به عنوان موارد COVID-19 سنبله در ایالات متحده به فرودگاه بین المللی لس آنجلس در حال تمیز عمیق تر و بیشتر به طور منظم در تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus مقامات روز جمعه گفت.

مقامات همچنین گفته شده است وجود دارد 5% کاهش در صندلی های هواپیمایی در داخل و خارج از سهل انگاری در ماه مارس و افسر ایمنی به نمایش در 20 درصد کمتر مسافران پنج شنبه در مقایسه با همین روز در سال گذشته است.

خدمه به طور منظم عمیق تمیز کردن دست ریل پله برقی, آسانسور, دکمه, حمام, درب و مناطق دیگر از فرودگاه که لمس توسط تعداد زیادی از دست خواهد داد.

صفحه لمسی و کیوسک در آداب و رسوم منطقه در حال بررسی ساعتی به عنوان ترمینال حمام و سرویس بهداشتی. “ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما به مطمئن شوید که محیط زیست در LAX است که به عنوان امن و تمیز که ممکن است” گفت: جاستین Erbacci موقت اجرایی در لس آنجلس جهان در فرودگاه این شهر با آژانس اجرا می شود که سهل انگاری.

تبلیغات

کارشناسان می گویند بهترین دفاع در برابر coronavirus است برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود را به اجتناب از تماس با افراد بیمار و برای شستن دست های خود را به طور منظم با آب داغ و صابون شستشو به مدت 20 ثانیه. در هنگام شستن دست نیست یک گزینه کارشناسان توصیه با استفاده از ضد عفونی کننده دست با یک الکل از حداقل 60٪.

سهل انگاری نصب شده 250 دست-ضد عفونی کننده ایستگاه در پایانه و 300 ورود بیشتر به زودی, مقامات گفت. ضد عفونی کننده نیز دست به تمام کارکنان فرودگاه از جمله گرداننده که راه رفتن سگ درمانی از طریق پایانه های. به عنوان مسافران لغو سفر کسب و کار تعطیلات و سفر به همایش پرواز جلد در LAX کاهش یافته است.

کمتر سفر می تواند به معنای درآمد کمتر برای فرودگاه اما تاثیر کامل هنوز به تعیین خواهد شد, مقامات گفت آنها “برنامه ریزی داخلی برای کاهش هزینه ها.”که شامل محدود کردن اضافه کاری تعویق انداختن سفر به کنفرانس ها و دیگر هزینه های اختیاری و استخدام یخ در تمام شغل هایی که در نظر گرفته نمی بحرانی, مقامات گفت.

در روز جمعه دوم سهل انگاری کارگر آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات روز جمعه گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im