لبنان با وجود اعتراض های اقتصادی دولت طرح نجات

بیروت – صدها نفر از لبنان بسیج جمعه در خارج از بانک مرکزی در بیروت و در جای دیگر در این کشور یک روز پس از نخست وزیر گفت که او به دنبال یک برنامه نجات از صندوق بین المللی پول برای مقابله با فزاینده اقتصادی و بحران مالی است.

معترضان تقبیح مقامات خود را برای دست زدن به این بحران بی سابقه ای که دیدم این ارز محلی سقوط و نابودی خود را پس انداز و ارسال قیمت و تورم سر به فلک کشیده. لغو کردند شکست خارج از یک بانک خصوصی و نیروهای نظامی دیده می شد ضرب و شتم و کشیدن دور حداقل یکی از معترضان.

دولت “است و نه حتی تامین اساسی ترین نیازهای گفت:” یک معترض در بیروت احمد Demashqia. نیز وجود دارد تظاهرات در شمال و جنوب لبنان برای بزرگداشت مارس, روز بین المللی کار در روز.

نخست وزیر لبنان حسن دیاب که روز جمعه امضا رسمی برای درخواست کمک از صندوق بین المللی پول گفت: دولت گرفته است “اولین گام در مسیر صرفه جویی در لبنان از عمیق مالی پیت” در روز پنج شنبه کابینه به تصویب رسید و مدتها در انتظار طرح نجات.

اما معترضان به نظر می رسید شک و تردید است. در شهر جنوبی صیدا, 19 ساله Omar al-صفحه رسمی فیسبوک جنبش فتح گفت: کشور نیاز به تغییر رادیکال — نه اصلاحات از شکست و یا بی اثر سیاست.

“رفتن به صندوق بین المللی پول است و نه راه حل” al-Mughrab گفت: “ما نمی نیاز به هر گونه بیشتر بدهی از ما در حال حاضر.”

لبنان یکی از مهمترین و مدیون ملت ها در جهان, کوتاهی برای اولین بار در ماه مارس در آن بدهی. تظاهرات ضد دولتی که فوران در اکتبر فروکش کرد در طول یک مستند در سراسر کشور از اواسط ماه مارس به بلانت گسترش coronavirus. لبنان یک کشور از 5 میلیون نفر گزارش کرده است تنها 729 موارد و 24 مورد مرگ و میر و شروع به سهولت برخی از ویروس محدودیت های این هفته است.

اما نه همه از معترضان عینک ماسک صورت در برابر ویروس.

اما این مستند نیز بدتر رکود اقتصادی را تیز نیش افزایش بیکاری و محبوب خشم. در روزهای اخیر معترضان نادیده اجتماعی فاصله اقدامات و تماس به ماندن در خانه به تجمع در خارج از بانک مرکزی و بانک های خصوصی, تنظیم خاموش درگیری با نیروهای امنیتی و ارتش. در شمال شهر طرابلس یک معترض کشته شد در اوایل این هفته.

قیمت کالاهای اساسی افزایش یافته و در برخی موارد توسط بیش از 60%. پوند لبنان و پوند به دلار pegged به 30 سال از دست داده و نزدیک به 60 درصد از ارزش خود را.

با ثبات پول ملی لبنان استفاده کرده خود را به پوند و دلار قابل معاوضه بسیاری از نگه داشتن پس انداز خود را در دلار است. برای مقابله با بحران نقدینگی و واردات در لایحه, بانک مرکزی مقرر شده که اکثر برداشت ها تنها می تواند در ارز محلی است. این تصمیم بیشتر تضعیف پوند ارسال آن غوطه وری در بازار سیاه به حدود سه برابر نرخ رسمی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>