراسر مرکز استیپلز. هلیکوپتر بود در مسیر به یک بسکتبال جوانان در مسابقات Mamba ورزشی آکادمی که آن را سقوط در کالاباساس.

تجلیل و قدردانی شد مربوط توسط جمعیت شعارهای “کوبه کوبه!” و “جی جی جی جی!” یادبود شماره 8 و شماره 24, تی شرت, برایانت شماره او در طول 20 فصل حرفه ای با لیکرز آویخته شد بر روی صندلی در طول استیپلز سنتر برای طرفداران به خانه می برد.

یک مشخصه ویران LeBron James پرتاب کنار خود نوشته و گفتار و امید بستن به صحبت از قلب به “Lakers Nation.”

“امشب ما جشن بچه که اینجا آمده در 18 بازنشسته در 38 شد و احتمالا بهترین پدر ما دیده ایم بیش از سه سال گذشته است. امشب جشن است.”

بزرگنمایی این تصویر

لیکرز طرفداران خارج از مرکز استیپلز ادای احترام خود را اطراف یک بنای یادبود برای Kobe Bryant, Gianna برایانت و هفت دیگر قربانیان کشته در آخر هفته گذشته در یک حادثه هلیکوپتر. علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ

جیمز قول داد که او و لیکرز را در حمل برایانت میراث. او بسته بازتاب برایانت بازنشستگی گفتار. “در کلمات Kobe Bryant, ‘مارهای زهردار مناطق گرمسیر از,’ اما در کلمات از ما نیست فراموش شده است. “

عظمت برایانت تاثیر ساخته شده و نام او در همه جا حاضر است که شب. زمانی که لیکرز زد برای صف شروع هر بازیکن اعلام شد به همان شیوه: “شماره 24, 6 فوت و 6 اینچ 20 سال از مدرسه بالا پایین Merion. Kobe Bryant.”

خیلی خوشحال طرفداران فوران است که ادای احترام درآمد بزرگترین, به سلامتی شب.

“من به کل غریبه. ما در حال بغل کردن. ما در حال گریه. ما در حال بالا fiving,” فن, سیاه پوست, برایانت (بدون ارتباط) NPR گفت.

لیکرز بودند پیروز در نتیجه بازی; پورتلند برنده 127-119. لیکرز مربی فرانک وگل نمی گسل تیم خود را با غم و اندوه بیش از برایانت از دست دادن نفوذ در شب.

“این بسیار عاطفی. بچه ها teared تا رفتن به پرش توپ. شما می خواهید به حداکثر تلاش, اما شما می دانید که ما تا به حال یک مشکل هفته,” او گفت:.

برایانت پیروز حرفه ای و مطلق ارادت به بازی بسکتبال بود تمرکز روشن شب هر چند پیچیدگی میراث او متحمل شده اند در گفتگو. یک سال 2003 به اتهام تجاوز جنسی به یک حل و فصل است. رکورد خود را از سطل زباله صحبت کردن و شلاق در بازیکنان دیگر تولید رقابت.

در سال 2018 دو سال پس از بازنشستگی برایانت ایجاد Mamba آکادمی ورزشی و برنده جایزه اسکار برای انیمیشن کوتاه عزیز بسکتبال. او با تمرکز انرژی خود را در حمایت از نسل بعدی بازیکنان. این بازنشستگی فصل بسکتبال آینده Gianna برایانت آورده بود به یکباره نزدیک است.

“دختر خود را در 13 ما نمی دیدن تمام فصل. ما به سختی دیدم یک آغاز است. من فکر کردن در مورد رابطه ای که کوبه تا به حال با خود و با حمایت او بود که برای WNBA. که تکامل از جایی که او یک بار بود:” کوین jacob dean, ورزش, ستون نویس واشنگتن پست گفت: NPR صبح Edition.

در یک پست-بازی, مصاحبه, LeBron James صحبت کرد کمی از دست دادن به پورتلند. او صحبت از برایانت شادی در صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را.

“من احساس بد در بوستون وقتی که من رفتم به دیدن پسر من دو ساعت دور در اسپرینگفیلد” جیمز گفت. “ما یک بازی است که شب. ما رو الاغ لگد. و من احساس می کنم بد نیست در همه. به نام کوبه چرا که نه؟”

NPR تام گلدمن کمک گزارش.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de