سهل انگاری مقررات و آسیب پذیر ساکنان یک دستور برای مشکلات در Eldercare خانه

بزرگنمایی این تصویر

ژوئن (سمت چپ) و مریم کلی با یک عکس از مادر خود مرلین کلی. مرلین زندگی در خانه ما بیش از حد در Rutland, Vt., قبل از او درگذشت. جیمز باک/VPR/هفت روز پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیمز باک/VPR/هفت روز

برخی از ایالت ها آنها را به کمک امکانات زندگی; دیگران مسکونی و یا مراقبت شخصی خانه. این دولت مجوز امکانات وعده آرامش خاطر برای خانواده هایی که بزرگان نیاز به مراقبت طولانی مدت. در ورمونت و در جای دیگر تحقیقات به این خانه ها نشان از سهل انگاری نظارت صدمات و مرگ و میر.

بزرگنمایی این تصویر

جستجو در فهرست ورمونت مسکونی مراقبت از خانه و زندگی کمک خوابگاه برای استناد و شکایات گزارش شده بین 2014 و 2019. Andrea Suozzo/هفت روز پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Andrea Suozzo/هفت روز

چند درک خطرات مانند ژوئن کلی. مادر مرلین کلی بود و پر انرژی و دوست داشتنی برای رفتن به ماهیگیری زمانی که او نقل مکان کرد و به خانه ما بیش از حد 13-تخت تسهیلات که آگهی خود حافظه-مراقبت از تجربه و تخصص. در طول هشت ماه تقریبا همه چیز را اشتباه رفت که می تواند.

اغلب دختران خود را وارد, خود را برای پیدا کردن 78 ساله, مادر, در یک بی حسی. ژوئن وارد یک روز به کشف مرلین در تلاش برای تغذیه خودش اما قادر به پیدا کردن دهان خود را با چنگال او.

“او در لباس خواب و وجود مدفوع کردن بازوی او” او به یاد می آورد.

ماه ژوئن برگزار شد که مادر او را وکالتنامه در نهایت کشف کرد که خانه ما بیش از حد بود به مرلین دوز روزانه یک آرام بخش و بحث برانگیز آنتی سایکوتیک به نام Haldol یا بدون رضایت زن.

بزرگنمایی این تصویر

یک عکس خانوادگی از مرلین کلی خارج از خانه ما بیش از حد. حسن نیت ارائه میدهد از ماه ژوئن کلی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حسن نیت ارائه میدهد از ماه ژوئن کلی

پس از دو دوره از شپش و فاسد دندان آمد ضربه نهایی: یک شبه کارمند بود گرفتار در دوربین تنه زدن مرلین به طبقه. مرلین درگذشت و یک ماه بعد از ذات الریه. این کارمند التماس کرد گناه را به حمله.

در حال حاضر کلی خانواده تحت پیگرد مراقبت از خانه و مرلین را تجویز کنندگان ادعا غفلت و غیر عمدی.

متهمان را رد همه اتهامات.

“ما تقریبا 19 سال و من هنوز به عنوان پرشور امروز که من همیشه در مورد کاری که ما انجام می دهیم و روشی که ما آن را انجام دهد” گفت: پائولا Patorti تسهیلات مالک.

در یک تحقیق, ورمونت, عمومی رادیو و alt-هفته هفت روز را در بر داشت که این نوع از مصائب مرلین کلی تحمل غیر معمول نیست در ورمونت.

یک نقد و بررسی از نزدیک به شش سال از گزارش های بازرسی نشان داد نگران الگوهای نامناسب مراقبت. حداقل پنج تن از ساکنان کشته در حوادث مربوط به کمبود مراقبت و اکثر خانه ها شده اند ذکر شده به صورت شدید و سنگین. یکی از خانه صاحب گفت که تنظیم کننده است که آن را آسان تر به قبول استنادی نسبت به کارکنان دوازده ساعت از نیاز سالانه آموزش.

خانه های که ارائه مراقبت های ضعیف هستند و به ندرت جریمه توسط دولت تنظیم کننده که آگاه از خود دولت باید برای دراز مدت مراقبت از تخت. ورمونت یکی از قدیمی ترین جمعیت در کشور و افراد مبتلا به زوال عقل مانند مرلین کلی می توانید صبر کنید ماه برای قرار دادن در یک مرکز.

ژوئن کلی دارای یک قاب مجموعه ای از عکس های مادر مرلین کلی. جیمز باک/VPR/هفت روز پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیمز باک/VPR/هفت روز

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود که وجود دارد ظرفیت در سراسر ایالت ورمونت برای مراقبت از Vermonters گفت:” مونیکا Hutt, دولت بالا در دراز مدت مراقبت از تنظیم کننده. “ما نیاز به اطمینان حاصل شود آن را با بالاترین کیفیت. وجود دارد مقدار زیادی از تعادل است که اتفاق می افتد را که درست است.”

دولت در حال حاضر در حال تجدید نظر در آن 20-سال-قوانین قدیمی برای مراقبت های مسکونی خانه. Hutt گفته او گروه را ترکیب تغییرات بر اساس این بررسی است.

ورمونت است نه تنها جایی که در آن روزنامه نگاران کشف ناکافی مراقبت و نظارت در دولت مجوز تسهیلات مراقبت دراز مدت. The Atlanta Journal-Constitution, The gray industries و PBS و Marketplace منتشر کرده اند یافته های مشابه با پایگاه داده طراحی شده برای کمک به مصرف کنندگان است.

“این می توانست هر دولت گفت:” لری Smetanka پس از یادگیری در مورد VPR و هفت روز‘s یافته در ورمونت. Smetanka است مدیر اجرایی ملی مصرف کننده صدای با کیفیت در دراز مدت مراقبت از یک گروه حمایت.

خانه های پرستاری طراحی شده بودند برای بالا نیاز ساکنان و به شدت تنظیم شده توسط دولت فدرال است. کمک زندگی می کنند و دولت دیگر-تنظیم خانه های طراحی شده بودند برای سالم ساکنان و به آرامی تنظیم شده است. در عین حال به طور فزاینده Smetanka گفت: خانواده های جلوگیری از خانه های پرستاری, انتخاب, زندگی کمک-نوع خوابگاه برای آسیب پذیر عزیزان.

یک عکس خانوادگی از مرلین کلی. حسن نیت ارائه میدهد از ماه ژوئن کلی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حسن نیت ارائه میدهد از ماه ژوئن کلی

“است که یک دستور العمل برای مشکلات,” او گفت:.

وجود دارد راه های مصرف کنندگان می توانید تصمیم گیری آگاهانه. Smetanka پیشنهاد بازدید از یک مکان در زمان های مختلف روز.

“آیا نمی شود wowed فقط با, مانند, فانتزی لوستر یا زیبا دکوراسیون و یا چیزهایی مانند آن. واقعا در چه خبر است در آن تاسیسات,” او گفت:.

در خصوص او گفت: “سازمان دیده بان برای غیر دوستانه کارکنان تعاملات بوی ناخوشایند و برای تلفن های موبایل از پریشانی. تایید تعداد نیروی انسانی. و انجام تحقیقات. درخواست دولت خود را در دراز مدت مراقبت بازرس در مورد چه نوع از شکایت آمده اند در مورد تسهیلات; جزئیات قرارداد خود را برای گران add-ons و دریافت نگه دارید از تسهیلات دولتی از گزارش های بازرسی.

این تحقیقات همکاری بین ورمونت عمومی رادیو و هفت روز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im